×
Życzymy miłego seansu!

Polityka 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
zacznij zarabiać na kryptowalutach
Polityka 2019

Polityka 2019

135 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 36 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Kolejny kontrowersyjny film Vegi

Patryk Vega jest reżyserem, który zasłynął takimi filmami jak seria Pitbull, Botoks, cały film Kobiety Mafii 2 CDA oraz film Plagi Breslau. NA podstawie niektórych filmów powstały seriale. Niestety platforma Showmax zaprzestała działalności w Polsce. Mamy dobrą wiadomość dla fanów pracy reżysera. Na początku września ukaże się nowy film Vegi. Będzie to oczywiście cały film Polityka 2019 CDA. Do tej pory starałem się być jak najdalej od polityki, ponieważ wydawał mi się jedynym brudniejszym światem niż show biznes. Ale dziś nie ma bardziej kontrowersyjnego tematu, który tak bardzo podzieli Polaków i będzie w stanie skłócić rodziny. Dlatego w moim filmie chcę pokazać politykom, jakimi naprawdę są. Tak podsumował swoją pracę reżyser Patryk Vega.

Co pokaże nam ten film? Naszą ukochaną Politykę. Portale informacyjne docierają do nas poprzez wycinki nowego spektaklu reżysera. Najpierw Krystyna Pawłowicz krzyczy z emocji. Teraz zatrzymanie Jarosława Kaczyńskiego, którego rolę zagra Andrzej Grabowski. Albo, jak sugeruje chichot popkultury, Ferdynand Kiepski. Myślę, że Grabowski idealnie nada się do tej roli. Jest jedynym w swoim rodzaju aktorem. Jeżeli lubicie polskie produkcje to gorąco polecam też obejrzeć Serial Wataha sezon 3 online CDA.

Według raportów Wirtualnej Polski zobaczymy Macieja Stuhra oraz Janusza Chabiora, który zagra Antoniego Macierewicza w filmie Polityka. Janusz zagrał też ciekawą rolę w kolejnym polskim serialu Ślepnąć od Świateł online CDA. Serial cozywiście jest wyprodukowany przez HBO. W filmie pojawią się także Ewa Kasprzyk, Zbigniew Zamachowski, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński. Z nagrań opublikowanych przez reżysera na Facebooku wiadomo, że Krystyna Pawłowicz zagra Iwonę Bielską, Andrzej Grabowski zagra Jarosława Kaczyńskiego, a Marcin Bosak zagra Mateusza Morawieckiego. Będzie to mieszanka doskonała. Przynajmniej tak myślę. Czy film wywoła tyle kontrowersji co cały film Kler CDA? Zobaczymy, premiera już niebawem.

Gdzie oglądać cały film Polityka online CDA?

Dla tych wolących komedię od filmów Patryka Vegi to polecam obejrzeć film Planeta Singli 3 online CDA. I chociaż podejrzewam, że film zostanie przedstawiony w równie bezlitosny sposób, widzowie podzielili się już na dwa obozy. Przez obóz władzy i jego zwolenników Vega jest oddzielony od kultu i wiary jako reżyser filmu nakręconego na zamówienie polityczne. Sam Jarosław Kaczyński przedstawił nawet wypowiedzi wyprzedzające. PiS boi się nowego filmu, a właściwie słusznie, ponieważ Vega przemawia w najbardziej żywy sposób do prostego wyborcy. Jeśli cały film Polityka 2019 ma antyrządowy wydźwięk to jest w stanie zrobić o wiele więcej spustoszenia przy wsparciu politycznym niż wszystkie te sądy, trybunały i konstytucje w jednym.

Zresztą zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać i czy film dojdzie do skutku. Nie mówi się, że będzie to miało wizje antypolityczne, a na równych warunkach z Kaczyńskim dostaniesz także Tuska, Schetynę, a nawet Biedronia. Jedną z rzeczy, których jestem dzisiaj pewien to jest to, że film będzie mierny strukturalnie. Mówię to oczywiście po obejrzeniu poprzednich filmów Patryka Vegi, czyli np filmu Botoks. Miło jest dziś obserwować, jak niby elity intelektualne III Rzeczypospolitej są gotowe postawić Patryka Vegę na piedestale z Krystyną Jandą lub Agnieszką Holland, ponieważ nagle krytyka władzy znalazła taki nagły nośnik medialny. I to jest akurat smutne w tej sytuacji, ale czego nie robi się dla władzy przede wszystkim przed wyborami.

Robi się głośno o filmie

Po raz kolejny trzeba przyznać, że Patryk Vega, podobnie jak niewielu polskich filmowców, naprawdę wie, jak wypromować swój film. Umiejętnie wkładając kij w mrowisko czyli w tym wypadku w naszą politykę i to tuż przed wyborami. Od ogłoszenia premiery nie ma nawet tygodnia, a już pojawiły się nie tylko nowe materiały z nadchodzącej produkcji, ale także liczne słowa polityków, którzy bezpośrednio odwołują się do najnowszych fragmentów dzieła. Wielu naszym politykom jest film jest po prostu nie na rękę. Następnie reżyser udziela kolejnej odpowiedzi wideo, więc kampania reklamowa kręci się wokół siebie. Klasyczny Patryk Vega.

Warto zauważyć, że tempo pracy Patryka Vegi jest naprawdę tytaniczne. Nie tylko pracuje nad montażem całego filmu Polityka 2019 CDA, ale data premiery jego kolejnej produkcji została już ogłoszona. Film z udziałem Małgorzaty Rozenek zadebiutuje 14 lutego w Walentynki. Jego biografia filmowa jest już całkiem pokaźna. Wypromowała wielu aktorów, których do tej pory nie znaliśmy, a już pojawiają się w ciekawych innych produkcjach. Myślę, że cały film Polityka 2019 online CDA Patryka Vegi będzie bardzo ciekawym filmem, który spokojnie będziemy mogli obejrzeć dla zabicia czasu.

Polityka 2019
Oryginalny tytuł Polityka

Reżyser

Patryk Vega
Reżyser

Obsada

Iwona Bielska isKrystyna Pawlowicz
Krystyna Pawlowicz
Marcin Bosak isMateusz Morawiecki
Mateusz Morawiecki
Janusz Chabior isAntoni Macierewicz
Antoni Macierewicz
Andrzej Grabowski isJaroslaw Kaczynski
Jaroslaw Kaczynski
Ewa Kasprzyk isBeata Szydlo
Beata Szydlo
Antoni Królikowski isBartlomiej Misiewicz
Bartlomiej Misiewicz
Udostępniono122

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

O psie, który wrócił do domu
Królowie Zbrodni 2019
Let’s Dance 2019
Mia i biały lew
Creed 2
Ból i blask
The Best of Enemies
Climax 2019
Van Gogh. U bram wieczności
Wilcze echa
Pitbull. Ostatni pies
Rocketman