What's happening?

Pinokio 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Pinokio 2020

Pinokio 2020

Dec. 19, 2019Italy120 Min.PG
Twoja ocena: 0
5.7 3 głosy

Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Pinokio 2020 online?

Każdy zna tę opowieść bardzo dobrze. Pinokio 2020 online to opowieść o drewnianym chłopcu, któremu rośnie nos jak kłamie. Pod koniec powieści dla dzieci Pinokio autorstwa Carlo Collodiego z 1883 wiecie co się dzieje. Powstały niezliczone filmy, ale ten moim zdaniem jest najlepszy. Robert Zemeckis jest obecnie na dobrej drodze, aby zadać pytanie Disneyowi odnośnie animacji. Natomiast Guillermo del Toro ma film, który pojawi się w Netflix w przyszłym roku. Moim zdaniem cały film, który ma premierę w tym roku jest zdecydowanie najlepszy. Ktoś w końcu zrobił kawał dobrej roboty.

Jest coś niesamowitego w nowej wersji fabularnej historii Pinokia autorstwa Matteo Garrone. To ta wersja, w której reżyser i jego współscenarzysta Massimo Ceccherini wrócili do oryginalnej opowieści dla dzieci z 1883. To była chyba najlepsza możliwa decyzja. Dali nam historię, która w zaskakujący sposób łączy sentymentalizm i groteskę. Niestety ale często wygląda jak horror. Może dlatego nie poleciłbym tego filmu dzieciom. Cały film Pinokio 2020 mógł być niemal jedną z historii, które Garrone przedstawił w swoim dziwaczno-fabularnym filmie Tale of Tales. Podobnie jak film Mulan 2020 online. Historia różni się bardzo od legendarnej wersji muzycznej Disneya z 1940 roku. To jednak nie powinno nikogo dziwić.

A czy Wam jak kłamiecie to rośnie nos?

Reżyser Matteo Garrone kocha historię Pinokia od dzieciństwa. Książka we Włoszech jest legendą. Każdy włoch zna tę historię. Cały film zaczyna się w zubożałej Toskanii. Na przykład Walt Disney nigdy nie kazał brutalnie wieszać Pinokia na drzewie przez dwóch oszustów, którzy chcieli go okraść. Ale jedną z interesujących rzeczy w tym dramacie jest to, że Pinokio, czyli magiczna drewniana marionetka, która pragnie być prawdziwym chłopcem zyskuje to autentyczne człowieczeństwo. Mimo tego, że jest wykorzystywany i bardzo cierpi. W końcu jego marzenie może zostać spełnione.

To zabawna, delikatna produkcja. Największą zaletą Garrone jest położenie większego nacisku na Geppetto. Jak wiemy to przybrany ojciec marionetki. Można spokojnie go nazwać twórcą marionetek. W tym filmie reżyser chce pokazać jego desperacką tęsknotę za uciekającym synem. Włoskie produkcje mają w sobie to coś, zresztą nic dziwnego bo wszyscy z nas znają serial Gomorra. Serial, który podbił światowy rynek.

Pinokio 2020
Pinokio 2020
Pinokio 2020
Pinokio 2020
Pinokio 2020
Pinokio 2020
Pinokio 2020
Pinokio 2020
Pinokio 2020
Pinokio 2020
Oryginalny tytuł Pinocchio
Ranking IMDb 6.3 4,398 głosów
Ranking TMDb 6.8 691 głosów
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Rodzeństwo Willoughby
Biały tygrys
Na celowniku (Red Dot)
7 uczuć
Piraci z Karaibów: Na krańcu świata
Let’s Dance 2019
Tajemniczy ogród 2020
Auta 3
Rocketman
Ojciec Chrzestny
Zabójczy żywioł
Mulan (2020)