Piranie 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Piranie 2019

Piranie 2019

105 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Lubicie klimaty mafijne?

Przy stole na antresoli neapolitańskiego klubu nocnego siedzi Nicola (Francesco di Napoli) wciąga koks i ciska ramieniem Letizię (Viviana Aprea). Siedzi tam też Tyson (Ar Tem), który popija butelkę szampana. W tle gra klubowa muzyka. Cała przepychająca się ekipa śmieje się z reszty klubu. Ekipa patrzy też, które okoliczne gangi spoglądają na nich z wrogością. Cały film Piranie 2019 Claudio Giovannesiego rozpoczyna się na kilka tygodni przed tą sceną. Kiedy bez grosza gang Nicoli zostaje odwrócony od takich miejsc. Jeżeli lubicie takie klimaty i przede wszystkim jesteście fanami serialu Breaking Bad to koniecznie obejrzyjcie film El Camino: A Breaking Bad Movie. Tutaj jest historia prawdziwego królestwa metaamfetaminy.

Zbiorowa energia nastoletniego gangu może być fajna do oglądania. Szczególnie dlatego, że pozwala Giovannesiowi udokumentować młodość, jaką obecnie żyje. Pomijając kryminalne aspiracje, dzieci pozostają dziećmi. Są biegłe w technologii i mediach społecznościowych, wykorzystujące luksusowe marki, które są poza zasięgiem. Chcą zaimponować swoim idolom i przedmiotom miłości. Kiedy w końcu zaczynają zdobywać rozgłos ze wszystkimi jego nagrodami materialnymi, nie otrząsają się nagle z okresu dojrzewania. Zdecydowanie wolę takie rzeczy w starszym wydaniu, do takicj akcji nadają się lepiej, tak jak w filmie Skok stulecia. Narkotyki, broń, pieniądze, kobiety są błyszczącymi nowymi zabawkami, przynajmniej dopóki konsekwencje wyborów dotyczących życia lub śmierci nie powrócą.

Gdzie oglądać cały film Piranie 2019 online?

Film na podstawie książki La Paranza dei Bambini pisarza Roberta Saviano, który jest autorem Gomorry. Pisarza, który jest współautorem scenariusza tego scenariusza. Dzieci w centralnej cześci Neapolu są wprowadzane w tryb życia motłochu, przemocy z użyciem broni w coraz młodszym wieku. Ale obserwowanie, jak młodzi ludzie wpadają w stare wzorce, to wciąż oglądanie tych starych wzorców. Cały film nie może uciec od znajomości swojej archetypowej narracji o dojściu do władzy i upadku. Jak to zazwyczaj kończą się takie historie. Nic nie trwa wiecznie.

Te niedoskonałości mogłyby zostać złagodzone, gdyby Piranie były bardziej przekonujące. Nicola (Francesco Di Napoli) to słabszy przywódca, który szybko przejmuje kontrolę nad swoją okolicą od doświadczonych bandytów, prawdopodobnie jest z nich najbardziej ogarnięty. Zamiast tego Di Napoli przybrała obojętnie pewną twarz i bezskutecznie próbuje sprzedać ją jako wrodzoną charyzmę, co w połączeniu z cienko napisaną charakterystyką tworzy pustą postać w centrum opowieści o gangsterach. Brakuje tam czasami napięcia i dreszczyku grozy, które zaowocowały by w tym filmie, czyli jednym słowem idealnie zdały by egzamin.

 

Piranie 2019
Piranie 2019
Piranie 2019
Piranie 2019
Piranie 2019
Oryginalny tytuł La paranza dei bambini
Ranking IMDb 6.6 1,310 głosów
Ranking TMDb 7.1 123 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Szybcy i Wściekli 5
Richard Jewell
Trauma 2019
Vox Lux
Monos – oddział małp
Więzień labiryntu
Van Gogh. U bram wieczności
Pełzająca śmierć (Crawl)
Król 2019
Historia małżeńska
Gundala 2019
Trzy kroki od siebie