Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja

Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja

98 Min.TV-Y7
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja online?

Cały film Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja online zabiera nas w dobrze nam znany już świat. W alternatywnej rzeczywistości, w której mieszka dziecko o imieniu Ash, ludzkość dzieli swój świat ze specjalnymi, magicznymi stworzeniami zwanymi Pokemony. Na tym świecie mężczyźni, kobiety i dzieci o odpowiednim temperamencie, właściwej cierpliwości i dobroci serca mogą nawet nawiązać bliskie relacje z tymi niesamowitymi stworzeniami. A jeśli pracują wystarczająco ciężko i troszczą się wystarczająco o swoje Pokemony, ci trenerzy ludzkich Pokemonów mogą kiedyś stać się mistrzami Pokémon. Na pewno każdy z nas pamięta jak zbierało się metalowe kapsle z pokemonami, którymi później się wymieniało w szkole bądź grało na przerwach. Każdy z nas oglądał odcinki na CDA HD. To było coś niesamowitego.

Pierwszym filmem, który widziałem bez nadzoru dorosłych, był właśnie oryginał z 1999 roku. To fantastyczna przygoda. Zdecydowanie wolę takie zagadki niż thrillery typu Mroczne Wody. Każdy z nas pewnie oprócz filmów, oglądał wspaniały serial animowany, w którym Ash dążył do zostania mistrzem pokemon. Hasło „złap je wszystkie” pewnie od razu kojarzy Wam się właśnie z tymi kreaturkami. Nie wspomnę już o dziwnym motto zespołu R, który zawsze mnie bardzo irytował. Z pewnością Ash pragnie tego. Ciężko pracuje ze swoim ukochanym Pikachu i innymi. Robi to po to aby być najbardziej kochającym i zrównoważonym trenerem Pokémon, jakim może być. Jednak w tym świecie są ludzie i potwory Poké, które nie są tak troskliwe i empatyczne. Ci ludzie szukają tylko władzy, bez względu na koszt stworzeń, które to umożliwiają. I spójrzmy prawdzie w oczy, jeśli potrafisz wykorzystać zdolności jednego z najsilniejszych to możesz naprawdę sprawować wielką moc. Władza to coś przerażającego, zbyt wielu ludzi do niej dąży nie patrząc na innych.

Idealny film dla fanów pokemonów

W Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja animacja nadal działa, aby opowiedzieć tę samą historię z tymi samymi emocjami. To bardzo ciekawy remake. Podczas gdy Ash i jego przyjaciele wyglądają trochę dziwnie, Pokémon są jeszcze bardziej żywi. Widać to po wszystkich pokemonach ale w szczególności po pikachu. Oglądając film czułem się z powrotem jak dziecko. Od razu przypomniały mi się wspaniałe czasy kolekcjonowania pokemonów. Albo polowania na te legendarne na Nintendo. Teraz dzieci mają do dyspozycji grę Pokemon Go, która zrobiła na świecię furorę w pierwszych kilku miesiącach po swojej premierze.

W rzeczywistości istnieją szeptane legendy o bardzo, bardzo potężnym Pokémon, najpotężniejszym Pokemonie, jaki kiedykolwiek znano. Jak wiecie to stworzeniu o nazwie Mew. Mówi się, że on kontroluje siły natury. Może podnieść tornado z lekkiej bryzy, stworzyć delikatne tsunami. Większość wierzy, że to zdumiewające stworzenie wymarło. Myślą, że odeszło na zawsze. Jednak po wielu wyprawach w najodleglejsze, najbrzydsze zakątki świata, grupa naukowców znajduje kilka skamieniałych włosów, które bardzo dobrze mogły należeć do tego potężnego potwora. Teraz wystarczy, że zabiorą te DNA z powrotem do laboratorium i stworzą sklonowaną wersję tego, czego szukali od tak dawna. To oczywiście jeszcze było przed fazą innych legendarnych pokemonów. Ale o tym pewnie wszyscy z nas wiedzą.

Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Oryginalny tytuł 劇場版ポケットモンスター ミュウツーの逆襲 EVOLUTION
Ranking IMDb 5.8 3,081 głosów
Ranking TMDb 6.6 161 głosów

Reżyser

Obsada

Rica Matsumoto isSatoshi (voice)
Satoshi (voice)
Ikue Otani isPikachu (voice)
Pikachu (voice)
Mayumi Iizuka isKasumi (voice)
Kasumi (voice)
Satomi Kourogi isTogepi (voice)
Togepi (voice)
Yuji Ueda isTakeshi (voice)
Takeshi (voice)
Megumi Hayashibara isMusashi (voice)
Musashi (voice)
Shin-ichiro Miki isKojiro (voice)
Kojiro (voice)
Inuko Inuyama isNyarth (voice)
Nyarth (voice)
Chika Fujimura isJoy (voice)
Joy (voice)
Chinami Nishimura isJunsar (voice)
Junsar (voice)
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Tenet 2020
Shazam!
Więzień labiryntu
SpongeBob Film: Na ratunek
Jak wytresować smoka 3
Gwiezdne Wojny: Część III – Zemsta Sithów
Szybcy i Wściekli 8
Psy 3: W imię zasad
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
Śledztwo Spensera
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Thor