What's happening?

Polar 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 247

Polar 2019

Polar 2019

Jan. 25, 2019Germany118 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Kolejna ciekawa strzelanka

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Netflix wydał wiele uznanych i należycie celebrowanych filmów. W tym ostatnio nominowanych do Oscara film Roma i cały film Potrójna granica. Równie fascynujące i godne polecenia tytuły to Życie Prywatne i Szczęśliwy Lazzaro. Tak, z pewnością można dyskutować o wadach ograniczonych możliwości zobaczenia ich w ich właściwym miejscu. Mowa oczywiście o kinach ale pod względem jakości, szereg tytułów na ten poziom jest wystarczający. Wystarczający, aby zbudować ogromną ilość dobrej woli wśród miłośników filmów. Jednym słowem Netflix ma się czym pochwalić. 

Fabuła tego filmu jest dość ciekawa. Historia zabójcy borykającego się z egzystencjalnym kryzysem i szukającego przejścia na emeryturę dobrze sprawdziła się w kinie. Bez względu na to czy jest to John Wick 3, czy coś innego. Netflix zobaczył, że to się sprzedaje i wyprodukował swoje dzieło. Polar jest najnowszym wpisem do tego słabo zaludnionego podgatunku, ale zdecydowanie należy na końcu każdej listy rankingowej. Film nie szczyci się takimi ocenami jak oczywiście John Wick. 

Myślał, że życie na emeryturze będzie piękne

Zdecydowanie lepszy jest film Przemytnik 2018. Kiedy spotykamy Duncana, otrzymuje coroczne badanie lekarskie. W dwa tygodnie skończy 50 lat i nie może się doczekać przejścia na emeryturę. Niestety, jego pracodawca Blut (Matt Lucas) bardzo zależy na tym, aby Duncan nie dotarł do wieku emerytalnego. Czemu? Syndykat Hitman oferuje bardzo lukratywny pakiet emerytalny. Zamiast wydać miliony dolarów należnych swoim pracownikom, Blut zatrudnił swoich młodszych zabójców, aby zabijali prawie emerytów. Brzmi śmiesznie na piśmie, ale w filmie wydaje się zabawnym wykopaliskiem w korporacyjnej Ameryce, zmuszającej do wcześniejszej emerytury i mniejszej wypłaty. Takie to prawdziwe.

Cały film Polar jest stworzony na podstawie powieści graficznej Polar: Came from the Cold. Mads Mikkelsen w roli Duncana Vizli, który właśnie odchodzi z kariery jako najbardziej wykwalifikowany zabójca na świecie. Niekoniecznie jest to jego wybór, ale mroczna organizacja, dla której pracuje nie zatrudniania nikogo po pięćdziesiątce. Kompromis polega na tym, że otrzymują niezwykle hojny pakiet emerytalny, który spłaca im prawie w całości po przejściu na emeryturę. Praca idealna. Emerytura w wieku 50 lat i kwota emerytalna liczona w milionach. Coś pięknego.

Gdzie obejrzeć film Polar lektor CDA?

Powtarzająca się fabuła śledzi pstrokatą załogę pięciu zabójców, którzy przemierzają Amerykę, badając każdy znany adres Duncana i groteskowo zabijając każdego na swojej drodze. Zamiast martwić się o pensje, Blut powinien ponownie rozważyć efektywność swojego głównego talentu, ponieważ wysłanie pięciu zabójców w tę podróż wydaje się absurdalnym marnotrawstwem zasobów. Tymczasem Duncan ukrywa się w odległej kabinie i zaprzyjaźnia z sąsiadem Camille (Vanessa Hudgens), która wychodzi z własnej traumy emocjonalnej. 

Na nieszczęście dla firmy, zbyt wiele osób zbliża się do wieku emerytalnego i zamiast płacić im wszystkim i narażać na szwank ważną umowę biznesową, szef organizacji, Pan Blut (Matt Lucas), wybiera zamiast tego wysłać swoją osobistą kwartet zabójców, aby zabić tych pracowników. Po to aby ich fundusze powróciły do ​​firmy. W tym celu prawa kobieta Blut, Vivian (Katheryn Winnick), wysyła Vizlę na Białoruś w celu wykonania ostatecznej pracy, która w rzeczywistości jest oszustwem. Będąc największym, natychmiast przegląda fabułę, zabija wszystkich swoich napastników i żąda, aby Vizla i Vivian zapłacili umowną opłatę w wysokości 2 milionów dolarów. Resztę zostawiam Wam drodzy widzowie i życzę miłego seansu! 

Polar 2019
Polar 2019
Polar 2019
Polar 2019
Polar 2019
Polar 2019
Oryginalny tytuł Polar
Ranking IMDb 6.3 70,941 głosów
Ranking TMDb 6.3 912 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Polar 2019 online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Polar 2019 online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Polar 2019 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Polar 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dwunastu gniewnych ludzi
Gwiezdne Wojny: Część IV – Nowa Nadzieja
Piranie 2019
Biały kruk 2019
Głębia strachu (Underwater)
New Gods: Nezha Reborn
Król 2019
Ruchomy chaos (2021)
Pinokio 2020
Richard Jewell
Za szybcy, za wściekli
Iron Sky. Inwazja