What's happening?

Pełzająca śmierć (Crawl) ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 136

ONLINE HD 7388 Wyświetleń Report Error

  Pełzająca śmierć (Crawl)

  Pełzająca śmierć (Crawl) online

  Jul. 11, 2019USA88 Min.R
  Twoja ocena: 0
  5.5 2 głosy

  Masakryczny Horror

  Zdjęcia Paramount opublikowały dzisiaj nowy zwiastun nadchodzącego filmu „Pełzająca śmierć”. Horroru, który będzie prezentowany na ekranach kin w ciągu kilku miesięcy. Reżyser to Alexandre Aja, a producenci to oczywiście Craig Flores, Sam Raimi. Zagrają tutaj takie gwiazdy jak Kaya Scodelario i Barry Pepper.

  Kiedy ogromny huragan uderzy w jej rodzinne miasto na Florydzie, Haley ignoruje rozkazy ewakuacji. Ignoruje po to, aby znaleźć zaginionego ojca. Znalazła go poważnie rannego w pustej przestrzeni ich rodzinnego domu. Oboje zostali uwięzieni przez szybko wdzierające się wody powodziowe. W miarę upływu czasu, aby uniknąć burzy, Haley i jej ojciec odkrywają, że rosnący poziom wody to najmniejszy problem.

  Młoda kobieta, która zostaje uwięziona w powodziowym domu podczas huraganu kategorii 5, musi walczyć z najbardziej dzikimi i przerażającymi drapieżnikami Florydy. Kaya Scodelario jako Haley Keller. Będzie także Barry Pepper jako Dave Keller oraz Ross Anderson jako Wayne Taylor. Możemy spodziewać się także Ansona Boon jako Stana i Jose Palma jako Pete. Paramount Pictures i Ghost House Pictures ogłosiły, że Alexandre Aja będzie reżyserem tego filmu.

  Ciekaw jestem premiery

  Jeśli są dwie rzeczy, z których znany jest Sunshine State, to huragany i aligatory. Wczoraj rano twórcy pokazali nam zwiastun filmu, który pokazuje obie te rzeczy. Crawl (Pełzająca śmierć) wyprodukowany będzie przez Sama Raimiego (Drag Me to Hell, Spider-Man, Evil Dead). Natomiast wyreżyserowany przez Alexandre Aja (High Tension, Piranha). Pełzająca śmierć (Crawl) może po prostu dać Florydzie funkcję, na którą zasługuje.

  Odbywa się gdzieś na Florydzie podczas huraganu kategorii 5. Ktoś śledzi młodą kobietę ściganą przez aligatora podczas próby uratowania i ewakuacji ojca. Sceneria w przyczepie sugeruje, że akcja rozgrywa się gdzieś na północnej lub centralnej Florydzie. Bohaterka Kaya Scodelario krzyczy: „Jestem uwięziony z ojcem w domu na Coral Way!”

  Od kiedy domy na Coral Way lub gdziekolwiek indziej na południu Florydy wyglądają, jakby były własnością ludzi? Ludzi, którzy mają w swojej piwnicy kolekcję broni Konfederacji? Właściwie, od kiedy dom w Miami ma rozległą piwnicę? Czy ma w ogóle piwnicę?

  I co teraz?

  Jedyne domy w południowej Florydzie, które wyglądają zdalnie jak ten w filmie, mogą znajdować się w Redland. To odcinek, a na pewno nigdzie w pobliżu Coral Way, ale prawdopodobny. Mimo to myśl o przebywaniu w takim domu podczas wielkiej burzy – a tym bardziej o Cat 5, jak zeszłoroczny niszczycielski huragan Michael – jest przerażająca.

  Przedstawiciel studia nie mógł potwierdzić nazwy miasta na Florydzie, w którym ustawiono funkcję. Film został nakręcony poza stanem, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę kilka zachęt podatkowych do produkcji filmowych na Florydzie. Bardziej zaskakujące: stan indeksowania IMDb i Wikipedii wskazuje, że został sfilmowany w Belgradzie w Serbii, co jest równie dziwne, co fascynujące.

  Jeśli Crawl rzeczywiście ma miejsce w Miami, lokalny kolektyw filmowy Borscht Corp jest gotowy powitać go z otwartymi ramionami. „Nie mogę się doczekać, aż dołączy do należnego mu miejsca obok River of Grass i Moonlight w kanonie kina Miami” – powiedział rzecznik, gdy sięgnął po komentarz na temat filmu.

  Możemy tylko mieć nadzieję, że jest to początek uniwersum filmowego Miami Monster Movie, w całości wyprodukowanego przez Sama Raimiego i zawierającego wszystkie rodzaje stworzeń z Florydy, szykujących się na ludzi. Poważnie, Raimi, zabierzcie braci Meza na telefon JAK NAJSZYBCIEJ (kiedy już skończyli robić Casa, oczywiście).

  Pełzająca śmierć (Crawl)
  Pełzająca śmierć (Crawl)
  Pełzająca śmierć (Crawl)
  Pełzająca śmierć (Crawl)
  Pełzająca śmierć (Crawl)
  Pełzająca śmierć (Crawl)
  Pełzająca śmierć (Crawl)
  Oryginalny tytuł Crawl
  Ranking IMDb 6.2 61,945 głosów
  Ranking TMDb 6.1 1,061 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Pełzająca śmierć (Crawl) online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Pełzająca śmierć (Crawl) online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Pełzająca śmierć (Crawl) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Pełzająca śmierć (Crawl) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono16