What's happening?

Pasażer nr 4 (Stowaway) ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 343

Pasażer nr 4 (Stowaway)

Pasażer nr 4 (Stowaway) online

Apr. 22, 2021Germany116 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Joe Penna
Reżyser

Obsada

Anna Kendrick isZoe Levenson
Zoe Levenson
Shamier Anderson isMichael Adams
Michael Adams
Toni Collette isMarina Barnett
Marina Barnett

Gdzie oglądać cały film Pasażer nr 4 (Stowaway) online?

To podgatunek filmów wykorzystujących dreszczyk emocji związany z oglądaniem rozwiązywania problemów o wysoką stawkę. Widzimy  profesjonalistów wykorzystujących swój spryt do radzenia sobie w bardzo ciężkich sytuacjach. Od tamtej pory widzieliśmy, jak Matt Damon używa botaniki w The Marsian, Amy Adams używa lingwistyki w Arrival, Natalie Portman używa biologii komórkowej w innym filmie. Natomiast Chris Pratt używa Jennifer Lawrence w nieumyślnie przerażających Pasażerach. Chociaż ten ostatni film najmniej mi się podoba. Pasażer nr 4 (Stowaway) online jest tytułem godnym polecenia. Jestem pewny, że spodoba Wam się bardziej niż film Vanquish (2021). Ten drugi jest moim zdaniem bardzo przesadzony.

Załoga, na czele której stoi surowy astronauta weteran grany przez Toniego Collette, staje w obliczu dylematu moralnego. Czy powinni pozbyć się Michaela, zapewniając w ten sposób, że misja przebiegnie zgodnie z planem. Drugą opcją jest ryzyko. Czy może powinni też zaryzykować odzyskanie zapasowego tlenu? Tlen, który leży bez opieki po drugiej stronie stacji kosmicznej. Anna Kendrick gra lekarza imieniem Zoe. To jakby moralne centrum załogi. Nalega, aby zrobili wszystko, co w ich mocy, aby uratować Michaela, z którym szybko nawiązała więź. Ale jest poczucie, że nawet gdyby tego nie zrobiła, opowiadałaby się za jego przetrwaniem. Jeżeli wolicie komedie romantyczne to idealnym wyborem będzie film Po prostu powiedz TAK. Jest zabawny i da się go obejrzeć online.

Lepszy film w wersji Lektor PL czy Napisy PL?

W filmie jest coś satysfakcjonująco bezpośredniego, od muzyka, który stał się reżyserem Joe Penna. Stało się to po swoim przełomowym debiucie Arctic kolejną prostą opowieścią o przetrwaniu. Pierwsza scena wprowadza nas do akcji wraz z trzema astronautami (Anna Kendrick, Daniel Dae Kim i Toni Collette). To oni udają się na dwuletnią misję na Marsa. Wkrótce po starcie napotykają nieoczekiwaną niespodziankę. To pasażer na gapę (Shamier Anderson), inżynier, który został kontuzjowany i strącony podczas przygotowań do startu. Teraz razem z nimi na przejażdżkę. Początkowy szok szybko przeradza się w panikę, ponieważ zniszczenie urządzenia filtrującego powietrze oznacza, że ​​tlenu wystarczy tylko dla trzech z nich, aby przeżyć.

Z drugiej strony David, biolog grany przez Daniela Dae Kima, uważa, że ​​zmarnowanie nawet kolejnego dnia na próbę odzyskania tlenu naraża resztę z nich i całą misję na niebezpieczeństwo. Po serii rozważań zwycięża ludzkość, a załoga decyduje się na odważną próbę odzyskania. W ekscytującym 30-minutowym akcie trzecim, w cudownym tempie i ekscytująco zainscenizowanym, towarzyszymy Davidowi i Zoe podczas 450-metrowej podróży na drugą stronę stacji kosmicznej, podczas gdy Michael i dowódca pozostają z tyłu. Pasażer nr 4 (Stowaway) online jest ciekawym filmem i mogę go szczerze polecić.

Pasażer nr 4 (Stowaway) online to ciekawe Sci-Fi

Rozwiązania są wiarygodnie rzadkie. Czy biolog Kima może znaleźć sposób, aby jego algi wytwarzały wystarczającą ilość tlenu? Dlaczego dowódca Collette może współpracować ze wsparciem naziemnym, aby znaleźć naukę, która ich uratuje? Czy badacz medyczny Kendricka może ich przekonać, że misja na przekór śmierci może być warta ryzyka? Wszystko to zostało przedstawione, przynajmniej takiemu laikowi jak ja, w coś, co wydaje się być przekonująco zwięzłe, być może z wielką wdzięcznością należną YouTuberowi i astrofizykowi Scottowi Manleyowi, który doradzał przy scenariuszu, pomagając Pennie i współautorowi Ryanowi. Morrison dopracował szczegóły. Ten skoordynowany wysiłek, aby ugruntować to, co dzieje się na niebie, sprawia, że ​​jest to o wiele bardziej wciągające.

Cały film Pasażer nr 4 jest dostępny online bez limitu. To poczucie, że nic nie jest poświęcane na rzecz opowiadania historii, żadnych protekcjonalnych wyjaśnień. Według mnie to tylko realia bolesnego scenariusza, rozwijającego się w stałym tempie. Reżyser Joe Penna, który wkroczył na hollywoodzką scenę po niezwykle udanej karierze YouTubera, nie tylko próbuje zrobić spektakl. Bardziej interesuje go to, jak te postacie reagują na psychologiczne zamieszanie, w jakim się znaleźli. Podkreśla ich uwięzienie, wzmagając klaustrofobię w pierwszych kilku aktach, a następnie wygłasza wspaniałe oświadczenia o nieistotności ludzkości, kreśląc rozległe widoki przestrzeń w tym ostatnim kawałku.

Pasażer nr 4 (Stowaway)
Pasażer nr 4 (Stowaway)
Pasażer nr 4 (Stowaway)
Pasażer nr 4 (Stowaway)
Pasażer nr 4 (Stowaway)
Pasażer nr 4 (Stowaway)
Pasażer nr 4 (Stowaway)
Pasażer nr 4 (Stowaway)
Oryginalny tytuł Stowaway
Ranking IMDb 5.6 12,904 głosów
Ranking TMDb 6.2 280 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Pasażer nr 4 (Stowaway) online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Pasażer nr 4 (Stowaway) online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Pasażer nr 4 (Stowaway) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Pasażer nr 4 (Stowaway) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0