Potrójna granica - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Potrójna granica

Potrójna granica

126 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

 Bardzo przyzwoity wojenny film

Netflix wydaje coraz więcej własnych produkcji. Z platformy VOD przekształcił się w studio i nie zatrzymuje się. Produkuje filmy i seriale o różnej tematyce. W przeciwieństwie do mniejszych niezależnych, których biblioteka tytułów może dzielić podobieństwa. Netflix produkuje filmy z wszystkich gatunków, zaczynając od filmów akcji, po komedie i kończąc na horrorach. Nic więc zaskakującego, że wzięli się za produkcję tego filmu. Jeden z ciekawszych seriali to oczywiście Wiedźmin (The Witcher) online CDA

Film rozpoczyna się od Santiago „Papieża” Garcii Izaaka, obecnie prywatnego kontrahenta wojskowego. Prowadzi on silnie uzbrojoną drużynę w napadzie na tajną kryjówkę kartelu narkotykowego Kingpina w dyskotece. Współpracuje z informatorką Adria Arjona, która nie ma wiele do roboty poza bieganiem i byciem piękną. Papież opracowuje plan kradzieży 75 milionów dolarów, które szef zbrodni ukrył w swojej ukrytej fortecy. Ale potrzebuje pomocy od swoich starych kumpli, więc cały film Potrójna granica staje się jednym z tych wypróbowanych i prawdziwych filmów, w których gromadzą zespół z powrotem, by uzyskać ostateczny wynik. To tak jak w filmie Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw.

Gdzie oglądać film Potrójna granica online CDA?

Tylko tym razem prowadzą tę misję dla siebie, nie dla żadnego rządu ani ideologii. Film porusza pogląd, że ci ludzie dali z siebie wszystko dla swojego kraju, a w zamian ledwo pozostają przy normalnym życiu. Moralny szary obszar założenia jest intrygujący, podobnie jak sceptyczne podejście do patriotyzmu.  Częsty temat w pisaniu Boala. Ale powierzchowny sposób, w jaki przedstawia rzeczywistość codziennego życia bohaterów, sprawia, że ​​inspiracja do zbrodni ledwo rezonuje. Podobnie jak w filmie Venom.

Najnowszą produkcją jedną z największych do tej pory jest cały film Potrójna granica. Jest to thriller akcji, który przypomina bardzo błyszczącą premierę kinową. Premierę, której zabałaganiona droga przez piekło rozwoju ujawnia, że ​​przez długi czas był przeznaczony właśnie dla kina. Pierwotnie nakręcony jako obraz Paramount, w reżyserii Kathryn Bigelow. Film z rotacyjną obsadą, w której czasami występowali Johnny Depp, Tom Hanks, Will Smith, Tom Hardy, Mark Wahlberg, Channing Tatum i Mahershala Ali. To projekt, który jest bardzo ciekawy. W swojej inkarnacji na małym ekranie  łatwo jest zobaczyć apel, chociaż jeszcze łatwiej zrozumieć, dlaczego trafił na platformę Netflix. Gigant Netflix wie, jak zarabiać pieniądze.

Lubicie filmy wojenne?

Pomimo tego, że jest przewodnikiem akcji, papież nie jest nawet najbardziej rozwiniętą postacią w grupie. Chociaż Izaak jest zawsze charyzmatyczną obecnością na ekranie. Davis, którego widzimy na początku filmu, który stara się sprzedawać marne mieszkania jako agent nieruchomości na Florydzie. Gość potrzebuje ogromnej gotówki. Jedyna opcja na jej pozyskanie to oczywiście realizacja planu na kradzież grubych milionów. Czy im się to uda? Zobaczcie sami.

Pozostali to bracia William Miller (Charlie Hunnam), który podróżuje, wygłaszając motywacyjne przemówienia, oraz Ben Miller (Garrett Hedlund), który też wziął się za podróże po nieudanym epizodzie w MMA. Obsada przystojnych aktorów Hunnam i Hedlund jako braci jest tak idealna. To cud, że nikt wcześniej ich nie zatrudnił. Dopełnieniem grupy jest Pedro Pascal jako Francisco Morales. To pilot, który stracił licencję za latanie pod wpływem kokainy. Moim skromnym zdaniem to obsada idealna.

Jeszcze raz fabuła w skrócie

Oscar Isaac to agent sił specjalnych, który spędził ostatnie trzy lata próbując złapać potężnego władcę narkotyków w pobliżu Potrójnej Granicy, strefy granicznej między Paragwajem, Argentyną i Brazylią. Kiedy informator ujawnia nie tylko swoje miejsce pobytu, ale także to, że w jego domu znajduje się wiele milionów, papież opracowuje plan. Zamiast robić to na podstawie książki, nakłoni swoich starych kolegów, teraz z powrotem do USA, próbujących prowadzić tak zwane normalne życie, aby pomóc mu zaplanować napad. Podczas gdy rozlegają się echa większego dobra, ludzie kierują się głównie chciwością, a gdy plan się rozwija, ich lojalność wobec siebie zostaje sprawdzona.

Potrójna granica
Potrójna granica
Potrójna granica
Potrójna granica
Potrójna granica
Potrójna granica
Potrójna granica
Potrójna granica
Potrójna granica
Potrójna granica
Oryginalny tytuł Triple Frontier
Ranking IMDb 6.5 77,490 głosów
Ranking TMDb 6.2 1,238 głosów

Reżyser

Obsada

Ben Affleck isTom 'Redfly' Davis
Tom 'Redfly' Davis
Oscar Isaac isSantiago 'Pope' Garcia
Santiago 'Pope' Garcia
Charlie Hunnam isWilliam 'Ironhead' Miller
William 'Ironhead' Miller
Garrett Hedlund isBen Miller
Ben Miller
Pedro Pascal isFrancisco 'Catfish' Morales
Francisco 'Catfish' Morales
Reynaldo Gallegos isGabriel Martín Lorea
Gabriel Martín Lorea
Maddy Wary isTess Davis
Tess Davis
Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Courier 2019
Pełzająca śmierć (Crawl)
Kartoteka 64
Kraina lodu 2
Szybcy i Wściekli 6
Joker
Coffee i Kareem 2020
Spider-Man Uniwersum
Wilk z Wall Street
Nieoszlifowane diamenty
47 Meters Down: Uncaged
Kobiety mafii