Pitbull 2005 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Pitbull 2005

Pitbull 2005

Policjanci często są o krok od przejścia na drugą stronę barykady...97 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Pierwsza część dała początek pięknej fabule

Policjanci z warszawskiego Wydziału Zabójstw nawiązują kontakt z Ryszardem Filipskim. W świecie przestępców pełni rolę sędziego. W Warszawie działa Said (Waldemar Walisiak). Jest odpowiedzialny za liczne porwania i morderstwa ormiańskich handlarzy. Said ukrywa się za granicą. Wor chce go wyeliminować rękami warszawskich policjantów. To właśnie film Pitbull. Do tego celu wybiera Despero. To oficer Wydziału Zabójstw, któremu wystawia córkę Saida (Weronika Rosati). Jedna noc niespodziewanie przeradza się w romans. 

PitBull to film, który można traktować na dwa sposoby. Moim zdaniem to jeden z najlepszych polskich filmów policyjnych. Historia pełna znakomitych kreacji aktorskich o grupie warszawskich policjantów, ich pracy, życiu prywatnym, wielkich problemach i małych przyjemnościach. Historia, która zaprzecza praktycznie całej polskiej tradycji kin policyjnych. Dzięki temu powstała kontynuacja tej historii ponad dekadę później. Te filmy to Pitbull. Nowe Porządki oraz Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

Gdzie oglądać cały film Pitbull online?

Pojawi się jeszcze jeden film ale już z innym reżyserem. Z niewiadomych przyczyn Patryk Vega zrezygnował z produkcji. Czy film okaże się lepszy niż jego produkcję? Jestem ciekaw co z tego wszystkiego wyjdzie ale po obsadzie można śmiało stwierdzić, że to będzie petarda. Cały film zatytułowany jest Pitbull. Ostatni pies

Projektu ma dobrze wymyślonych bohaterów i wspaniałych drugoplanowych postaci. Takie jak Andrzej Grabowski. Wydarzenia i zachowania są bardzo wiarygodne. To film o tym, jak wymagająca, niewdzięczna i w większości beznadziejna jest praca policji. Ale ktoś musi to zrobić. Nie zawsze się udaje, nie zawsze ma sens, czasem trudno dostrzec granicę między prawem a bezprawiem. Widać oczywiście korupcję i inne brudne zagrania. 

Zdecydowanie lepiej oglądać na Zalukaj niż CDA

Niestety film najbardziej cierpi z tego powodu, że jest wiele zupełnie niepotrzebnych scen, które w żaden sposób nie rozwijają historii ani nie poszerzają psychologii bohaterów. Reżyser nie wyciągnął żadnych wniosków z filmu Służby specjalne i powtórzył prawie te same błędy. Historia jest tak przeładowana, że ​​wracamy do materiału z serialu, który został zapakowany do pełnego filmu pełnometrażowego. 

Reżyser opracował tę historię dla serialu telewizyjnego, który był tak dobry jak film.  Mogę nawet powiedzieć, że lepszy. To on stworzył popularność Pitbulla. Cały film Pitbull miał dużo pecha w momencie premiery. Jego premiera ukazała się wkrótce po śmierci Jana Pawła II i nikt w tym kraju nie miał czasu ani chęci obejrzeć film do odwiedzenia. Wszyscy byli w żałobie po wspaniałym człowieku.

Pitbull 2005
Pitbull 2005
Oryginalny tytuł Pitbull
Ranking IMDb 7.0 1,461 głosów
Ranking TMDb 7.3 18 głosów

Reżyser

Patryk Vega
Reżyser

Obsada

Janusz Gajos isStarszy aspirant Jacek Goc
Starszy aspirant Jacek Goc "Gebels"
Andrzej Grabowski isMłodszy aspirant Zbigniew Chyb
Młodszy aspirant Zbigniew Chyb "Benek"
Marcin Dorociński isPodkomisarz Sławomir Desperski
Podkomisarz Sławomir Desperski "Despero"
Rafał Mohr isPodkomisarz Krzysztof Magiera
Podkomisarz Krzysztof Magiera "Nielat"
Krzysztof Stroiński isAspirant Mirosław Saniewski
Aspirant Mirosław Saniewski "Metyl"
Małgorzata Foremniak isKryśka Szymańczyk
Kryśka Szymańczyk
Jolanta Fraszyńska isŻona tirowca
Żona tirowca
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Escape Room
Zabójczy rejs
Alita: Battle Angel
Rampage: Dzika furia
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
Haker
Avengers: Wojna bez granic
Ocean’s 8
Szybcy i Wściekli 5
Hobbit: Niezwykła podróż
Rambo: Ostatnia krew
Wonder Woman 1984
×
Życzymy miłego seansu!