×
Życzymy miłego seansu!

Planeta Singli 3 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
zacznij zarabiać na kryptowalutach
oglądaj cały film online zalukaj
Planeta Singli 3

Planeta Singli 3

PG
Twoja ocena: 0
7.4 10 głosów

 • Shanyanei 4 lutego 2019

  Kocham Was za te wrzutke ;*

 • Edyta.Nowakowska 4 lutego 2019

  to jest to na co czekalam w pracy ;d mily seansik ;> ktos chetny obejrzec razem?

 • Mattha 4 lutego 2019

  Tylko nie to 🙁 nie obejrze przez Was meczu 🙁

 • Justyna 4 lutego 2019

  Działa aż miło się robi 😉

 • Beata 4 lutego 2019

  róbcie jeszcze tłumaczenie po rosyjsku ;d bo ucze sie tego jezyka 😀

Komentowanie wyłączone.

Opis

Fabuła kolejnej części Planety

Każdy ma problemy z rodziną. Tomek i Ania wreszcie decydują się na ślub. Wesele ? na prośbę Ani ? odbędzie się na wsi. U krewnych Tomka, z którymi ten od pewnego czasu nie utrzymuje kontaktów. Okaże się, że jego bracia i matka są jak włoska rodzina ? każda rozmowa grozi wybuchem. Od wielkiej miłości do awantury jest czasami tylko krok. Do tego matka Ani, która przyjeżdża na wesele z dużo młodszym partnerem, rozmija się z wyobrażeniami matki Tomka o statecznej teściowej dla syna. Nie zabraknie nowych problemów w życiu weselnych gości ? Oli i Bogdana. Ich związek małżeński zostanie wystawiony na ciężką próbę przez raczkującego Mikołaja, a także Zośki, która polską wieś oglądała dotychczas tylko na Instagramie. Prawdziwą iskrą pod beczką prochu będzie dopiero niespodziewany przyjazd na ślub od lat niewidzianego ojca Tomka.

Kręcona w tym samym momencie

Planeta Singli 3 była nagrywana równocześnie z drugą częścią. Fabuła skupia się na ślubie Tomka i Ani, więc to od razu mówi, że 2. część na pewno skończy się happy endem. To jednak komedia romantyczna, więc trudno było oczekiwać czegoś innego. Wesele odbędzie się na wsi u rodziny Tomka, który przedstawi ją swojej narzeczonej. To właśnie tutaj poznamy jego nietypowych rodziców oraz brata. Natomiast postacie Weroniki Książkiewicz oraz Tomasza Karolaka będą próbowali poskromić swojego noworodka. Możemy przypuszczać, że będzie to jeden z bardziej humorystycznych wątków sequela.

Trochę o dźwięku..

Dźwięk jest w formacie Dolby Digital 5.0 (czyli 5 głośników bez subwoofera). Cały film Planeta Singli 3 – gdzie oglądać online ? Dźwiękowcy pieczołowicie wyczyścili każdy fragmencik nagrań dźwiękowych. Podkręcili jakość nagrań, zsynchronizowali je. Wszystkie dialogi były nagrywane jako postsynchrony, czyli nagrania w studiu. Rozprzestrzenili większość efektów dźwiękowych i muzyki. Jedyną słabością są fragmenty bez muzyki i efektów dźwiękowych. Nie wiem dlaczego te fragmenty słyszałem tylko w centralnym głośniku. Powiecie mi zaraz,że przecież film był nagrywany w ja znam pewne narzędzie do inżynierii wstecznej dźwięku,które nazywa się ADX.

Nie jest tak źle

W dużym skrócie można w nim rozbić dźwięki z nawet nagrania MONO na oddzielne części. Dialogi oddzielnie. Dźwięki tła oddzielnie. Efekty dźwiękowe oddzielnie. Muzyka zrekonstruowano dźwięk w ?psychozie” Hitchcocka. Dzięki temu np.w scenie wchodzenia po schodach słychać, że w tle ćwierkają ptaki, co nie było słyszalne w oryginalnym MONO. Ano już tłumaczę: Jakość końcowa odtwarzania nie zależy od tego,czy to DVD czy BLU-RAY. Wszystko zależy od tego, z jakiego materiału (jakiej rozdzielczości) i z jakim bit-ratem został ?zdowngradowany” film. Prościej tłumacząc. Zauważcie, że filmy po rekonstrukcji są zapisywane na płytach DVD9 (około 8-9 giga),a nie na DVD5 (4,7 giga).

Jest też jeden minus

Jedyny Minus rekonstruktorom należy się za przycięcie obrazu z 4:3 do 16:9. Zamiast wydawać tylko wersję 16:9. Mogliście pójść tropem zagranicznych dystrybutorów i wydać 2 wersje filmu. No i to tu chodzi. Materiał 4K zostaje skompresowany tak, żeby zmieścić się na DVD (na tych 7-9 gigabajtach). Potem, jeżeli odtwarza się go na odpowiednim odtwarzaczu, czyli tak jak kino domowe, które jest podłączony do HDMI i ma ustawioną rozdzielczość wyjściową 1920×1080 niezależnie od materiału.

Planeta Singli 3
Oryginalny tytuł Planeta Singli 3
Ranking IMDb 6.2 92 głosów
Udostępniono50

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Mój przyjaciel Ufik
Wyprawa Magellana 2019
Mary Poppins powraca
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Pewnego razu w Hollywood
Ibiza 2019
Praziomek 2019
Iron Sky. Inwazja
Grzeczni chłopcy
Niedobrani (Long Shot)
Hotel Transylwania 3
The Professor