Pitbull. Ostatni pies - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies

120 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
1 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to mamy wyczekaną kontynuację Pitbulla

O ostatniej części sagi, czyli pracy warszawskiej policji pod chwytliwą nazwą PitBull było głośno na długo przed pierwszym zdjęciem na planie. W atmosferze skandalu projekt opuścił Patryk Vega, ojciec sukcesu tej serii, a producent Emil Stępień rozpoczął gorączkowe poszukiwanie następcy. Film online wygrywa zdecydowanie z filmem Polityka. Reżysera, który mógłby przywrócić marce jej dawną świetność. Wybór padł na Władysława Pasikowskiego, który scenariusz Vegi wyrzucił do kosza i napisał własny. Tekst filmu Pitbull. Ostatni pies okazał się na tyle interesujący, że przekonał Marcina Dorocińskiego do powrotu do swojej roli. Ktoś zlikwidował Soczka, byłego partnera Majami. Policja podejrzewa, że ​​oficer padł ofiarą mafii. Rafał Mohr obecnie znany jako Quantico postanawia umieścić podwójnego agenta w szeregach mafii. Ma to być Sławomir Desperski (Marcin Dorociński) lub inaczej Despero. Ma zbliżyć się do szefa gangu. Tym szefem jest Gawron (Cezary Pazura). Musi uzyskać dowody na to, że to on rozkazał atak na Soczka.

Moim zdaniem dobrze, że Pasikowski przejął ten film. Vega w ostatnim czasie woli robić komedie z filmów, które mogłyby być bardzo dobre. Tak samo jak w filmie Botoks, który mógł pokazać widzom bardzo ciekawą fabułę, a skończyło się na dziwnej komedii. Co prawda kilka scen w filmie było mocnych, ale nie pasowały do tego klimatu. Identyczna sytuacja nastąpiła w filmie Kobiety Mafii. Nie wiem dlaczego ale Vega zupełnie zmienił swój styl. Tylko po co? Jak nie wiemy o co chodzi, to w większości tych przypadków chodzi o pieniądze.

Gdzie oglądać film Pitbull. Ostatni pies online?

Całe zamieszanie wokół nowej części serii Pitbull stanowi znaczną promocję zarówno dla filmu Pitbull. Ostatni pies, a także innych filmów Vegi takich jak Kobiety Mafii 2. Stało się coś niesamowitego, że Władysław Pasikowski zabrał film od Vegi w atmosferze małego skandalu. Później wszyscy śmiali się z obsady piosenkarki Dody w jednej z głównych ról. Ale zagrała tę rolę całkiem dobrze. Moim zdaniem wykonała swoje zadanie idealnie.

Psy 3. W imię zasad to chciałoby się powiedzieć w pierwszym impulsie, ale na ten film musimy jeszcze poczekać. Swoją premierę będzie miał w styczniu 2020 roku. Indywidualne sceny, sposób kadrowania i wreszcie obecność aktorów to coś co robi ten film dobrym. Cezary Pazura choć jest bardzo ważnym mafioso to czasem przypomina zagubionego chłopca. Z jednej strony Pazura kłania się wszystkim, którzy go pamiętają z tego, co najlepsze u Pasikowskiego. Z drugiej strony można odnieść wrażenie, że konsekwentnie szuka dla siebie nowego miejsca w kinie. Czy je znajdzie? Myślę, że już odnalazł, zresztą sami zobaczycie po obejrzeniu całego filmu Pitbull. Ostatni pies.

Pitbull. Ostatni pies
Oryginalny tytuł Pitbull. Ostatni pies
Ranking IMDb 6.3 1,108 głosów
Ranking TMDb 6.3 19 głosów

Reżyser

Obsada

Marcin Dorociński isSławomir Desperski
Sławomir Desperski "Despero"
Krzysztof Stroiński isMirosław Saniewski
Mirosław Saniewski "Metyl"
Rafał Mohr isKrzysztof Magiera
Krzysztof Magiera "Quantico"
Udostępniono7

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Rambo: Ostatnia krew
Tylko sprawiedliwość
Zdrajca 2019
Underdog 2019
Biały, biały dzień
Głupie, młode serce
1800 gramów
Zieja 2020
Wieczny okop
Godzilla II: Król potworów
Sybilla 2019
Nic nie ginie