What's happening?

Pogromcy duchów. Dziedzictwo ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 342

Pogromcy duchów. Dziedzictwo

Pogromcy duchów. Dziedzictwo online

Nov. 11, 2021Canada124 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Reżyser

Obsada

Paul Rudd isMr. Grooberson
Mr. Grooberson
Sigourney Weaver isDana Barrett
Dana Barrett
Bill Murray isDr. Peter Venkman
Dr. Peter Venkman
Dan Aykroyd isDr. Raymond Stantz
Dr. Raymond Stantz
Ernie Hudson isWinston Zeddemore
Winston Zeddemore
Annie Potts isJanine Melnitz
Janine Melnitz
Logan Kim isPodcast
Podcast

Gdzie oglądać cały film Pogromcy duchów Dziedzictwo online?

Samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek. Kiedy wyszedł film Ghostbusters z 2016 roku, dyskurs wokół remake’ów i zamiany ról płciowych został odnowiony. Natomiast ta część, czyli Pogromcy duchów Dziedzictwo online może negatywnie jak i pozytywnie zaskoczyć fanów. Zależy jak ktoś na to patrzy.

Komentatorzy porzucili znalezienie zniuansowanej opinii gdzieś pomiędzy „ten film jest okropny” a „ten film jest przełomowy”, po części dlatego, że ludzie stojący za filmem byli trollingowani w mediach społecznościowych, a film był  zbombardowany złymi recenzjami przez pseudo fanów na stronach takich jak Rotten Tomatoes i IMDB, zanim jeszcze pojawiły się w kinach. Tak wygląda niestety marketing w tych czasach. Zawsze znajdzie się ktoś, kto negatywnie odbierze reklamę. Albo zrobi to celowo na potrzeby konkurencji lub dziwnej dyskusji i lajków pod komentarzami.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo online bez limitu

To, czy uważałeś, że film był dobry, czy nie, nie jest prawie ani tu, ani tam. Ponieważ mamy tu do czynienia z długo opóźnianą kontynuacją z 2021 roku, Ghostbusters: Afterlife, która pozycjonuje się jako antyteza filmu z 2016 roku. Nie wiem dlaczego tak jest. Może dlatego, że reżyser chce coś udoskonalić. Podobnie jak w filmie Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun. Tam to świetnie wszystko widać.

Zalukaj cały film online na VOD

Nowa wersja, prowadzona przez Jasona Reitmana, syna oryginalnego reżysera Pogromców duchów, Ivana Reitmana, skupia się na wnukach. To Finn Wolfhard jako Trevor i Mckenna Grace jako Phoebe. Widzimy też Egona Spenglera oraz ich make Callie (Carrie Coon). To ludzie, którzy dziedziczą stodołę Egona i odkrywają bogactwo aktywności duchów, które sam próbował odeprzeć. To co będzie działo się dalej to już tylko Wasza wyobraźnia. Cały film Pogromcy duchów. Dziedzictwo jest całkiem dobry i osobiście mi się podobał. Podobnie jak nowy serial Hawkeye. To ciekawa produkcja od Disney+.

Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Pogromcy duchów. Dziedzictwo
Oryginalny tytuł Ghostbusters: Afterlife
Ranking IMDb 7.9 337 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Pogromcy duchów. Dziedzictwo online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Pogromcy duchów. Dziedzictwo online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Pogromcy duchów. Dziedzictwo nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Pogromcy duchów. Dziedzictwo na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0