What's happening?

Podróż w niepamięć - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 298

ONLINE HD 2270 Wyświetleń Report Error

  Podróż w niepamięć

  Podróż w niepamięć

  Nov. 30, 2018Germany128 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  2 2 głosy

  Chcielibyście odbyć taką podróż?

  Nic dziwnego, że Warner Bros do ostatniej chwili powstrzymał rodzinny dramat Podróż w niepamięć. Aktor i filmowiec Til Schweiger przerobił swój amerykański film z 2014 roku Honig im Kopf co tłumaczy się jako Honey in the Head. Teoretycznie pomysł wielkiego aktora, takiego jak Nick Nolte, który gra dziadka zagubionego we mgle choroby Alzheimera, jest intrygującym wyborem. A kiedy ekstrawagancko nazwany Amadeusz, niedawny wdowiec i były weterynarz na rozdrożu, trzykrotnie nominowany do Oscara wdziera się w rolę bez żadnych przekonań. Zdecydowanie wolę inne dramaty i szczerzę polecę Wam film Kwiaty Miłości.

  Gdzie oglądać cały film Podróż w niepamięć?

  W miniony weekend oglądałem kilka filmów, w tym najnowszy film Tila Schweigera Podróż w niepamięć. Drugi to był film Nowe oblicze Greya, który oglądałem z żoną. Ten pierwszy jednak to remake jego udanej niemieckiej wersji z 2014 roku. Z gwiazdorską obsadą, w tym Nickiem Nolte, Emily Mortimer i Mattem Dillonem. Schweiger wykorzystuje humor i absurdalne poczucie zaprzeczenia, by zbadać niszczycielską liczbę ofiar choroby Alzheimera, która dotyczy rodziny. Filmy takie jak Motyl Still Alice i Daleko od niej podchodzą do tego tematu przez poważniejszy obiektyw, bo ta choroba to nie żart. Oba te filmy były znacznie silniejsze niż cały film Podróż w niepamięć w okropnym smutku, który przedstawili. Zamiast tego filmy Schweigera podążają odważnie inną, artystyczną drogą. Dodają absurdu i trochę humoru do mrocznej i trudnej choroby, ponieważ humor też tu jest potrzebny.

  Niestety, nie wszystko da się rzucić w niepamięć

  Jeśli to podejście miało na celu powtórzenie spustoszenia wywołanego przez kolejkę górską choroby, to dobrze, ale absurdalnie szeroki ton w tonie gorączki zbyt często utrudnia ciężką pracę Nolte. Bohater Amadeusz jest ostatecznie bardziej rozwiniętą charakterystyką niż postać z krwi i kości. Zobacz ten film jako lekcja w przedstawianiu choroby Alzheimera i sposobu jak sobie z nią radzić.

  Podróż w niepamięć
  Oryginalny tytuł Head Full of Honey
  Ranking IMDb 4.7 1,412 głosów
  Ranking TMDb 6.6 8 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Podróż w niepamięć online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Podróż w niepamięć online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Podróż w niepamięć online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Podróż w niepamięć na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono2

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Pasażer nr 4 (Stowaway)
  Enola Holmes 2020
  Zaginione dziewczyny
  21 mostów
  Obiecująca. Młoda. Kobieta.
  Dżungla
  Witajcie w Marwen
  Poznajmy się jeszcze raz
  Tajemnica anioła
  Midway 2019
  Jedyny i niepowtarzalny Ivan
  Operacja bracia