Polar 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Polar 2019

Polar 2019

118 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Kolejna ciekawa strzelanka

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Netflix wydał wiele uznanych i należycie celebrowanych filmów. W tym ostatnio nominowanych do Oscara film Roma i cały film Potrójna granica. Równie fascynujące i godne polecenia tytuły to Życie Prywatne i Szczęśliwy Lazzaro. Tak, z pewnością można dyskutować o wadach ograniczonych możliwości zobaczenia ich w ich właściwym miejscu. Mowa oczywiście o kinach ale pod względem jakości, szereg tytułów na ten poziom jest wystarczający. Wystarczający, aby zbudować ogromną ilość dobrej woli wśród miłośników filmów. Jednym słowem Netflix ma się czym pochwalić. 

Fabuła tego filmu jest dość ciekawa. Historia zabójcy borykającego się z egzystencjalnym kryzysem i szukającego przejścia na emeryturę dobrze sprawdziła się w kinie. Bez względu na to czy jest to John Wick 3, czy coś innego. Netflix zobaczył, że to się sprzedaje i wyprodukował swoje dzieło. Polar jest najnowszym wpisem do tego słabo zaludnionego podgatunku, ale zdecydowanie należy na końcu każdej listy rankingowej. Film nie szczyci się takimi ocenami jak oczywiście John Wick. 

Myślał, że życie na emeryturze będzie piękne

Zdecydowanie lepszy jest film Przemytnik 2018. Kiedy spotykamy Duncana, otrzymuje coroczne badanie lekarskie. W dwa tygodnie skończy 50 lat i nie może się doczekać przejścia na emeryturę. Niestety, jego pracodawca Blut (Matt Lucas) bardzo zależy na tym, aby Duncan nie dotarł do wieku emerytalnego. Czemu? Syndykat Hitman oferuje bardzo lukratywny pakiet emerytalny. Zamiast wydać miliony dolarów należnych swoim pracownikom, Blut zatrudnił swoich młodszych zabójców, aby zabijali prawie emerytów. Brzmi śmiesznie na piśmie, ale w filmie wydaje się zabawnym wykopaliskiem w korporacyjnej Ameryce, zmuszającej do wcześniejszej emerytury i mniejszej wypłaty. Takie to prawdziwe.

Cały film Polar jest stworzony na podstawie powieści graficznej Polar: Came from the Cold. Mads Mikkelsen w roli Duncana Vizli, który właśnie odchodzi z kariery jako najbardziej wykwalifikowany zabójca na świecie. Niekoniecznie jest to jego wybór, ale mroczna organizacja, dla której pracuje nie zatrudniania nikogo po pięćdziesiątce. Kompromis polega na tym, że otrzymują niezwykle hojny pakiet emerytalny, który spłaca im prawie w całości po przejściu na emeryturę. Praca idealna. Emerytura w wieku 50 lat i kwota emerytalna liczona w milionach. Coś pięknego.

Gdzie obejrzeć film Polar lektor CDA?

Powtarzająca się fabuła śledzi pstrokatą załogę pięciu zabójców, którzy przemierzają Amerykę, badając każdy znany adres Duncana i groteskowo zabijając każdego na swojej drodze. Zamiast martwić się o pensje, Blut powinien ponownie rozważyć efektywność swojego głównego talentu, ponieważ wysłanie pięciu zabójców w tę podróż wydaje się absurdalnym marnotrawstwem zasobów. Tymczasem Duncan ukrywa się w odległej kabinie i zaprzyjaźnia z sąsiadem Camille (Vanessa Hudgens), która wychodzi z własnej traumy emocjonalnej. 

Na nieszczęście dla firmy, zbyt wiele osób zbliża się do wieku emerytalnego i zamiast płacić im wszystkim i narażać na szwank ważną umowę biznesową, szef organizacji, Pan Blut (Matt Lucas), wybiera zamiast tego wysłać swoją osobistą kwartet zabójców, aby zabić tych pracowników. Po to aby ich fundusze powróciły do ​​firmy. W tym celu prawa kobieta Blut, Vivian (Katheryn Winnick), wysyła Vizlę na Białoruś w celu wykonania ostatecznej pracy, która w rzeczywistości jest oszustwem. Będąc największym, natychmiast przegląda fabułę, zabija wszystkich swoich napastników i żąda, aby Vizla i Vivian zapłacili umowną opłatę w wysokości 2 milionów dolarów. Resztę zostawiam Wam drodzy widzowie i życzę miłego seansu! 

Polar 2019
Polar 2019
Polar 2019
Polar 2019
Polar 2019
Polar 2019
Oryginalny tytuł Polar
Ranking IMDb 6.3 58,003 głosów
Ranking TMDb 6.3 912 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Deerskin
Drapacz chmur
Szybko i Wściekle
Psych 2: Lassie Come Home
Let’s Dance 2019
Haker
Przemytnik 2018
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Trzy kroki od siebie
Smak pho
Ból i blask
Angry Birds Film 2
×
Życzymy miłego seansu!