Praziomek 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Praziomek 2019

Praziomek 2019

95 Min.PG
Twoja ocena: 0
8.3 6 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Idealny na niedzielne popołudnie

Sir Lionel Frost, mimo że są zarozumiali, nie pasuje do innych klasycznych bohaterów przygodowych, zarówno animowanych, jak i innych. W bajce Praziomek najsilniejszy łowca potworów jest nasycony brawurą w klatce piersiowej. Oglądaj cały film Praziomek online CDA. To oczywiście Hugh Jackman. Robi  on niezwykłą rzecz po odkryciu rzadkiego stworzenia w wciąż nieokiełznanym amerykańskim parku.

W filmie animowanym Praziomek, dziewiętnastowieczny obraz kumpla z angielskim odkrywcą i Wielką Stopą, to piąta funkcja Laika, studia animacji, które jest w równym stopniu stworzeniem z odpowiedniego okresu czasu, co małpa z filmu. Laika, która także stworzyła Koralinę. Specjalizuje się w spektakularnych wizualnie, ale psychologicznie intymnych opowieściach, które powstają z rzeczywistych materiałów. Oczywiście nie z pikseli komputerowych.

Porównaj to z Indianą Jones i wiekami grabieży antropologów, którzy beztrosko niszczą starożytne miejsca w poszukiwaniu skarbów. A ty zdasz sobie sprawę, jak niezwykła jest reakcja Sir Lionela. Chociaż postanowił udowodnić istnienie tego prymitywnego małpiego człowieka. Zamiast ciągnąć stwora z powrotem do cywilizacji, jak jakiś rodzaj trofeum, coś w stylu King Konga. Przestaje pytać bestii z głosem Zacha Galifianakisa, czego chce. Odpowiednio dostosowuje swoje plany.

Gdzie oglądać cały film Praziomek online CDA?

Hugh Jackman głos bohatera, Sir Lionel Frost, który podróżuje po świecie dokumentując mity i potwory. Film kontrastuje Lionela z kulturą tamtych czasów, która sprawiła, że ​​bohaterowie ludowi bogatych ludzi podróżowali do Afryki i Azji, by zabijać zwierzęta za pomocą pistoletów i pokazywać swoje wypchane szczątki. Ale tylko dlatego, że Lionel jest bardziej przyjazny dla środowiska niż inni ludzie jego czasów, nie oznacza, że ​​jest miły. Jest pierwszym dorosłym bohaterem filmu Laika. Choć Jackman sprawia, że ​​jest pociągający, to jest złą wiadomością na papierze. Jest samotnikiem. Mężczyzną bez przywiązań, który używa innych dla pieniędzy i przysług, i od dawna jest dojrzały.

Obecnie większość odbiorców może nawet nie zarejestrować tego niuansu, co jest jednym z niezliczonych sposobów, w jaki pisarz i reżyser Chris Butler tworzy bardziej progresywną narrację z tego najbardziej wstecznego gatunku. Jednak dowodem na to, że ludzie mogą ewoluować, jest Praziomek. I to nawet nie liczy najnowocześniejszej technologii wymaganej do uzyskania tak niesamowicie szczegółowego i olśniewającego wyczynu jak to.

Dzieci bardzo lubią te bajkę

Po początkowej sekwencji z udziałem potwora z Loch Ness, która jest bardziej zabawna niż przerażająca. Głowa stwora ma kształt klubu golfowego. Praziomek CDA nie marnuje czasu na wprowadzenie Lionela do tytułowej postaci, włochatego olbrzyma, który żyje w lasach Wybrzeża Północno-Zachodniego. Lionel inspiruje się do znalezienia stworzenia po otrzymaniu odręcznego listu zachęcającego go do tego. Okazuje się, że stworzenie jest samoukiem, który sam napisał list. Uczył się angielskiego poprzez obserwację stworzenia w oryginalnej Frankenstein Mary Shelley.

Najpierw znany jako Mr. Link, później jako Susan. Nigdy nie dowiemy się, czy Wielka Stopa  jest chłopcem czy dziewczynką, i nie jestem pewien, czy ma to znaczenie. Czy to może być pierwsza nie-płciowa postacią w takim filmie dla dzieci? Nowy przyjaciel Lionela zachęca go do podróży w Himalaje i znalezienia podobnego stworzenia.

Gdzie obejrzeć Cały film Praziomek 2019 CDA? Wszystkie ciekawe i stosunkowo intensywne bajki, które mogą sprawić, że małe dzieci będą mieć koszmary. Dorośli fani firmy mogą ją odrzucić. Prędzej czy później Laika musiała się rozgałęzić, co sprawia, że ​​ten zabawniejszy, bardziej kolorowy film nie istnieje wcześniej między stylizacją firmy a tym, co będzie dalej.

Praziomek 2019
Praziomek 2019
Praziomek 2019
Praziomek 2019
Oryginalny tytuł Missing Link
Ranking IMDb 6.9 4,748 głosów
Ranking TMDb 7.2 62 głosów

Reżyser

Chris Butler
Reżyser

Obsada

Hugh Jackman isSir Lionel Frost (voice)
Sir Lionel Frost (voice)
Zach Galifianakis isMr. Susan Link (voice)
Mr. Susan Link (voice)
Zoe Saldana isAdelina Fortnight (voice)
Adelina Fortnight (voice)
Stephen Fry isLord Piggot Dunceby (voice)
Lord Piggot Dunceby (voice)
Emma Thompson isThe Elder (voice)
The Elder (voice)
Timothy Olyphant isWillard Stenk (voice)
Willard Stenk (voice)
Matt Lucas isMr. Collick (voice)
Mr. Collick (voice)
David Walliams isMr. Lemuel Lint (voice)
Mr. Lemuel Lint (voice)
Amrita Acharia isAma Lhamu (voice)
Ama Lhamu (voice)
Ching Valdes-Aran isGamu (voice)
Gamu (voice)
Udostępniono20

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Baranek Shaun Film. Farmageddon
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
Rodzeństwo Willoughby
Angry Birds Film 2
Naprzód 2020
Urwis
Władca Pierścieni: Powrót Króla
Dzieciak, który został królem
Toy Story 4
Rodzina Addamsów 2019
Thor
Wonder Woman 1984