Po pierwsze przeżyć 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Po pierwsze przeżyć 2020

Po pierwsze przeżyć 2020

83 Min.PG
Twoja ocena: 0
1 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Po pierwsze przeżyć 2020 online?

Ucieczka przed ludzkim społeczeństwem to jedna rzecz, ludzka natura to inna kwestia. Zresztą widać to dokładnie w filmie Po pierwsze przeżyć 2020. To kanadyjski thriller o oryginalnym tytule The Decline. Cały film dostępny wyłącznie za pośrednictwem Netflix. To kolejny z filmów, który ostatnio pojawił się na tej platformie. Oferuje odrobinę aktualności dla widzów na całym świecie. Ta fikcja oferuje coś w rodzaju dziwnej rozrywki przetrwania. Tak jakby chcieli pokazać czego nie robić. Taka bardzo dziwna instrukcja. Na szczęście wiele ciekawych premier pojawi się teraz na platformach VOD. Między innymi możemy obejrzeć film Trolle 2. To wspaniała informacja dla najmłodszych widzów.

Niestety nie wszyscy będą zadowoleni z filmu

Filmy online już takie są. Antoine budzi swoją młodą córkę w środku nocy. Pyta ją czy ma swój zestaw przetrwania. W garażu spotyka żonę. Razem wskakują do swojego Subaru i startują. Wyglądało to jak ćwiczenia jak postępować w trakcie pożaru. To pierwsza odsłona reżysera Patrice’a Laliberté i kilku jego głównych współpracowników. Po pierwsze przeżyć to bardzo wiarygodna i dobrze wykonana produkcja. Jedyne co mi tutaj przeszkadza i nie umiem tego przeskoczyć jest język francuski. Jedyną opcją jest obejrzenie tego filmu z angielskim dubbingiem. Aczkolwiek to sprawia, że ​​dialog jest sztywny i nieprzekonujący. Dla tych, którzy potrafią poradzić sobie z napisami, film zdecydowanie lepiej gra w oryginalnym francuskim, bez żadnego lekkiego rozdźwięku między ustami i słowami aktorów. Ale to opcja tylko dla tych, którzy lubią ten język.

Francuskie filmy nie są dla mnie

Antoine jest wielkim fanem Alaina (Real Bosse), który kręci filmy instruktażowe dotyczące przetrwania w Internecie. Alain jest również gospodarzem obozu treningowego. Ma ogromną działkę przeznaczoną właśnie do tego. Jest tak odległa, że musi odebrać bohaterów na skuterze śnieżnym i jechać przez kilkanaście minut do celu. Jak widać trzeba oddać tutaj swój telefon komórkowy i nosić opaskę na oczy podczas jazdy. Można poczuć się jak podczas porwania. W obozie Antoine spotyka pięciu innych podobnie myślących jak on ludzi. Jak już wyczytaliśmy wcześniej z obsady to Rachel (Marie-Evelyne Lessard), Anna (Marilyn Castonguay), David (Marc Beaupre), Sebastien (Guillaume Cyr) i Francois (Marc-Andre Grondin). Obsada aktorska jak widzicie jest całkiem niezła. Ta scena przypomniała mi pewny film, który widziałem ostatnio na Filiser online. Możecie się domyślać co to za ciekawy film.

Po pierwsze przeżyć 2020
Po pierwsze przeżyć 2020
Po pierwsze przeżyć 2020
Oryginalny tytuł Jusqu'au déclin
Ranking IMDb 7.0 23 głosów
Ranking TMDb 7.4 30 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Potrójna granica
Monos – oddział małp
Escape Plan: The Extractors
The Rhythm Section
Plagi Breslau
After 2019
Wdowy 2018
Survive the Night 2020
Kartoteka 64
Polowanie (The Hunt) 2020
Tyler Rake: Ocalenie
Escape Room