What's happening?

Pitbull. Nowe porządki ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 317

ONLINE HD 25306 Wyświetleń Report Error

  Pitbull. Nowe porządki

  Pitbull. Nowe porządki online

  Nie ma miękkiej gryJan. 22, 2016Poland133 Min.PG
  Twoja ocena: 0
  7.8 10 głosów

  Reżyser

  Patryk Vega
  Reżyser

  Obsada

  Andrzej Grabowski isStarszy aspirant Jacek Goc
  Starszy aspirant Jacek Goc "Gebels"
  Michał Kula isBarszczyk
  Barszczyk
  Pawel Królikowski isKomisarz Igor Rosłoń
  Komisarz Igor Rosłoń

  Nastały nowe porządki

  Przedstawiamy Wam film Pitbull. Nowe porządki. Bogusław Linda wraca ze swoim synem z meczu Legii z Lechem. Warszawska Legia wygrała i wszyscy ludzie w pociągu są szczęśliwi. Nagle nastąpił nieplanowany postój, a poznańscy pseudokibice wtargnęli do pociągu. Biją wszystkich kijami baseballowymi. Niestety mały syn Bogusława Lindy zostaje ranny. Pseudokibic uderza go kijem w głowę. Wydaje się, że to wydarzenie zamienia Lindę w potężnego gangstera o pseudonimie Babcia. Film trochę nawiązuje do starego Pitbulla. Babcia przeszedł przemianę od zwykłego taty, który jeździł na mecze z synem w groźnego gangstera.  Wprowadza w Warszawie nowe porządki. Czyli przeprowadza delikatną czystkę.

  W tym roku powstanie też kolejna część, czyli Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Natomiast Pitbull. Nowy porządek to film, do którego podszedłem z dużym dystansem. Jestem wielkim fanem pierwszej części i serialu opartym na tej historii, ale potem lata mijały i było coraz gorzej. Cała praca Patryka Vegi jako scenarzysty i reżysera to moim zdaniem jedna wielka fabryka błędów. Żaden z jego filmów i seriali nie osiągnął nawet poziomu debiutanckiego. Nie można go porównywać z produkcjami HBO takimi jak Wataha

  Gdzie oglądać cały film Pitbull. Nowe porządki online?

  Linda mówi policjantowi, że będzie morderstwo i on będzie w to zamieszany, ale nic mu i tak nie udowodni, dlatego, że jest nietykalny i zbyt ważny. Cały film nowe porządki zaczyna się dość ciekawie. Linda wprowadza jak tytuł wskazuje nowe porządki.  Z wcześniejszych fabuł niewiele zostało. Gebels (Andrzej Grabowski) wciąż pracuje w policji, Barszczyk (Michał Kula) jest nadal głupim i złośliwym dowódcą, a Igor (Paweł Królikowski) poszedł do sektora prywatnego. Natomiast ten sektor jest bardzo opłacalny.

  Cała reszta to nowe postacie i nowe problemy. Głównym wątkiem jest wojna między Majami (Piotr Stramowski), policjantem, który podchodzi do swojej pracy z wielką pasją, a babcią (Bogusław Linda), pozbawionego skrupułów gangstera rządzącego Mokotowem. Miałem wrażenie, że Majami to była to tylko przepisana postać Despero, który nie zgodził się na powrót do filmu. Tak czy inaczej na zabicie czasu można obejrzeć ten film, ponieważ nawet przyjemnie się go ogląda. Natomiast czegoś mi w nim brakuje.

  Pitbull. Nowe porządki
  Oryginalny tytuł Pitbull. Nowe porządki
  Ranking IMDb 6.5 2,749 głosów
  Ranking TMDb 6.6 43 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Pitbull. Nowe porządki online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Pitbull. Nowe porządki online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Pitbull. Nowe porządki nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Pitbull. Nowe porządki na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono159