Polaroid - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Polaroid

Polaroid

88 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7.7 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

I znów Horror..

Dimension Films ma zły nawyk robienia horrorów tylko po to, by pozostawić je na zaniedbanej półce gdzieś w niewydanej otchłani. Po prostu zapytaj Alexandre’a Bustillo i Juliena Maury, którzy wciąż czekają na debiut w Ameryce Północnej filmu z 2011 r. „Livide” (recenzja tutaj). „Polaroid” norweskiego reżysera Larsa Klevberga rozpoczął karę w więzieniu dystrybucyjnym w 2015 roku. Wtedy Dimension wybrał prawa do nagradzanego krótkiego Klevberga o tej samej nazwie z myślą o przekształceniu go w funkcję.

Rok później Dimension ogłosił datę premiery w sierpniu 2017 r. I rozpoczęły się główne zdjęcia. W kwietniu 2017 r. „Polaroid cały film cda” ujawnił plakat promocyjny. Kiedy pierwszy zwiastun spadł w czerwcu, przewidywana data otwarcia spadła o kilka miesięcy do grudnia. Nikt nie był zszokowany, gdy Dimension ponownie zmienił cel wydania. Byli zaskoczeni, że firma przeniosła go na raz. Do października 2017 r. Dimension twierdził, że widzowie mają teraz tylko miesiąc na czekanie, ponieważ „Polaroid” w końcu trafi do kin w weekend Dziękczynienia.

Gdzie oglądać Polaroid cały film CDA?

Następnego dnia nagłówki w Hollywood były zdominowane przez wieści o skandalu Harvey Weinstein. Biorąc pod uwagę związek Dimension z The Weinstein Company, ich łupek nagle stał się pełen znaków zapytania i wzruszył ramionami. „Polaroid” stał się kolejną ofiarą opadu, skierowany do niejasnego wydania z 2018 r., Zakładając, że firma może się odbudować. Wymiar nie powrócił do normy. Po upadku majątku upadłościowego Netflix wszedł do gry na kołach i rozdawania z propozycją nabycia „Polaroidu”. Jakby przeklęty przez własny aparat „Polaroid” nadal nie mógł złapać przerwy. Jeden z finansistów filmu złożył wniosek o zablokowanie sprzedaży w październiku 2018 r. W sprawie, kto naprawdę jest właścicielem praw. Z powrotem do ciemni poszedł „Polaroid”.

Netflix wycofał się z umowy do czasu, gdy kalendarz zaczął obowiązywać w 2019 roku. Ktoś inny uzyskał prawa do dystrybucji międzynarodowej, a „Polaroid” ostatecznie pojawił się na Amazon w Niemczech. Chociaż inne regiony technicznie nadal miały nieokreślony czas oczekiwania, widzowie z VPN lub importowaną płytą mogli wreszcie obejrzeć film dwa lata po pierwotnym zaplanowaniu. Jednym z mniejszych skutków ubocznych takiej sytuacji jest to, że tytuły te ponoszą ciężar niesprawiedliwych oczekiwań. Oprócz nieszczęść dystrybucji rozmów, filmy te nabierają słabo mitycznego statusu jako filmy, które muszą mieć coś niezwykłego, biorąc pod uwagę wszystkie hullaballoo.

Oglądaj Polaroid 2019 online lektor pl

Ale jak to zwykle bywa w przypadku wyprodukowanych wówczas półek z horrorem Dimension, te filmy są w większości proste i proste, a PG-13 nigdy nie aspirują do niczego innego niż przeciętne. Z pewnością jest tak w przypadku „Polaroidu”, niezbyt ambitnego przeraźliwego trzepnięcia, które jest formułowe od początku do końca, a mimo to wyrównuje się jako całkowicie przydatny nadprzyrodzony agregat.

Konfiguracja zaczyna się od licealistki Bird Fitcher. Jest oczywiście aspirującym fotografem, który staje się wygodny dla historii skupionej na przeklętym aparacie. Bird dostaje pobieżną historię dotyczącą blizny na szyi, której się wstydzi, ojca, który zmarł pięć lat temu, i przepracowanej matki walczącej o więcej czasu ze swoją córką. „Polaroid” tęskni za paralelą, którą próbuje stworzyć tutaj z martwą postacią wprowadzoną później. Końcowe kredyty dowodzą nieistotności tego wszystkiego, dając matce Birda „kogo to obchodzi?” Imię „Bird’s Mother Mother”.

Wymienialne koledzy z klasy ptaków są bardziej istotne dla tego, co dzieje się dalej. Jej przygnębienie, Connor, mógł użyć ulepszenia w dziale charyzmy, który miał beżową osobowość za nieobciążająco przystojną twarzą. Nastoletnie thrillery zazwyczaj uzupełniają swoje schematy stereotypami „sexpot”, „jock”, „nerd” i „smart aleck”. Ptak po prostu dostaje Avery, Devina, Minę i Kaseya, którzy nie są bardziej opisowi niż to.

Horror Polaroid CDA online PL

„Polaroid” stawia co najmniej jedną osobę za dużo na orbicie Ptaka. Zakres rozwoju BFF Kasey obejmuje dwie linie jednorazowego użytku, które powodują problemy w domu, ponieważ Kasey jest gejem. Potem skrypt Blaira Butlera z prostą strzałką zmaga się z tym, gdzie ją umieścić, podczas gdy wszyscy inni posuwają się naprzód. Kasey zostaje oddzielona od grupy, gdy pielęgniarka prosi ją, aby wstrzymała się na wizytę kontrolną, kiedy wyjeżdża sama, aby przeprowadzić badania, i zostaje ponownie zatrzymana przez proste „czekanie tutaj”.

Problemy pojawiają się, gdy Bird wchodzi w posiadanie starego aparatu Polaroid. Po zrobieniu kilku zdjęć swoich przyjaciół, Bird dostrzega mroczny kształt przesuwający się z jednego zdjęcia na drugie. Nie myśli o tym zbyt wiele, dopóki jej przyjaciele nie zaczną umierać, według którego obrazu znajduje się jednostka. Korzystając z wielu wpływów J-horroru, Bird i jej koledzy stają się celem klątwy. Jedynym sposobem, aby go złamać, jest rozwiązanie tajemnicy morderczego ducha uchwyconego w aparacie.

Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Oryginalny tytuł Polaroid
Ranking IMDb 5.2 2,582 głosów
Ranking TMDb 5.4 68 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono10

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nieoszlifowane diamenty
Królowa Kier
Smętarz dla zwierzaków
W lesie dziś nie zaśnie nikt
The Banker 2020
Niewidzialny człowiek 2020
Survive the Night 2020
Szybko i Wściekle
Hotel Mumbaj
Nowe oblicze Greya
Zakonnica
Trauma 2019