What's happening?

Palmer (2021) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Palmer (2021)

Palmer (2021)

Rodzina z wyboru.Jan. 29, 2021USA110 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Reżyser

Obsada

Justin Timberlake isEddie Palmer
Eddie Palmer
Alisha Wainwright isMaggie Hayes
Maggie Hayes
June Squibb isVivian Palmer
Vivian Palmer
Wynn Everett isLucille Coles
Lucille Coles
Jesse C. Boyd isTommy Coles
Tommy Coles
Charmin Lee isJudge Ellen Antheem
Judge Ellen Antheem

Gdzie oglądać cały film Palmer (2021) online?

Była gwiazda futbolu amerykańskiego Palmer (Justin Timberlake) właśnie wyszła z więzienia. Siedział tam aż 12 lat. To szok, kiedy w tym skromnym dramacie rodzinnym musi opiekować się prześladowanym młodym chłopcem. Allen ma obsesję na punkcie wróżek, lalek i sukienek. To akurat bardzo dziwne. Mimo to film traktuje tę kontrowersyjną postać dość dobrze. Timberlake z pewnością może się podobać, ale do roli Palmera nie pasuje. Efektowny piosenkarz, który stał się aktorem, stara się modulować swoją naturalną charyzmę ekstrawertyczną energią, która wielokrotnie wycieka tam, gdzie powinna być stłumiona. Wydaje mi się, że niektóre sceny wyglądają identyczne jak w filmie Skazani na siebie. Ale to chyba tylko moje zdanie na ten temat.

Nietrudno powiedzieć, dokąd zmierza ta historia, a emocjonalne przemiany Eddiego są przesądzone z najwcześniejszych scen filmu. Reżyser Fisher Stevens i scenarzystka Cheryl Guerriero z pewnością wiedzą, jak bawić się naszymi uczuciami. Podobnie jak w filmie Cherry: Niewinność utracona. Tutaj kibicujemy Samowi i Eddiemu, a jest tu kilka postaci, których nie mielibyśmy nic przeciwko, gdybyśmy zobaczyli jak coś im się dzieje. Timberlake nie jest złym aktorem i pewnością jest sympatycznym facetem. Ogólnie film Palmer ogląda się bardzo przyjemnie. Cały film muszę ocenić na mocne pięć. Myślę, że to jest dobra ocena i przede wszystkim obiektywna.

Timberlake w filmie online z lektorem i napisami

Piosenkarz, autor tekstów, producent i czasami aktor rzadko kręci filmy, więc kiedy to robi, zwykle jest na to dobry powód. W przypadku tego przyjemnego, niekonwencjonalnego dramatu rodzinnego autorstwa Fishera Stevensa. To aktor, który stał się filmowcem. Prawie na pewno poruszyły go motywy odkupienia i akceptacji. Ta część kraju wahała się przed przyjęciem liberalnych filmów. Jako aktor Timberlake jest generalnie najlepszy. Opiera się na przedstawionych tu dowodach, nie ma dość zręczności ani subtelności, by nakładać przebłyski emocji w tym filmie. Jako przykład tego, co inny aktor może zrobić w podobnie ograniczonych okolicznościach, choć w zupełnie innym filmie/

Bohater Timberlake’a, Eddie Palmer, wie, jak to jest być postrzeganym jako inny. Jeszcze w liceum był rozgrywającym gwiazdą, którego wszyscy traktowali jako wyjątkowi. Na rok studiów Palmer podjął serię złych decyzji, które doprowadziły go do osadzenia w więzieniu. Dwanaście lat później wrócił do małego miasteczka Sylvain, gdzie mieszka ze swoją babcią Vivian (June Squibb) i próbuje znaleźć pracę. Ale nikt nie patrzy na byłego więźnia tak samo, jak go widzieli, zanim został uwięziony, nawet jego starzy przyjaciele. Czy nasz bohater dostanie drugą szanse od życia? Czy skończy jeszcze gorzej niż wcześniej?

Palmer (2021)
Palmer (2021)
Palmer (2021)
Palmer (2021)
Palmer (2021)
Palmer (2021)
Oryginalny tytuł Palmer
Ranking IMDb 7.3 20,042 głosów
Ranking TMDb 7.9 374 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Córka Boga 2020
Ultras 2020
Stardust 2020
Creed 2
Kwiaty miłości 2019
Pralnia 2019
Minari
Gniazdo zła
Portret kobiety w ogniu
Kurier 2019
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Zielona mila