To właśnie dzięki nam

102458 użytkowników

znalazło ulubiony film lub serial

DOŁĄCZ DO NAS TERAZ!

Poznajmy się jeszcze raz - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PLNAPISY PLDUBBING PLNAPISY ENG
Poznajmy się jeszcze raz

Poznajmy się jeszcze raz

Nov. 06, 2019France110 Min.R
Twoja ocena: 0
4.8 6 głosów
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Poznajmy się jeszcze raz online?

Daniel Auteuil gra Victora, który jest bardzo przygnębiony. To stan, w którym Auteuil dobrze wie, jak projektować. Victor jest niegdyś znanym ilustratorem książek dla dzieci i pisarzem graficznym. Niestety teraz przeżywa ciężkie chwile i odczuwa rozczarowanie swoim życiem oraz stagnacją małżeństwa z psychoterapeutką Marianną (Fanny Ardant). Ma romans z François (Denis Podalydès), redaktorem gazety, który zwolnił Victora z pracy jako rysownik. Ale Victor ma potencjalnego wybawcę. Czyli fana swojej pracy o imieniu Antoine (Guillaume Canet), który zarabia na życie, opracowując wciągające doświadczenia teatralne. A więc film Poznajmy się jeszcze raz mówi o tym jak na nowo się poznać. Natomiast sami zobaczycie jak to dokładnie wygląda. Bardzo ciekawy film, w podobnym stylu do filmu Małe kobietki.

Poznajmy się jeszcze raz (La Belle Epoque) jest rodzajem niezwykle zabawnego francuskiego filmu. Filmu, który był regularnie produkowany w latach 70. i 80. Czasem był przerabiany przez Hollywood. Te dni dawno minęły. Ale może się to zdarzyć ponownie z tą dowcipną i oryginalną komedią romantyczną. To rzadka współczesna atrakcja francuska, która wydaje się mieć realne perspektywy na tętniącą życiem międzynarodową karierę. Film nie jest sztuką wysokiej klasy, ale ma w sobie to coś, natomiast jest dość dziwny. Jednak i tam pewnie wszyscy Polacy czekają na film Psy 3: W imię zasad. Czyli na wspaniałą Polską kontynuację kultowej powieści.

Chcielibyście się poznać jeszcze raz?

Postmodernistyczne fantazje Westworlda i Charliego Kaufmana zderzają się z galijskim dowcipem i zmysłowością w absurdalnie przyjemnej francuskiej komedii Nicolasa Bedosa. Daniel Auteuil to Victor. Bezrobotny rysownik prasowy, którego odmowa przeniesienia się z duchem czasu frustruje jego żonę, Marianne (Fanny Ardant). Bardzo aktualny scenariusz opiera się na dramatycznym pomyśle przypominającym Westworld, który pozwala dobrze sytuowanym klientom powracać do dawnych czasów i odtwarzać fantazje z odzyskanej przeszłości. Wszystko w nowatorski sposób, któremu pięknie posługuje się bardzo biegły pisarz i inscenizacja. Można szczerze powiedzieć, że film jest bardzo ciekawy i pomysłowy.

Antoine umieszcza Victora w barze w Lyonie w 1974 roku, gdzie po raz pierwszy spotkał swoją żonę. Zaniechana żona Antoine’a, Margot (Doria Tillier), ma zagrać młodą Mariannę. Czy to oszałamiające oszustwo ożywi małżeństwo każdego mężczyzny? A może Victor po prostu zakocha się w Margot? W tej wysokiej koncepcji jest coś niesamowitego. La Belle Époque (Poznajmy się jeszcze raz) jest gorączkowo napięty i nie tak zabawny. Niepokojące wydaje się, że Bedos oglądał te filmy i zdecydował, że może sprzedać coś bardziej nieprzejrzystego i łatwiejszego odbiorcom. Moim zdaniem tak czy tak film spodoba się widzom.

 

Poznajmy się jeszcze raz
Poznajmy się jeszcze raz
Poznajmy się jeszcze raz
Oryginalny tytuł La belle époque
Ranking IMDb 7.4 8,039 głosów
Ranking TMDb 7.8 110 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono26
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Noelle 2019
After 2019
Toy Story 4
Klinika grozy 2020
Krewetki w cekinach
Tesla 2020
Untogether 2019
Wieczny okop
Bohemian Rhapsody
Śniegu już nigdy nie będzie
Królowa Kier
Resistance 2020
×
Życzymy miłego seansu!