What's happening?

Polaroid - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 154

Polaroid

Polaroid

Jan. 10, 2019USA88 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7.7 3 głosy

Reżyser

Obsada

I znów Horror..

Dimension Films ma zły nawyk robienia horrorów tylko po to, by pozostawić je na zaniedbanej półce gdzieś w niewydanej otchłani. Po prostu zapytaj Alexandre’a Bustillo i Juliena Maury, którzy wciąż czekają na debiut w Ameryce Północnej filmu z 2011 r. „Livide” (recenzja tutaj). „Polaroid” norweskiego reżysera Larsa Klevberga rozpoczął karę w więzieniu dystrybucyjnym w 2015 roku. Wtedy Dimension wybrał prawa do nagradzanego krótkiego Klevberga o tej samej nazwie z myślą o przekształceniu go w funkcję.

Rok później Dimension ogłosił datę premiery w sierpniu 2017 r. I rozpoczęły się główne zdjęcia. W kwietniu 2017 r. „Polaroid cały film cda” ujawnił plakat promocyjny. Kiedy pierwszy zwiastun spadł w czerwcu, przewidywana data otwarcia spadła o kilka miesięcy do grudnia. Nikt nie był zszokowany, gdy Dimension ponownie zmienił cel wydania. Byli zaskoczeni, że firma przeniosła go na raz. Do października 2017 r. Dimension twierdził, że widzowie mają teraz tylko miesiąc na czekanie, ponieważ „Polaroid” w końcu trafi do kin w weekend Dziękczynienia.

Gdzie oglądać Polaroid cały film CDA?

Następnego dnia nagłówki w Hollywood były zdominowane przez wieści o skandalu Harvey Weinstein. Biorąc pod uwagę związek Dimension z The Weinstein Company, ich łupek nagle stał się pełen znaków zapytania i wzruszył ramionami. „Polaroid” stał się kolejną ofiarą opadu, skierowany do niejasnego wydania z 2018 r., Zakładając, że firma może się odbudować. Wymiar nie powrócił do normy. Po upadku majątku upadłościowego Netflix wszedł do gry na kołach i rozdawania z propozycją nabycia „Polaroidu”. Jakby przeklęty przez własny aparat „Polaroid” nadal nie mógł złapać przerwy. Jeden z finansistów filmu złożył wniosek o zablokowanie sprzedaży w październiku 2018 r. W sprawie, kto naprawdę jest właścicielem praw. Z powrotem do ciemni poszedł „Polaroid”.

Netflix wycofał się z umowy do czasu, gdy kalendarz zaczął obowiązywać w 2019 roku. Ktoś inny uzyskał prawa do dystrybucji międzynarodowej, a „Polaroid” ostatecznie pojawił się na Amazon w Niemczech. Chociaż inne regiony technicznie nadal miały nieokreślony czas oczekiwania, widzowie z VPN lub importowaną płytą mogli wreszcie obejrzeć film dwa lata po pierwotnym zaplanowaniu. Jednym z mniejszych skutków ubocznych takiej sytuacji jest to, że tytuły te ponoszą ciężar niesprawiedliwych oczekiwań. Oprócz nieszczęść dystrybucji rozmów, filmy te nabierają słabo mitycznego statusu jako filmy, które muszą mieć coś niezwykłego, biorąc pod uwagę wszystkie hullaballoo.

Oglądaj Polaroid 2019 online lektor pl

Ale jak to zwykle bywa w przypadku wyprodukowanych wówczas półek z horrorem Dimension, te filmy są w większości proste i proste, a PG-13 nigdy nie aspirują do niczego innego niż przeciętne. Z pewnością jest tak w przypadku „Polaroidu”, niezbyt ambitnego przeraźliwego trzepnięcia, które jest formułowe od początku do końca, a mimo to wyrównuje się jako całkowicie przydatny nadprzyrodzony agregat.

Konfiguracja zaczyna się od licealistki Bird Fitcher. Jest oczywiście aspirującym fotografem, który staje się wygodny dla historii skupionej na przeklętym aparacie. Bird dostaje pobieżną historię dotyczącą blizny na szyi, której się wstydzi, ojca, który zmarł pięć lat temu, i przepracowanej matki walczącej o więcej czasu ze swoją córką. „Polaroid” tęskni za paralelą, którą próbuje stworzyć tutaj z martwą postacią wprowadzoną później. Końcowe kredyty dowodzą nieistotności tego wszystkiego, dając matce Birda „kogo to obchodzi?” Imię „Bird’s Mother Mother”.

Wymienialne koledzy z klasy ptaków są bardziej istotne dla tego, co dzieje się dalej. Jej przygnębienie, Connor, mógł użyć ulepszenia w dziale charyzmy, który miał beżową osobowość za nieobciążająco przystojną twarzą. Nastoletnie thrillery zazwyczaj uzupełniają swoje schematy stereotypami „sexpot”, „jock”, „nerd” i „smart aleck”. Ptak po prostu dostaje Avery, Devina, Minę i Kaseya, którzy nie są bardziej opisowi niż to.

Horror Polaroid CDA online PL

„Polaroid” stawia co najmniej jedną osobę za dużo na orbicie Ptaka. Zakres rozwoju BFF Kasey obejmuje dwie linie jednorazowego użytku, które powodują problemy w domu, ponieważ Kasey jest gejem. Potem skrypt Blaira Butlera z prostą strzałką zmaga się z tym, gdzie ją umieścić, podczas gdy wszyscy inni posuwają się naprzód. Kasey zostaje oddzielona od grupy, gdy pielęgniarka prosi ją, aby wstrzymała się na wizytę kontrolną, kiedy wyjeżdża sama, aby przeprowadzić badania, i zostaje ponownie zatrzymana przez proste „czekanie tutaj”.

Problemy pojawiają się, gdy Bird wchodzi w posiadanie starego aparatu Polaroid. Po zrobieniu kilku zdjęć swoich przyjaciół, Bird dostrzega mroczny kształt przesuwający się z jednego zdjęcia na drugie. Nie myśli o tym zbyt wiele, dopóki jej przyjaciele nie zaczną umierać, według którego obrazu znajduje się jednostka. Korzystając z wielu wpływów J-horroru, Bird i jej koledzy stają się celem klątwy. Jedynym sposobem, aby go złamać, jest rozwiązanie tajemnicy morderczego ducha uchwyconego w aparacie.

Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Polaroid
Oryginalny tytuł Polaroid
Ranking IMDb 5.1 9,950 głosów
Ranking TMDb 5.4 68 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Polaroid online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Polaroid online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Polaroid online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Polaroid na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono10

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Biały, biały dzień
Countdown 2019
Dogonić marzenia 2019
Wojna o planetę małp
21 mostów
Van Gogh. U bram wieczności
Kod Dedala 2019
Małgosia i Jaś
Dreamland 2020
Cisza 2019
Sztuka ścigania się w deszczu
Na ringu z rodziną