What's happening?

Poradnik łowczyni potworów - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

ONLINE HD 4601 Wyświetleń Report Error

  Poradnik łowczyni potworów

  Poradnik łowczyni potworów

  Oct. 14, 2020USA94 Min.PG
  Twoja ocena: 0
  9.7 3 głosy

  Reżyser

  Obsada

  Tamara Smart isKelly Ferguson
  Kelly Ferguson
  Oona Laurence isLiz Lerue
  Liz Lerue
  Alessio Scalzotto isVictor Colleti
  Victor Colleti
  Indya Moore isPeggy Drood
  Peggy Drood
  Tom Felton isThe Grand Guignol
  The Grand Guignol
  Ian Ho isJacob Zellman
  Jacob Zellman
  Tamsen McDonough isMrs. Zellman
  Mrs. Zellman
  Ty Consiglio isCurtis Critter
  Curtis Critter

  Gdzie oglądać cały film Poradnik łowczyni potworów online?

  Cała akcja filmu Poradnik łowczyni potworów online dzieje się oczywiście w noc Halloween. To co najbardziej przeraża nastoletnią Kelly Ferguson jest przejście przez popularną imprezę dla dzieci. Boi się, że będą ją wyzywać od potwornej dziewczyny.  Oryginalnie „Monster Girl”. Kiedyś chciała opowiedzieć rówieśnikom o traumatycznym incydencie, w którym w dzieciństwie omal nie została porwana przez potwora. Dlatego niefortunny przydomek sprawia, że ciężko jej dołączyć do grupy rówieśników. Każdy się z niej naśmiewa.  Ale kiedy to urocze dziecko zostaje porwane przez to samo nieziemskie stworzenie, które niegdyś nawiedzało Kelly, nieszczęsna opiekunka zostaje wrzucona do tajnego podziemia i otrzymuje pierwszą lekcję w Przewodniku opiekunki do potworów.

  To typowa komedia familijna na Halloween. Poradnik łowczyni potworów zachęca widzów wspaniałym zwiastunem. Dzięki niemu obejrzałem właśnie ten film razem z American Pie: Dziewczyny rządzą. Chociaż ten drugi przypadł mi do gustu dużo bardziej. Może dlatego, że lubię takie imprezowe klimaty. Mam nadzieje, że w tę ciekawą noc uda Wam się obejrzeć ten film dla jeszcze lepszego klimatu. Potwory i przebrania mogą fajnie uzupełnić ten klimat.

  Poradnik, czy film dla dzieci?

  Minęło 25 lat, odkąd Talalay wyreżyserowała teatralny film. Od tamtej pory jej spryt i pomysłowość nie miały zbyt wiele miejsca na nagrywanie programów telewizyjnych. Cały film Poradnik łowczyni potworów daje reżyserce największe szanse od jakiegoś czasu. Natomiast film wydaje się bardziej oryginalny niż sobie wyobrażano. Wydaje mi się, że efekty w tym filmie robią tutaj największą robotę. Czekam na Wasze opinie w komentarzach. To oczywiście film, który pojawił się na platformie Netflix. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać, kiedy na ekranach pojawi się serial od Disneya. Mianowicie chodzi o The Mandalorian sezon 2. Długo wyczekiwana kontynuacja. 

  Idealny pomysł na noc Halloween

  Poradnik łowczyni potworów cały film online cda hd zalukaj

  Film dla dzieci Netflixa to wyraźna próba zapoczątkowania franczyzy. Oparta na książkowej trylogii Joe Ballaraniego, która łączy w sobie kilka rzeczy. Inauguracyjna część wydaje się również składać hołd Labyrinth i Hocus Pocus. Niestety, film pozostawiony samemu sobie nie osiąga poziomu żadnego z tych klasyków. Niektórzy porównywali to nawet do świata czarów i magii w Harrym Potterze, ale chyba musieli oglądać inny film.

  Wszystko wskazuje na to, że będzie powtórka z dzieciństwa, z którego wyznania przyniosły jej ten brzydki przydomek. Wszyscy potraktowali ją tak samo. Nawet policja nie wzięła jej na serio, kiedy powiedziała im o zniknięciu Jacoba. Ona również przeszła przez dziecięce lęki Kelly i wie więcej o tym, kto za nimi stoi. To wspomniany wcześniej Grand Guignol, nikczemny zbieracz dziecięcych koszmarów, który może być przynajmniej w połowie tak przerażający, jak to brzmi. Mogli go trochę lepiej wystylizować, ale po za tym jest całkiem dobrze. 

  Poradnik łowczyni potworów w jakości HD

  cały film Poradnik łowczyni potworów online cda hd

  Obiecująco przedstawia świat, w którym obowiązki opiekunki wykraczają poza wymuszanie pory snu, czy robienie kolacji. W tym przypadku oznacza to również zapewnienie, że boogeymeni, tacy jak Grand Guignol (Tom Felton), nie wyczarują stworzeń z dziecięcych koszmarów. Oczywiście robiąc to po to, aby siać spustoszenie w głowach dzieci. Jednak w przypadku filmu Poradnik łowczyni potworów nie wykorzystuje wystarczająco zaproszenia do psot i chaosu. W końcu mamy Halloween. Nie mówiąc już o kostiumach i alter ego. Pomijając potwory z cienia, mogło to mieć miejsce w każdą starą noc. Ale nie ma tak źle jakby mogło się wydawać.

  Królowa dziecięcych wrzasków Tamara Smart to moim zdaniem najgorsza czarownica na świecie. Występuje w roli nastoletniej Kelly Ferguson, mysiej mistrzyni matematyki, która jest prześladowana od podstawówki z powodu wspomnianego wcześniej traumatycznego wydarzenia. Wydarzenia, w które nie wierzy żaden z jej rówieśników. Nękana jest przez swoich rówieśników od praktycznie początku. Wszystko jednak może się drastycznie zmienić, a to wszystko przez wprowadzenie w film trochę strachu i chaosu. Myślę, że może to trzymać dzieci w napięciu. 

  Poradnik łowczyni potworów
  Poradnik łowczyni potworów
  Poradnik łowczyni potworów
  Poradnik łowczyni potworów
  Poradnik łowczyni potworów
  Poradnik łowczyni potworów
  Oryginalny tytuł A Babysitter's Guide to Monster Hunting
  Ranking IMDb 5.4 1,317 głosów
  Ranking TMDb 6.1 71 głosów
  Udostępniono0

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Planeta Singli 3
  Tomb Raider 2018
  Rampage: Dzika furia
  Pacific Rim: Rebelia
  Listy do M. 3
  Przepraszam, że przeszkadzam
  Sąsiedzi 2
  Hobbit: Niezwykła podróż
  Harry Potter i Książę Półkrwi
  O czym marzą zwierzęta
  Futro z misia
  Laleczka (Child’s Play) 2019