Platforma (El hoyo) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Platforma (El hoyo)

Platforma (El hoyo)

95 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Platforma (El hoyo) online?

Hiszpański thriller Platforma (El hoyo) jest  po prostu genialny. Ostatnio hiszpańskie produkcje podbijają świat. Nie wspomnę oczywiście o serialu Dom z papieru sezon 4 online. Pomysł na ten film jest niebanalny. Zresztą Hiszpanie z tego słyną. Nazwał bym to aktualnym przypomnieniem o potrzebie solidarności i znaczenia kolektywu nad jednostką. Uczta może nakarmić setki, ale nigdy tak nie jest. Gdy schodzi, z poziomu na poziom, w dół po wieży mieszkalnej, każda para współwięźniów ma minuty na pożarcie jak najwięcej. To walka o przetrwanie. Nikt nie dba o innych, patrzy tylko na siebie. Niestety jak wiecie człowiek tak właśnie jest skonstruowany. Każdy chce zabrać i zjeść jak najwięcej zanim jedzenie przejdzie na następne piętro. To przerażające zobaczyć taką walkę.

Ostrzegamy, to film dla ludzi z mocną psychiką!

Cały film Platforma pokazuje brutalny budynek o nieznanej liczbie poziomów. Każdy z poziomów zawiera dwie osoby, z których niektóre są więźniami, a inne są ochotnikami przybywającymi w zamian za jakąś formę płatności. Na samym szczycie, na poziomie zero, wielki bufet jest wysyłany przez środek pokoju. Każda para musi następnie zjeść, co może lub co ich zdaniem powinna, zanim przejdzie do następnego. Jednak i tak horror Kolor z przestworzy 2020 przebija pomysłem. Istnieje wystarczająca ilość jedzenia na wszystkich poziomach, ale aby równomiernie go rozdzielić, uczestnicy muszą wziąć tylko to, czego potrzebują. Każdego miesiąca pary są przenoszone na inny poziom. W skrócie jeżeli będziesz na początkowym piętrze to zjesz obficie, jeżeli natomiast znajdziesz się na setnym to marny twój los.

Ten film to coś niesamowitego

Film Platforma (El hoyo) online świadczy o strachu i okrucieństwie Trimagasiego. Wszystko dzieje się z punktu widzenia nowego współwięźnia Gorenga (Iván Massagué). Powiem szczerze, że niektóre sceny w tym filmie są perfidnie obrzydliwe. Widzicie jak brudni, obleśni ludzie żrą swoimi brudnymi łapskami co tylko mogą. U mnie pojawił się nawet raz odruch wymiotny. Jak możecie sobie wyobrazić to film Platforma nie jest dla osób cierpiących na mdłości. Co dziwne nawet w takim filmie pojawia się scena miłosna między Gorengiem a tajemniczą niemą kobietą (Alexandra Masangkay). Szczerze nie wyobrażam sobie całowania po takiej ilości jedzenia z tak nieświeżym oddechem. Reżyser Galder Gaztelu-Urrutia zręcznie przenosi nas w krajobraz swojego rodzaju piekła. Życzymy miłego i spokojnego seansu dla Was i Waszego żołądka. 

Platforma (El hoyo)
Platforma (El hoyo)
Platforma (El hoyo)
Platforma (El hoyo)
Platforma (El hoyo)
Platforma (El hoyo)
Platforma (El hoyo)
Platforma (El hoyo)
Oryginalny tytuł El hoyo
Ranking IMDb 7.0 67,369 głosów
Ranking TMDb 7.2 1,903 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Alita: Battle Angel
Ant-Man i Osa
Bracia Sisters
Glass
The Banker 2020
Brudna gra
Kłamstewko
Trzy kroki od siebie
Złodziej i oszustka 2019
Gwiezdne Wojny: Część IV – Nowa Nadzieja
Nie otwieraj oczu
Rebelia 2019