What's happening?

Pitbull. Ostatni pies - ONLINE CAŁY FILM

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 179

ONLINE HD 4948 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Pitbull. Ostatni pies

Pitbull. Ostatni pies - online

Czas wyrównać rachunki.Mar. 15, 2018Poland120 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
2.2 5 głosów

Reżyser

Obsada

Marcin Dorociński isSławomir Desperski
Sławomir Desperski "Despero"
Krzysztof Stroiński isMirosław Saniewski
Mirosław Saniewski "Metyl"
Rafał Mohr isKrzysztof Magiera
Krzysztof Magiera "Quantico"

No to mamy wyczekaną kontynuację Pitbulla

O ostatniej części sagi, czyli pracy warszawskiej policji pod chwytliwą nazwą PitBull było głośno na długo przed pierwszym zdjęciem na planie. W atmosferze skandalu projekt opuścił Patryk Vega, ojciec sukcesu tej serii, a producent Emil Stępień rozpoczął gorączkowe poszukiwanie następcy. Film online wygrywa zdecydowanie z filmem Polityka. Reżysera, który mógłby przywrócić marce jej dawną świetność. Wybór padł na Władysława Pasikowskiego, który scenariusz Vegi wyrzucił do kosza i napisał własny. Tekst filmu Pitbull. Ostatni pies okazał się na tyle interesujący, że przekonał Marcina Dorocińskiego do powrotu do swojej roli. Ktoś zlikwidował Soczka, byłego partnera Majami. Policja podejrzewa, że ​​oficer padł ofiarą mafii. Rafał Mohr obecnie znany jako Quantico postanawia umieścić podwójnego agenta w szeregach mafii. Ma to być Sławomir Desperski (Marcin Dorociński) lub inaczej Despero. Ma zbliżyć się do szefa gangu. Tym szefem jest Gawron (Cezary Pazura). Musi uzyskać dowody na to, że to on rozkazał atak na Soczka.

Moim zdaniem dobrze, że Pasikowski przejął ten film. Vega w ostatnim czasie woli robić komedie z filmów, które mogłyby być bardzo dobre. Tak samo jak w filmie Botoks, który mógł pokazać widzom bardzo ciekawą fabułę, a skończyło się na dziwnej komedii. Co prawda kilka scen w filmie było mocnych, ale nie pasowały do tego klimatu. Identyczna sytuacja nastąpiła w filmie Kobiety Mafii. Nie wiem dlaczego ale Vega zupełnie zmienił swój styl. Tylko po co? Jak nie wiemy o co chodzi, to w większości tych przypadków chodzi o pieniądze.

Gdzie oglądać film Pitbull. Ostatni pies online?

Całe zamieszanie wokół nowej części serii Pitbull stanowi znaczną promocję zarówno dla filmu Pitbull. Ostatni pies, a także innych filmów Vegi takich jak Kobiety Mafii 2. Stało się coś niesamowitego, że Władysław Pasikowski zabrał film od Vegi w atmosferze małego skandalu. Później wszyscy śmiali się z obsady piosenkarki Dody w jednej z głównych ról. Ale zagrała tę rolę całkiem dobrze. Moim zdaniem wykonała swoje zadanie idealnie.

Psy 3. W imię zasad to chciałoby się powiedzieć w pierwszym impulsie, ale na ten film musimy jeszcze poczekać. Swoją premierę będzie miał w styczniu 2020 roku. Indywidualne sceny, sposób kadrowania i wreszcie obecność aktorów to coś co robi ten film dobrym. Cezary Pazura choć jest bardzo ważnym mafioso to czasem przypomina zagubionego chłopca. Z jednej strony Pazura kłania się wszystkim, którzy go pamiętają z tego, co najlepsze u Pasikowskiego. Z drugiej strony można odnieść wrażenie, że konsekwentnie szuka dla siebie nowego miejsca w kinie. Czy je znajdzie? Myślę, że już odnalazł, zresztą sami zobaczycie po obejrzeniu całego filmu Pitbull. Ostatni pies.

Pitbull. Ostatni pies
Oryginalny tytuł Pitbull. Ostatni pies
Ranking IMDb 6.2 1,674 głosów
Ranking TMDb 6.1 32 głosów

Opinie widzów na temat filmu Pitbull. Ostatni pies

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Pitbull. Ostatni pies online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Pitbull. Ostatni pies nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Pitbull. Ostatni pies online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Pitbull. Ostatni pies online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Pitbull. Ostatni pies nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Pitbull. Ostatni pies na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono8