Poroniony 2018 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Poroniony 2018

Poroniony 2018

87 Min.R
Twoja ocena: 0
10 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać film Poroniony 2018 online z lektorem?

Matki muszą wiele przejść, zanim terrory narzucą się bohaterce horroru Brandona Christensena. Nawiązując do elementarnych obaw związanych z macierzyństwem, nie wspominając o spektrum depresji poporodowej.  Cały film Poroniony 2018 działa najskuteczniej w swoich subtelniejszych, bardziej enigmatycznych momentach niż wtedy, gdy angażuje się w znane konwencje horrorów.  Horrorów takich jak Obecność czy Obecność 2. Niemniej jednak oferuje stały poziom napięcia, kilka przyzwoitych przerażeń i świetny zwrot Christie Burke.

Historia obraca się wokół Mary (Burke), która w scenie otwierającej rodzi dwa bliźniaki, z których tylko jeden przeżywa. Jej mąż Jack (Jessie Moss) okazuje się nieskończenie wspierający, ale niezdolność Mary do przezwyciężenia żalu oznacza, że ​​odmówiła łagodnej sugestii męża, by usunęli puste drugie łóżeczko w sypialni dziecka.

Fani horrorów nie będą mieli problemów z odgadnięciem, co będzie dalej. Mary zaczyna słyszeć dziwne, przerażające dźwięki wydobywające się z niani elektronicznej, co wskazuje, że niemowlę nie jest samo w pokoju. Wkrótce zaczyna też doświadczać halucynacji wzrokowych. Początkowo abstrakcyjne kształty, a ostatecznie postać demoniczna. Kiedy to oglądałem sam miałem ciarki na rękach ze strachu. Kiedy Jack zabiera ją do doktora to lekarz wyraźnie pyta ją, czy doświadcza halucynacji i równie wyraźnie odpowiada przecząco. Dzieją się tu naprawdę mroczne, straszne i zarazem ciekawe rzeczy. Fani horrorów na pewno nie pożałują decyzji, jeżeli zdecydują się obejrzeć ten film. 

Poroniony 2018
Poroniony 2018
Poroniony 2018
Poroniony 2018
Poroniony 2018
Oryginalny tytuł Still/Born
Ranking IMDb 5.4 2,886 głosów
Ranking TMDb 6.1 55 głosów
Udostępniono30

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Doom: Annihilation
The Rhythm Section
Midsommar
Śmierć nadejdzie dziś 2
Halloween 2018
Nightmare Radio
Godzilla II: Król potworów
Climax 2019
Sicario 2: Soldado
Behind You 2020
Pełzająca śmierć (Crawl)
Były lokator 2020
×
Życzymy miłego seansu!