Pavarotti - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Pavarotti

Pavarotti

115 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Pavarotti online?

Moim zdaniem ten film to nieprzyzwoity i beznamiętny dokument o wielkim tenorze gwiazdy Luciano Pavarotti. Chwalebny głos Pavarottiego niemal tonie w 114-minutowym montażu. Jak wiecie to wielki śpiewak operowy. Szczytem jego sławy był rok 1995, a on jest w trakcie pielgrzymki do świętego miejsca w świecie muzyki klasycznej. Chodzi oczywiście o Teatro Amazonas w Manaus. To miejsce w samym sercu dżungli. Kiedy wreszcie przybywa do tego wspaniałego, złoconego teatru, wychodzi na scenę i oferuje krótkie przedstawienie zgromadzonym wokół niego. Jednak to zupełnie inny film niż Rocketman. Mówi się, że prawie sto lat temu miejsce to gościło także Enrico Caruso. To jeden z najbardziej znanych tenorów w historii i jeden z pierwszych głównych talentów wokalnych, który został nagrany komercyjnie.

W oczach Pavarottiego słychać błysk. Czuje, że pochodnia została mu przekazana. Reżyser Ron Howard z pewnością miał wspaniałe źródła informacji. Miał styczność z współwłaścicielami José Carreras i Plácido Domingo, pierwszą żoną Adua Veroni, drugą żoną Nicoletta Mantovani, asystentką, studentką, a nawet byłą kochanka Madelyn Renee. To nie wszystko, rozmawiał też z jego nowojorskim menedżerm Herbertem Breslin i londyńskim promotorem Harveyem Goldsmith. Nie było możliwości, żeby przeoczyć jakiś szczegół z życia bohatera w filmie Pavarotti. To trochę jak w filmie Bohemian Rhapsody. W naszej Polsce też powstał film o muzyku z wielką sławą. To film Zenek 2020, który przedstawia historię Zenka Martyniuka.

To kolejny dokumentalny film o wielkim muzyku

Ten rzadki materiał piosenkarza, uchwycony przez flecistkę Andreę Griminelli, służy jako otwarcie do nowego dokumentu Rona Howarda. Ujawnia także ambicje filmu. W chwili śmierci w 2007 roku sprzedał ponad 100 milionów albumów. Jest wciąż najlepiej sprzedającym się albumem klasycznym wszechczasów. Ron Howard zawsze interesował życiem wielu muzycznych gwiazd, co można wywnioskować po jego filmach. Chociaż najbardziej z jego filmów podobał mi się Kod Da Vinci. Film śledzi karierę Pavarottiego jako największego popularnego tenora od czasów Caruso. Jako młody człowiek śpiewał z tatą w chórze w Modenie. Rozpoczął swoją gwiazdorską pracę w operowych światach z niesamowitym sukcesem, grając u boku Joan Sutherland, a następnie rozwinął równoległą karierę koncertową. To była niesamowita postać.

cały film pavarotti online cda zalukaj

Pavarotti
Pavarotti
Oryginalny tytuł Pavarotti
Ranking IMDb 7.5 1,698 głosów
Ranking TMDb 7.8 17 głosów

Reżyser

Ron Howard
Reżyser

Obsada

Luciano Pavarotti isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Bono isHimself
Himself
Prince Charles isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
John Major isHimself (archive footage)
Himself (archive footage)
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zenek 2020
Diego Maradona
Andrés Iniesta, The Unexpected Hero
Narodziny gwiazdy
Aladyn 2019
Zabawa w chowanego
Kraina lodu 2
Vox Lux
Yesterday 2019
Zimna wojna
Rosyjska Piątka
Tylko Nie Mów Nikomu