Planeta Singli 3 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Planeta Singli 3

Planeta Singli 3

PG
Twoja ocena: 0
7.1 14 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Planeta Singli 3 online?

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele na prośbę Ani odbędzie się na wsi. U krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina każda rozmowa grozi wybuchem. To własnie zwariowana Planeta Singli 3. Od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. MAm tylko nadzieje, że ten film będzie lepszy niż Listy do M. 3. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości Oli i Bogdana. Ich związek małżeński zostanie wystawiony na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie.

Prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka. Planeta Singli 3 była nagrywana równocześnie z drugą częścią. Fabuła skupia się na ślubie Tomka i Ani, więc to od razu mówi, że 2. część na pewno skończy się happy endem. To jednak komedia romantyczna, więc trudno było oczekiwać czegoś innego. Wesele odbędzie się na wsi u rodziny Tomka, który przedstawi ją swojej narzeczonej. Jednak widzów i tak urzekł inny film, mianowicie 7 uczuć.  To właśnie tutaj poznamy jego nietypowych rodziców oraz brata. Natomiast postacie Weroniki Książkiewicz oraz Tomasza Karolaka będą próbowali poskromić swojego noworodka. Możemy przypuszczać, że będzie to jeden z bardziej humorystycznych wątków sequela.

Trochę o dźwięku..

Dźwięk jest w formacie Dolby Digital 5.0 (czyli 5 głośników bez subwoofera). Cały film Planeta Singli 3 – gdzie oglądać online? Dźwiękowcy pieczołowicie wyczyścili każdy fragmencik nagrań dźwiękowych. Podkręcili jakość nagrań, zsynchronizowali je. Wszystkie dialogi były nagrywane jako postsynchrony, czyli nagrania w studiu. Rozprzestrzenili większość efektów dźwiękowych i muzyki. Jedyną słabością są fragmenty bez muzyki i efektów dźwiękowych. Nie wiem dlaczego te fragmenty słyszałem tylko w centralnym głośniku. Powiecie mi zaraz,że przecież film był nagrywany w ja znam pewne narzędzie do inżynierii wstecznej dźwięku,które nazywa się ADX. Natomiast jest to dość oczywista rzecz.

W dużym skrócie można w nim rozbić dźwięki z nawet nagrania MONO na oddzielne części. Dialogi oddzielnie. Dźwięki tła oddzielnie. Efekty dźwiękowe oddzielnie. Muzyka zrekonstruowano dźwięk w psychozie Hitchcocka. Dzięki temu np.w scenie wchodzenia po schodach słychać, że w tle ćwierkają ptaki, co nie było słyszalne w oryginalnym MONO. Ano już tłumaczę: Jakość końcowa odtwarzania nie zależy od tego,czy to DVD czy BLU-RAY. Wszystko zależy od tego, z jakiego materiału (jakiej rozdzielczości) i z jakim bit-ratem został zdowngradowany film. Prościej tłumacząc. Zauważcie, że filmy po rekonstrukcji są zapisywane na płytach DVD9 (około 8-9 giga),a nie na DVD5 (4,7 giga).

Jedyny Minus rekonstruktorom należy się za przycięcie obrazu z 4:3 do 16:9. Zamiast wydawać tylko wersję 16:9. Mogliście pójść tropem zagranicznych dystrybutorów i wydać 2 wersje filmu. No i to tu chodzi. Materiał 4K zostaje skompresowany tak, żeby zmieścić się na DVD (na tych 7-9 gigabajtach). Potem, jeżeli odtwarza się go na odpowiednim odtwarzaczu, czyli tak jak kino domowe, które jest podłączony do HDMI i ma ustawioną rozdzielczość wyjściową 1920×1080 niezależnie od materiału. Czyli sami wiecie o co chodzi.

Planeta Singli 3
Oryginalny tytuł Planeta Singli 3
Ranking IMDb 6.2 92 głosów
Udostępniono80

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Irresistible
Kraina cudów
Mamma Mia! Here We Go Again
Johnny English: Nokaut
Co przyniesie jutro
Oszustki (The Hustle)
Wynajmij sobie chłopaka
Na bank się uda
Portret kobiety w ogniu
Ostatnie wakacje
Taxi 5
After 2019
×
Życzymy miłego seansu!