What's happening?

Pan T. 2019 ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 109

ONLINE HD 2300 Wyświetleń Report Error

  Pan T. 2019

  Pan T. 2019 online

  Dec. 25, 2019PolandPG
  Twoja ocena: 0
  8 1 głos

  Reżyser

  Obsada

  Maria Sobocińska ismaturzystka Dagna
  maturzystka Dagna
  Jerzy Bończak isBolesław Bierut
  Bolesław Bierut
  Anna Ilczuk ispani dyrektor wydawnictwa
  pani dyrektor wydawnictwa "Nowy Czytelnik"
  Katarzyna Gniewkowska ispani redaktor wydawnictwa
  pani redaktor wydawnictwa "Iskry"
  Katarzyna Warnke isżona Kazia
  żona Kazia

  Gdzie oglądać cały film Pan T. 2019 online?

  Cały film Pan T. otwiera tablicę z napisem, że nie jest to film biograficzny. Moda panuje w Polsce, do tworzenia filmów osadzonych w przeszłości i opowiadających smutne historie o ciekawych ludziach. Tutaj nie jest tak do końca. Całość inspirowana jest pracą Leopolda Tyrmanda, ale twórcy filmu nie zgodzili się z synem na temat praw autora do dziennika. W tym przypadku możemy polegać tylko na materiale źródłowym. Dzienniki te napisał nie Tyrmand, ale reżyser to Marcin Krzyciukowicz. Zdecydowanie bardziej mi się podobał ten film niż Jumanji: Następny poziom.

  Polskie produkcje zaczynają doganiać te Amerykańskie. Włosy czesane błyszczącą żelatyną, czarne okulary zakrywające nie tylko oczy zmęczone po nocnym życiu, ale także pełne doskonałego wyglądu. Chuda twarz z pięknie pomarszczonymi policzkami, która podkreśla raczej smukłe usta. Wzniosły kołnierz czarującej peleryny dopełnia wygląd zbladłego faceta, którego nazwiska nawet reżyser obawia się nie wspomnieć. I choć wszyscy go znają, zatrzymują się pod pseudonimem Pan T. Ponieważ pan T. jest znudzonym znanym pisarzem Casanovą, ale także żywą ikoną, która spaceruje ulicami w centrum miasta. Film jest bardzo ciekawy, przypomina mi czasami film Oficer i szpieg.

  Podoba Wam się ta Polska produkcja?

  Fabuła filmu rozgrywa się w Warszawie w 1953 roku, a jej głównym bohaterem jest oczywiście Pan T. To znany pisarz, który mieszka w hotelu dla pisarzy. Mężczyzna zarabia na życie ucząc absolwenta szkoły średniej, z którym ma on związek wykraczający daleko poza wykłady i naukę języka polskiego. Jednak nasz bohater napotka nie tylko skomplikowane relacje z otaczającymi go ludźmi. Bohater będzie podejrzany o wysadzenie pałacu kultury i nauki. Zaczyna robić się ciekawie, prawda? To tak samo jak rozwija się fabuła w serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku.

  Co więcej, inspiracja i stylizacja jest również dobrym uzasadnieniem pseudonimów filmowych, które zastąpiły Tyrmanda prawdziwymi osobowościami przyjaciół i znajomych opisanymi w jego słynnej pracy. Przyczyni się to również do prawdopodobnie najciekawszej rozgrywki, w jaką reżyser grał z przeglądarkami ekranu, a jednocześnie spróbuje uchwycić i odkryć prawdziwe tożsamości kreacji na ekranie. I tak Zbyszek, grany przez Jacka Braciaka, jest prawdziwym Zbyszkiem, tyle że Herbert i Kisiel, którzy pojawiają się na chwilę u głównego bohatera, to oczywiście Stefan Kisielewski. To samo dotyczy nowo utworzonego Tygodnia Inteligencji Katolickiej, znanego nam jako Tygodnik Powszechny.

  No to zaczynamy seans

  Ogromną zaletą tego filmu, oprócz wspaniałej obsady w skład której wchodzą Sebastian Stankiewicz, Maria Sobocińska i Wojciech Mecwaldowski, jest sposób, w jaki powstał świat socjalistycznej Polski. Świat, w którym nawet z niewielkim budżetem możliwe było stworzenie bardzo interesującego filmu od strony wizualnej. Najbardziej zaskakująca jest jednak gra różnymi konwencjami i żonglowanie gatunkami. Przejście od dramatu do komedii jest niezwykle płynne, a te elementy komediowe są wyjątkowo udane. Od strony technicznej film jest wręcz idealny. Nic nie możemy zarzucić reżyserowi ani producentom. Bardzo przyjemnie się go ogląda, a co za tym idzie człowiek się nie musi męczyć jak przy niektórych filmach.

  Oryginalny tytuł Pan T.
  Ranking IMDb 5.9 320 głosów
  Ranking TMDb 7.7 3 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Pan T. 2019 online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Pan T. 2019 online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Pan T. 2019 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Pan T. 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono2

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować