Pokochaj, poślub, powtórz - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Pokochaj, poślub, powtórz

Pokochaj, poślub, powtórz

100 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Pokochaj, poślub, powtórz online?

Powiem szczerze, że z pewnością można krytykować jakość jej produkcji. Wspominaliśmy to wielokrotnie, że Netflix lubi wprowadzać tego typu komedie. Cały film Pokochaj, poślub, powtórz to coś czego jeszcze nie widzieliśmy na tej platformie. Ciężko jest winić zaangażowanie Netflixa, bo robią świetną robotę w tym trudnym czasie. Dostarczają nam wiele nowych produkcji i wiele nowości online. Filmy i seriale online to teraz coś co jakoś pozwala nam zabić nudę. Wesele w tym filmie odbywa się w ciekawej willi w Rzymie. Panna młoda to siostra Jacka Hayley (Eleanor Tomlinson). Jak wiecie to aktorka, która pojawia się również w serialu Poldark online. Robi tam i tu świetną robotę.

Wielki dzień Amandy jest również ważny dla Jacka. Ten dokładnie trzy lata wcześniej spotkał Dinę, korespondentkę wojenną, i poczuł głęboką więź. Można powiedzieć, że ślub to druga szansa. Cały film online to przeróbka francuskiej komedii z 2012 roku Plan de Table, która wprowadza nas w znaną sytuację. Film zaczyna się od sceny z Jackiem i Diną. To pożegnanie, które powinno zakończyć się pocałunkiem, ale los miał inne pomysły na te cudowną chwilę. Czy to przeznaczenie czy też nie, bohaterowie spotykają się ponownie właśnie na tym ślubie. Ten remake może okazać się nudny jako kino familijne, wtedy zdecydowanie możecie obejrzeć film Turniej główny. Tutaj jestem pewny, że cała rodzinka będzie się świetnie bawić.

To kolejna niezła komedia od platformy Netflix

Reżyser Dean Craig robi wszystko, aby zwrócić uwagę widzów. Sceny są naprawdę ciekawe i śmieszne. Jackowi ciężko jest zostać sam na sam z Diną. Niestety ale rozprasza go obecność jego niegodziwej byłej narzeczonej, Amandy (Freida Pinto). Pomimo powierzchownej goryczy, Amanda nadal go kocha i wydaje się nienawidzić swojego nowego faceta Chaza (Allan Mustafa). Tutaj pojawia się więc pytanie dlaczego wyszła za tego zazdrosnego idiotę. Jak to się mówi stara miłość nie rdzewieje. Prowodyrem kolejnych komplikacji jest Marc (Jack Farthing). To ex Hayley, który chce rozwalić to przyjęcie. Ciężko jest wyczuć czy robi to dla tego by ją odzyskać, czy chce zniszczyć jej ten dzień.

Marc publicznie ogłasza, że on i panna młoda uprawiali ostry seks kilka tygodni temu. I tak niestety wygląda to wesele. Ale pewnie wiele podobnych sytuacji oglądaliśmy na Filiser i Zalukaj w innych filmach online. Pokochaj, poślub, powtórz pokazuje, że ciężko jest coś idealnie zaplanować. Zawsze jakiś czynnik może rozwalić nasz wspaniały plan. Co do obsady to moim zdaniem dobrali ją idealnie do tego typu filmu. Niektórzy z tych aktorów są po prostu stworzeni do komediowych filmów. 

Pokochaj, poślub, powtórz
Pokochaj, poślub, powtórz
Pokochaj, poślub, powtórz
Pokochaj, poślub, powtórz
Pokochaj, poślub, powtórz
Pokochaj, poślub, powtórz
Oryginalny tytuł Love Wedding Repeat
Ranking IMDb 5.6 5,298 głosów
Ranking TMDb 5.6 78 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

7 uczuć
Szybcy i śnieżni
Let’s Dance 2019
Do wszystkich chłopców, których kochałam
Aniołki Charliego 2019
Bad Trip 2020
Koty (Cats) 2019
Przepraszam, że przeszkadzam
Parasite 2019
Nadzwyczajni 2019
Gang zwierzaków
Untogether 2019