Pitbull. Nowe porządki - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Pitbull. Nowe porządki

Pitbull. Nowe porządki

Nie ma miękkiej gry133 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 8 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Nastały nowe porządki

Przedstawiamy Wam film Pitbull. Nowe porządki. Bogusław Linda wraca ze swoim synem z meczu Legii z Lechem. Warszawska Legia wygrała i wszyscy ludzie w pociągu są szczęśliwi. Nagle nastąpił nieplanowany postój, a poznańscy pseudokibice wtargnęli do pociągu. Biją wszystkich kijami baseballowymi. Niestety mały syn Bogusława Lindy zostaje ranny. Pseudokibic uderza go kijem w głowę. Wydaje się, że to wydarzenie zamienia Lindę w potężnego gangstera o pseudonimie Babcia. Film trochę nawiązuje do starego Pitbulla. Babcia przeszedł przemianę od zwykłego taty, który jeździł na mecze z synem w groźnego gangstera.  Wprowadza w Warszawie nowe porządki. Czyli przeprowadza delikatną czystkę.

W tym roku powstanie też kolejna część, czyli Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Natomiast Pitbull. Nowy porządek to film, do którego podszedłem z dużym dystansem. Jestem wielkim fanem pierwszej części i serialu opartym na tej historii, ale potem lata mijały i było coraz gorzej. Cała praca Patryka Vegi jako scenarzysty i reżysera to moim zdaniem jedna wielka fabryka błędów. Żaden z jego filmów i seriali nie osiągnął nawet poziomu debiutanckiego. Nie można go porównywać z produkcjami HBO takimi jak Wataha

Gdzie oglądać cały film Pitbull. Nowe porządki online?

Linda mówi policjantowi, że będzie morderstwo i on będzie w to zamieszany, ale nic mu i tak nie udowodni, dlatego, że jest nietykalny i zbyt ważny. Cały film nowe porządki zaczyna się dość ciekawie. Linda wprowadza jak tytuł wskazuje nowe porządki.  Z wcześniejszych fabuł niewiele zostało. Gebels (Andrzej Grabowski) wciąż pracuje w policji, Barszczyk (Michał Kula) jest nadal głupim i złośliwym dowódcą, a Igor (Paweł Królikowski) poszedł do sektora prywatnego. Natomiast ten sektor jest bardzo opłacalny.

Cała reszta to nowe postacie i nowe problemy. Głównym wątkiem jest wojna między Majami (Piotr Stramowski), policjantem, który podchodzi do swojej pracy z wielką pasją, a babcią (Bogusław Linda), pozbawionego skrupułów gangstera rządzącego Mokotowem. Miałem wrażenie, że Majami to była to tylko przepisana postać Despero, który nie zgodził się na powrót do filmu. Tak czy inaczej na zabicie czasu można obejrzeć ten film, ponieważ nawet przyjemnie się go ogląda. Natomiast czegoś mi w nim brakuje.

Pitbull. Nowe porządki
Oryginalny tytuł Pitbull. Nowe porządki
Ranking IMDb 6.5 2,397 głosów
Ranking TMDb 6.6 43 głosów

Reżyser

Patryk Vega
Reżyser

Obsada

Andrzej Grabowski isStarszy aspirant Jacek Goc
Starszy aspirant Jacek Goc "Gebels"
Michał Kula isBarszczyk
Barszczyk
Pawel Królikowski isKomisarz Igor Rosłoń
Komisarz Igor Rosłoń
Udostępniono150

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Na ringu z rodziną
Maria, królowa Szkotów
Doom: Annihilation
Życzenie śmierci
Gołąbeczki
The Best of Enemies
Wierzę w Ciebie (I Still Believe)
Ant-Man i Osa
Polowanie (The Hunt) 2020
Men in Black: International
Portret kobiety w ogniu
The Meg 2018
×
Życzymy miłego seansu!