Plagi Breslau - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Plagi Breslau

Plagi Breslau

93 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Dość ciekawa produkcja Vegi

We Wrocławiu grasuje seryjny morderca, który zabija codziennie o godzinie 18.00. Jego ofiarami są ludzie, którzy mają coś na sumieniu. Są to często osoby, przeciwko którym sądownictwo jest bezsilne. Zajmuje się tym policjantka Helena (Małgorzata Kożuchowska). Małgosia wystąpi też w filmie Proceder. Jest zmęczona życiem i pracą. Nagle musi maksymalnie się skupić aby zabójca nie zabił nikogo więcej. Plagi Breslau to nie są przelewki.

Niesamowite w tym filmie są niektóre kontrowersyjne sceny. Koń biegnący ulicą wywołuje panikę, jakby upadła połowa miasta. Dostajemy zdjęcia co najmniej dwóch kamer z rzędu. Eksplozje nie są w ogóle imponujące. Czasami bardziej imponujące są petardy kupione na odpuście. Ponadto moim zdaniem jest wiele błędów, których być nie powinno. Patryk Vega zachował się moim zdaniem jak amator. Inne filmy Patryka Vegi są lepsze.

Gdzie oglądać cały film Plagi Breslau online?

Rzekłbym nawet że film Służby specjalne jest lepszy. Patryk Vega słynie z szybkich filmów. Wie, jaki efekt chce osiągnąć. Reżyser dąży do perfekcji ale tylko jego zdaniem. Dlatego myślę, że cały film Plagi Breslau wygląda jak tani film z drugiej ligi. Najwyraźniej budżet, który otrzymał od Showmax, nie był zadziwiający albo po prostu źle go wykorzystał. Z tego powodu efekty zastosowane w filmie są tak słabe, a sceny akcji wyglądają jak kiepski film amatorski na youtubie.

Czy film będzie dostępny na Zalukaj lub CDA?

Patryk Vega nigdy nie był wybitnym reżyserem ani scenarzystą. Ale czasami robił najgorsze zdjęcia, które przyciągałyby widzów do kin. Co ważne, nie opuszczali sal. Nikt nawet nie powiedział, że to strata pieniędzy. I choć z każdym filmem było coraz gorzej, a Patryk Vega coraz bardziej zapadał się w bagno, Showmax postanowił uczynić go swoją gwiazdą. Botoks zarówno w formie filmu, jak i serialu to totalny dramat. Rozumiem, że reżyser chciał, aby film był spektakularny ale to co tam się dzieje to jedna wielka komedia.

Plagi Breslau
Oryginalny tytuł Plagi Breslau
Ranking IMDb 5.1 289 głosów
Ranking TMDb 6.8 12 głosów

Reżyser

Patryk Vega
Reżyser

Obsada

Andrzej Grabowski isPublic prosecutor
Public prosecutor
Daria Widawska isIwona Bogacka
Iwona Bogacka
Filip Chajzer isChief ABW
Chief ABW
Ewa Kasprzyk isAlicja Drewniak
Alicja Drewniak
Iwona Bielska isPathomorphologist
Pathomorphologist
Maria Dejmek isAgnieszka Lenarcik
Agnieszka Lenarcik
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Cisza 2019
Survive the Night 2020
Topielisko. Klątwa La Llorony
Irlandczyk 2019
Shazam!
Bumblebee
Osierocony Brooklyn
Brightburn: Syn ciemności
Ciche miejsce 2
Anioł w Ogniu
Polaroid
Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia