Pełzająca śmierć (Crawl) - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Pełzająca śmierć (Crawl)

Pełzająca śmierć (Crawl)

88 Min.R
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Masakryczny Horror

Zdjęcia Paramount opublikowały dzisiaj nowy zwiastun nadchodzącego filmu „Pełzająca śmierć”. Horroru, który będzie prezentowany na ekranach kin w ciągu kilku miesięcy. Reżyser to Alexandre Aja, a producenci to oczywiście Craig Flores, Sam Raimi. Zagrają tutaj takie gwiazdy jak Kaya Scodelario i Barry Pepper.

Kiedy ogromny huragan uderzy w jej rodzinne miasto na Florydzie, Haley ignoruje rozkazy ewakuacji. Ignoruje po to, aby znaleźć zaginionego ojca. Znalazła go poważnie rannego w pustej przestrzeni ich rodzinnego domu. Oboje zostali uwięzieni przez szybko wdzierające się wody powodziowe. W miarę upływu czasu, aby uniknąć burzy, Haley i jej ojciec odkrywają, że rosnący poziom wody to najmniejszy problem.

Młoda kobieta, która zostaje uwięziona w powodziowym domu podczas huraganu kategorii 5, musi walczyć z najbardziej dzikimi i przerażającymi drapieżnikami Florydy. Kaya Scodelario jako Haley Keller. Będzie także Barry Pepper jako Dave Keller oraz Ross Anderson jako Wayne Taylor. Możemy spodziewać się także Ansona Boon jako Stana i Jose Palma jako Pete. Paramount Pictures i Ghost House Pictures ogłosiły, że Alexandre Aja będzie reżyserem tego filmu.

Ciekaw jestem premiery

Jeśli są dwie rzeczy, z których znany jest Sunshine State, to huragany i aligatory. Wczoraj rano twórcy pokazali nam zwiastun filmu, który pokazuje obie te rzeczy. Crawl (Pełzająca śmierć) wyprodukowany będzie przez Sama Raimiego (Drag Me to Hell, Spider-Man, Evil Dead). Natomiast wyreżyserowany przez Alexandre Aja (High Tension, Piranha). Pełzająca śmierć (Crawl) może po prostu dać Florydzie funkcję, na którą zasługuje.

Odbywa się gdzieś na Florydzie podczas huraganu kategorii 5. Ktoś śledzi młodą kobietę ściganą przez aligatora podczas próby uratowania i ewakuacji ojca. Sceneria w przyczepie sugeruje, że akcja rozgrywa się gdzieś na północnej lub centralnej Florydzie. Bohaterka Kaya Scodelario krzyczy: „Jestem uwięziony z ojcem w domu na Coral Way!”

Od kiedy domy na Coral Way lub gdziekolwiek indziej na południu Florydy wyglądają, jakby były własnością ludzi? Ludzi, którzy mają w swojej piwnicy kolekcję broni Konfederacji? Właściwie, od kiedy dom w Miami ma rozległą piwnicę? Czy ma w ogóle piwnicę?

I co teraz?

Jedyne domy w południowej Florydzie, które wyglądają zdalnie jak ten w filmie, mogą znajdować się w Redland. To odcinek, a na pewno nigdzie w pobliżu Coral Way, ale prawdopodobny. Mimo to myśl o przebywaniu w takim domu podczas wielkiej burzy – a tym bardziej o Cat 5, jak zeszłoroczny niszczycielski huragan Michael – jest przerażająca.

Przedstawiciel studia nie mógł potwierdzić nazwy miasta na Florydzie, w którym ustawiono funkcję. Film został nakręcony poza stanem, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę kilka zachęt podatkowych do produkcji filmowych na Florydzie. Bardziej zaskakujące: stan indeksowania IMDb i Wikipedii wskazuje, że został sfilmowany w Belgradzie w Serbii, co jest równie dziwne, co fascynujące.

Jeśli Crawl rzeczywiście ma miejsce w Miami, lokalny kolektyw filmowy Borscht Corp jest gotowy powitać go z otwartymi ramionami. „Nie mogę się doczekać, aż dołączy do należnego mu miejsca obok River of Grass i Moonlight w kanonie kina Miami” – powiedział rzecznik, gdy sięgnął po komentarz na temat filmu.

Możemy tylko mieć nadzieję, że jest to początek uniwersum filmowego Miami Monster Movie, w całości wyprodukowanego przez Sama Raimiego i zawierającego wszystkie rodzaje stworzeń z Florydy, szykujących się na ludzi. Poważnie, Raimi, zabierzcie braci Meza na telefon JAK NAJSZYBCIEJ (kiedy już skończyli robić Casa, oczywiście).

Pełzająca śmierć (Crawl)
Pełzająca śmierć (Crawl)
Pełzająca śmierć (Crawl)
Pełzająca śmierć (Crawl)
Pełzająca śmierć (Crawl)
Pełzająca śmierć (Crawl)
Pełzająca śmierć (Crawl)
Oryginalny tytuł Crawl
Ranking IMDb 6.2 44,310 głosów
Ranking TMDb 6.1 1,061 głosów
Udostępniono14

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Monos – oddział małp
Countdown 2019
Dark Web: Usuń znajomego
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Blackbird 2020
Iniemamocni 2
Greyhound 2020
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
Kursk 2018
Escape Plan: The Extractors
Trauma 2019