What's happening?

Poroniony 2018 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 166

ONLINE HD 8097 Wyświetleń Report Error

  Poroniony 2018

  Poroniony 2018 online

  Dec. 06, 2018Canada87 Min.R
  Twoja ocena: 4
  7.8 5 głosów

  Gdzie oglądać film Poroniony 2018 online z lektorem?

  Matki muszą wiele przejść, zanim terrory narzucą się bohaterce horroru Brandona Christensena. Nawiązując do elementarnych obaw związanych z macierzyństwem, nie wspominając o spektrum depresji poporodowej.  Cały film Poroniony 2018 działa najskuteczniej w swoich subtelniejszych, bardziej enigmatycznych momentach niż wtedy, gdy angażuje się w znane konwencje horrorów.  Horrorów takich jak Obecność czy Obecność 2. Niemniej jednak oferuje stały poziom napięcia, kilka przyzwoitych przerażeń i świetny zwrot Christie Burke.

  Historia obraca się wokół Mary (Burke), która w scenie otwierającej rodzi dwa bliźniaki, z których tylko jeden przeżywa. Jej mąż Jack (Jessie Moss) okazuje się nieskończenie wspierający, ale niezdolność Mary do przezwyciężenia żalu oznacza, że ​​odmówiła łagodnej sugestii męża, by usunęli puste drugie łóżeczko w sypialni dziecka.

  Fani horrorów nie będą mieli problemów z odgadnięciem, co będzie dalej. Mary zaczyna słyszeć dziwne, przerażające dźwięki wydobywające się z niani elektronicznej, co wskazuje, że niemowlę nie jest samo w pokoju. Wkrótce zaczyna też doświadczać halucynacji wzrokowych. Początkowo abstrakcyjne kształty, a ostatecznie postać demoniczna. Kiedy to oglądałem sam miałem ciarki na rękach ze strachu. Kiedy Jack zabiera ją do doktora to lekarz wyraźnie pyta ją, czy doświadcza halucynacji i równie wyraźnie odpowiada przecząco. Dzieją się tu naprawdę mroczne, straszne i zarazem ciekawe rzeczy. Fani horrorów na pewno nie pożałują decyzji, jeżeli zdecydują się obejrzeć ten film. 

  Poroniony 2018
  Poroniony 2018
  Poroniony 2018
  Poroniony 2018
  Poroniony 2018
  Oryginalny tytuł Still/Born
  Ranking IMDb 5.4 3,416 głosów
  Ranking TMDb 6.1 55 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Poroniony 2018 online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Poroniony 2018 online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Poroniony 2018 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Poroniony 2018 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono53