What's happening?

Poroże (Antlers) ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 330

Poroże (Antlers)

Poroże (Antlers) online

Oct. 28, 2021Canada99 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Reżyser

Pierre Henry
Reżyser

Obsada

Keri Russell isJulia Meadows
Julia Meadows
Jesse Plemons isPaul Meadows
Paul Meadows
Jeremy Thomas isLucas Weaver
Lucas Weaver
Graham Greene isWarren Stokes
Warren Stokes
Scott Haze isFrank Weaver
Frank Weaver
Rory Cochrane isDan Lecroy
Dan Lecroy
Amy Madigan isPrincipal Booth
Principal Booth
Sawyer Jones isAiden Weaver
Aiden Weaver

Gdzie obejrzeć cały film Poroże online?

Nauczycielka i jej brat odkrywają, że jeden z uczniów skrywa sekret, który niesie za sobą przerażające konsekwencje. To właśnie ona z małomiasteczkowego Oregonu i jej brat, miejscowy szeryf, splatają się z młodym studentem skrywającym niebezpieczną tajemnicę o przerażających konsekwencjach. Poroże (Antlers) online może zaskoczyć niejednego fana horrorów. Nie polecam go oglądać samemu przy zgaszonym świetle. W tym filmie pojawiło się kilku reżyserów i ciekawa obsada aktorska.

Młoda nauczycielka odkrywa, że ojciec i młodszy brat jej zakłopotanego ucznia skrywają śmiertelną, nadprzyrodzoną tajemnicę. Biorąc chłopca pod swoją opiekę, nauczyciel musi walczyć o ich przetrwanie z niewyobrażalnymi okropnościami. Takie fabuły horrorów po prostu przerażają. Osobiście nie lubię horrorów online, dlatego wybrałem Wszyscy święci New Jersey. To ciekawy film dla każdego. Moim zdaniem w serwisie TMDB opinie są adekwatne do filmu.

Poroże online Lektor PL

Antlers online bez limitu CDA HD

Poroże (Antlers)
Oryginalny tytuł Antlers

Opinie widzów na temat filmu Poroże (Antlers)

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Poroże (Antlers) online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Poroże (Antlers) nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Poroże (Antlers) online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Poroże (Antlers) online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Poroże (Antlers) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Poroże (Antlers) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0