Przedszkolanka 2018 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Przedszkolanka 2018

Przedszkolanka 2018

96 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Przedszkolanka 2018 online z lektorem?

Bohaterka Maggie Gyllenhaal po prostu się mocno angażuje w ten film. Pokazuje nam kobietę przechodzącą przez niezauważalnie subtelne etapy. Począwszy od namiętnego idealizmu do rozpadu wieku średniego, a następnie do czegoś jeszcze ciemniejszego. Typowy babski film, tak samo jak film Ślicznotki 2019 z Jennifer Lopez. To jej najlepszy występ od jej przełomowego występu w kultowym filmie Stevena Shainberga z 2002 roku. Jeżeli lubicie takie psychologiczne filmy to koniecznie obejrzyjcie film Wysoka Dziewczyna 2019

Ten koncepcyjny dramat psychologiczny pochodzi od reżyserki Sary Colangelo i został przerobiony z filmu o tym samym tytule z 2014 roku autorstwa izraelskiego pisarza i reżysera Nadava Lapida Pisarza, którego najnowszy film zdobył Złotego Niedźwiedzia na tegorocznym festiwalu filmowym w Berlinie.  To historia okropnie intymnej transgresji, a także śmiertelna prowokacja, gdzieś pomiędzy realizmem, a światem fantasy. Przypomniało mi to w pewien sposób dramat Narodziny Jonathana Glazera z 2004 roku, napisany wspólnie przez Jeana-Claude’a Carrière’a, który znalazł podobny sposób na sprawdzenie oczekiwań odbiorców. Podobieństwo widać gołym okiem.

Gyllenhaal gra Lisę, pracowitą i sumienną nauczycielkę w przedszkolu. Widzimy, jak troskliwie prowadzi klasę przez różne etapy. Nauka, zabawa, śpiew i drzemki. Jednak Lisa nie spełnia się osobiście ani zawodowo. Czuje, że jej koledzy nie mają wiele do roboty. Nudzi ją mąż, Grant (Michael Chernus), a także jest rozczarowana swoimi dziećmi w wieku licealnym. Przede wszystkim ich widocznym brakiem kultury oraz łatwym i reakcyjnym entuzjazmem. Jednym słowem nie cieszy ją jej życie. 

Przedszkolanka 2018
Przedszkolanka 2018
Przedszkolanka 2018
Przedszkolanka 2018
Przedszkolanka 2018
Przedszkolanka 2018
Przedszkolanka 2018
Przedszkolanka 2018
Przedszkolanka 2018
Oryginalny tytuł The Kindergarten Teacher
Ranking IMDb 6.7 9,210 głosów
Ranking TMDb 6.8 114 głosów

Reżyser

Obsada

Maggie Gyllenhaal isLisa Spinelli
Lisa Spinelli
Parker Sevak isJimmy Roy
Jimmy Roy
Michael Chernus isGrant Spinelli
Grant Spinelli
Ajay Naidu isNikhil Roy
Nikhil Roy
Daisy Tahan isLainie Spinelli
Lainie Spinelli
Sam Jules isJosh Spinelli
Josh Spinelli
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zieja 2020
Wilcze echa
Wołyń
Nieoszlifowane diamenty
Ad Astra
Nędznicy 2019
Climax 2019
Narodziny gwiazdy
Sicario 2: Soldado
Brudna gra
Ukryte życie
Witajcie w Marwen