What's happening?

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 265

ONLINE HD 13035 Wyświetleń Report Error

  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka - online

  Jack Sparow powraca w wielkim stylu...Jul. 06, 2006USA150 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  8.4 9 głosów

  Reżyser

  Obsada

  Johnny Depp isCaptain Jack Sparrow
  Captain Jack Sparrow
  Orlando Bloom isWill Turner
  Will Turner
  Keira Knightley isElizabeth Swann
  Elizabeth Swann
  Stellan Skarsgård isWilliam
  William "Bootstrap Bill" Turner
  Bill Nighy isCaptain Davy Jones
  Captain Davy Jones
  Jack Davenport isJames Norrington
  James Norrington
  Kevin McNally isJoshamee Gibbs
  Joshamee Gibbs
  Jonathan Pryce isGovernor Weatherby Swann
  Governor Weatherby Swann

  Gdzie oglądać cały film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka?

  Po aresztowaniu gołąbków Willa Turnera i Elizabeth Swann za podżeganie do ucieczki kapitana Jacka Sparrowa (która zakończyła pierwszy film Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły), złośliwy Lord Beckett z East India Trading Company oferuje umowę. Brzmi ona: Znajdź pirata i zwróć go nam i, co ważniejsze, mistyczny kompas ze skarbem, który posiada. Bez żadnej innej opcji Will wyrusza na poszukiwanie dziwacznego pirata, obiecując, że wróci i uwolni swoją miłość. Zafascynowani jesteście filmem Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka?

  Tymczasem Jack, który został schwytany przez grupę kanibali, którzy myślą, że jest bogiem, poszedł za czymś własnym. Czyli kluczem do legendarnej szafki pirata Davy’ego Jonesa. Klucz odblokowuje skrzynię nie zawierającą łupu, a jedynie wciąż bijące serce straszliwego morskiego marudera. Według Jacka, ktokolwiek zdobędzie serce Jonesa, będzie kontrolował pół-kalmara, sam pół-człowieka – i jego załogę nieumarłych, rządzących morzem dusz, w tym przeklętego ojca Willa, Billa Turnera.

  Will chce Jacka, żeby mógł uciec z szubienicy. Chce także, aby serce uwolniło duszę jego ojca. Jack chce Willa, aby uregulować dług z Jones. Jones chce Jacka, którego czas knowania jako żywy oszust się skończył. Lord Beckett chce Jacka i kompasu, co ostatecznie prowadzi do klatki piersiowej. Były narzeczony Elżbiety, komandor Norrington, chce zemsty na Jacku i ma nadzieję zdobyć uznanie Lorda Becketta. Wiele osób czekało natomiast na Piraci z Karaibów: Na krańcu świata. To ich bardzo zaskoczyło.  A Elizabeth po prostu chce się ożenić – a przynajmniej tak się wydaje. Porozmawiaj o swoim splątanym i zniekształconym polowaniu na skarby.

  Bohaterowie dadzą radę

  Główni bohaterowie często umieszczają swoje życie na linii ratowania siebie nawzajem. Głównymi ofiarami bezinteresownych działań są Will Turner i jego ojciec. Niejednokrotnie Bootstrap próbuje interweniować i oszczędzić karę syna. Po tym, jak zrobi wszystko, aby Will nie poniósł tego samego potwornego losu co on. Jego syn obiecuje wrócić i uratować go. „Nie opuszczę cię”, przysięga.

  Elżbieta potwierdza swoją wiarę w Willa na jego twarz, a potem mówi ojcu: „Jest lepszym człowiekiem, niż mu się przypisuje”. Chociaż ostatecznie z ukrytych motywów, ona również twierdzi, że Jack, w swoim rdzeniu, jest dobrym człowiekiem. „Wierzę w ciebie”, mówi mu, argumentując, że po prostu z powodu ciekawości kapitana, skończy on dobrze. Później, kiedy (do pewnego stopnia) to robi, dziękuje mu. Elżbieta również okazuje życzliwość swojemu byłemu narzeczonemu – po powaleniu go.

  Ojciec Elżbiety mówi Lordowi Beckettowi, że „jest gotów przyjąć każdą cenę”, by uratować córkę i ukraść ją, gdy pozna straszną tajemnicę. Podczas odosobnionego incydentu Jack umieszcza bezpieczeństwo swojej załogi przed osobistymi korzyściami i każe im opuścić statek. Gdy jego pierwszy partner pyta go, czy jest pewien, że chce stracić swoją ukochaną Black Pearl, nietypowo odpowiada: „Ona jest tylko statkiem, kolego”.

  Pirackie szanty

  Niewygodny pirat jest wyśmiewany za próbę zwrócenia się ku chrześcijaństwu (choć jest to zniekształcona wersja). Uznaje „boską opatrzność” za uwolnienie z więzienia i inteligencję przyjaciela. Jednakże, gdy ten towarzysz wskazuje, że piracki biblijny pirat nie może właściwie czytać, prostackie powody: „To Biblia – zyskujesz uznanie za próbę”. W różnych momentach reszty filmu duet i inni tworzą krzyżowe znaki i odnoszą się do kradzieży statku jako „ratowania dusz”. Krzyże są pokazane na kilku grobach. Krzyżujący się więzień staje w obliczu egzekucji z odważnością, nawet jeśli Davy Jones drwi z niego, zanim go zabije. „Życie jest okrutne – dlaczego życie pozagrobowe ma być inne”, głosi swoim więźniom i załodze. Ohydny pirat gra Boga, gdy oferuje jeńcom ucieczkę od wiecznego potępienia.

  Wyspowi kanibale wierzą, że Jack jest bogiem w ludzkiej postaci. Wyruszyli, aby uwolnić go od ciała przez pieczenie i jedzenie. Żeglarze wierzą, że ich statek jest przeklęty przez ducha dziewiczej narzeczonej i mówi się o konsultacji z duchem. Podczas swojego długiego czasu na ekranie kapłanka voodoo mówi o „dotyku przeznaczenia” i używa zestawu szponów kraba jako kości determinującej przeznaczenie.

  Postacie obstawiają swoje dusze, a Davy Jones mówi Jackowi, że „jedna dusza nie jest równa innej”. W chrystologiczny sposób Will bierze serię batów po niesprawiedliwym oskarżeniu. Mężczyzna go bije? Jego ojciec, który po tym, jak sam złożył karę, przechodzi przez czyn. (W tym czasie łzy spływają mu po policzkach, a później wyjaśnia Willowi, że to nieszczęśliwe wydarzenie było „aktem współczucia”, który ostatecznie był dla jego dobra.)

  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
  Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
  Oryginalny tytuł Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
  Ranking IMDb 7.3 687,039 głosów
  Ranking TMDb 7.3 13,007 głosów

  Opinie widzów na temat filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono13