Playmobil: Film 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Playmobil: Film 2019

Playmobil: Film 2019

99 Min.PG
Twoja ocena: 0
9.7 7 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Czy ten zabieg uda się producentom?

Napisy końcowe w Playmobil: Film 2019 poświęcone są Horstowi Brandstätterowi. To niemiecki przedsiębiorca, którego firma rozpoczęła produkcję kultowych zabawek Playmobil w latach siedemdziesiątych XX wieku. To miły akcent, choć zdecydowanie niekompletny. Niestety nie wspomniano o Hansie Beck, wynalazcy, który sam zaprojektował i opracował zabawki. Pod koniec tego sprytnego, ale piskliwego szaleństwa dla dzieci, nie jest zaskakujące, że honorują ten zabawkowy bioznes. Można porównać go do filmu LEGO PRZYGODA 2, który też honoruje świetność klocków Lego.

Seria filmów Lego była jedną z najśmieszniejszych, najmądrzejszych rzeczy w kinie, a nawet film Angry Birds Film 2 jest całkiem dobry. Nadzieje były bardzo wysokie dla Playmobil: Film. Jednak tutaj przeżyliśmy rozczarowanie. Sceny przeważnie bez dowcipu i iskierki, która przyciągnęła dorosłych i dzieci do filmów Lego. Filmowi dużo zatem brakuje do tych filmów, tak samo jak do kultowego filmu o zabawkach. Mowa oczywiście o filmie Toy Story 4, który cieszy się ogromną popularnością wśród widzów w różnym wieku.

Gdzie oglądać cały film Playmobil: Film 2019 online?

Jaki jest rezultat? Cały film wypełniają piraci, wikingowie i błyszczące skrzydle stworzenia. To bez wątpienia zadowoli bardzo młodych widzów, którzy pojawią się w Europie i na świecie latem tego roku. STX Entertainment opublikowało amerykańską wersję na początku grudnia, która powinna otrzymać przynajmniej kilka zestawów Playmobil na różnych świątecznych listach życzeń. Autorem jest oczywiście były animator Disneya, który jest integralną częścią sukcesu filmu Kraina lodu 2  i bajki Zaplątani, czyli Lino DiSalvo.

Gdzie oglądacie filmy? Na zalukaj czy CDA?

Anya Taylor-Joy gra kobietę, która właśnie ukończyła szkołę średnią, tęskni za podróżą w pobliżu swojego młodszego brata i mieszka w czymś, co wydaje się być częścią Mary Poppins na Brooklynie. Los przybiera straszny obrót, a ona i jej brat stają się bliżsi w sposób, którego nie chcieli lub nie przewidywali. Ucieka do jakiejś naszkicowanej konwencji zabawek na Manhattanie. Podąża za nią i poprzez jakieś kosmiczne wrota dostają się do wszechświata Playmobil. Zamienią w postacie Playmobil. Są rozdzieleni i muszą znaleźć drogę do siebie. Film rzuca zabawne kawałki po drodze, ale dla tych z nas, którzy są przyzwyczajeni do napięcia i komediowej charyzmy ze świata Lego, jest to rozczarowanie. Tak czy inaczej film bardzo podoba się dzieciom, a rodzice mogą spodziewać się życzeń na zakup nowych zabawek.

Playmobil: Film 2019
Oryginalny tytuł Playmobil: The Movie
Ranking IMDb 4.4 480 głosów
Ranking TMDb 5.1 12 głosów

Reżyser

Lino DiSalvo
Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isMarla (voice)
Marla (voice)
Daniel Radcliffe isRex Dasher (voice)
Rex Dasher (voice)
Kenan Thompson isBloodbones (voice)
Bloodbones (voice)
Gabriel Bateman isCharlie (voice)
Charlie (voice)
Jim Gaffigan isDel (voice)
Del (voice)
Adam Lambert isEmperor Maximus (voice)
Emperor Maximus (voice)
Ben Diskin isSeadog (voice)
Seadog (voice)
Kirk Thornton isOok-Ook (voice)
Ook-Ook (voice)
Udostępniono25

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wyprawa Magellana 2019
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 1
Klaus 2019
Turniej główny
Selfie Dad
O Yeti!
Grinch 2018
Szybcy i śnieżni
Dzieciak, który został królem
Noelle 2019
Harry Potter i Zakon Feniksa
Dragon Ball Super: Broly