Przynęta 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Przynęta 2019

Przynęta 2019

106 Min.R
Twoja ocena: 0
2.3 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Na szczęście to nie przynęta na ryby

Typowy styczniowy film został osierocony przez studio z niewielką wiarą w jego potencjał zarobkowy. Film został wygnany na postmiejski odpoczynek filmowy, w którym bardziej ryzykowne napięcia mogą swobodnie rozkwitać bez przyciągania zbytniej uwagi publicznej. Ogólnie tak jak film Zakonnica CDA. Są też ślady stycznia pod koniec sierpnia, po tym, jak letni sezon filmowy zapadł w dech w piersiach. Cały film Przynęta 2019 pierwotnie miała trafić na premierę nagród we wrześniu, a następnie posunęła się naprzód o miesiąc z powodów nieodgadnionych dla tych zewnętrznych dystrybutorów.

Wreszcie przeniósł się ponownie do należnego mu miejsca odpoczynku pod koniec stycznia. To zdecydowanie nie jest film dla mnie. Obejrzałem go tylko po to, aby móc go Wam zrecenzować. Jeżeli miałbym wybór to wybrałbym oczywiście film Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw CDA. Jeszcze zanim przejdę do sedna i fabuły powiem kilka słow o innym filmie. Mianowicie o filmie z Clintem Eastwoodem. Mowa oczywiście o całym filmie Przemytnik 2018 lektor CDA. Jest arcydziełem w każdej możliwej sekundzie filmu. Gorąco zachęcam do obejrzenia.

Gdzie oglądać cały film Przynęta 2019 online lektor CDA?

Styczniowy film wyróżnia się nie tylko brakami, ale i pewnością siebie i pomysłowością. Cały film Przynęta 2019 został napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Stevena Knighta. Reżysera który udowodnił, że jest kompetentny we wszystkich trzech dyscyplinach. Jako jednorazowy pisarz Davida Cronenberga, twórcy solidnego Locke’a z 2014 roku, a także twórca takich seriali jak Peaky Blinders i Taboo. Najwyraźniej przekonany o własnej błyskotliwości, Knight posłużył się wystarczającą pozycją przemysłową, by parować ludzi, którym na ogół powierzono zadanie utrzymywania idei takich jak film Przynęta 2019. 

Pewnego dnia szykowna blondynka z przeszłości Dilla przychodzi przez drzwi jedynego baru na wyspie. Jest to aktorka Karen Anne Hathaway, jego były i matka nastoletniego syna pary, od której Dill się rozstał. Karen jest teraz nieszczęśliwie żonata z mężczyzną przez którego opuściła Dilla, czyli Franka Zariakasa. Jej obecny mąż można powiedzieć, że znęca się nad nią psychicznie. Nie przebiera w swoich słowach. W miarę jak film się rozkręca to Karen śledzi Dilla, by zaproponować mu niesmaczną propozycję. Zabierz Franka na łódź, udawaj, że to wyprawa na ryby, zalej go alkoholem i pchnij go za burtę, aby rekiny go pożarły. Jeśli to zrobi, zapłaci mu 10 milionów dolarów. Taki majątek? Ciekawe ilu z Was by się na to zgodziło.

Wolicie filmy z lektorem czy napisami?

Niewielka podatkowa afrykańska wyspa podwaja się dla Plymouth, odizolowanej społeczności nadmorskiej ukrytej w Florida Keys, gdzie szorstki Baker Dill (Matthew McConaughey) zamieszkał. Tam, skąd pochodzi, wydaje się tajemnicą nawet dla niego, nawiedzone spojrzenie w naszych oczach jest jedyną wskazówką na niewypowiedziane ciemne czasy. Odsuwa swoje dni od wypraw na wyprawy wędkarskie. Robi dodatkowe nowe blizny na swoich pośladkach. Pośladki, które są więcej czasu na ekranie niż niektórzy z ludzkich aktorów wspierających. Film według mnie jest bardzo słaby. Nie ma porównania do serialów, które reżyser nakręcił. Aczkolwiek niektórym z Was może się spodobać. Kto nie ryzykuje, szampana nie pije.

Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Oryginalny tytuł Serenity
Ranking IMDb 5.3 20,703 głosów
Ranking TMDb 5.2 427 głosów

Reżyser

Obsada

Matthew McConaughey isJohn Mason / Baker Dill
John Mason / Baker Dill
Anne Hathaway isKaren Zariakas
Karen Zariakas
Diane Lane isConstance
Constance
Jason Clarke isFrank Zariakas
Frank Zariakas
Jeremy Strong isReid Miller
Reid Miller
Rafael Sayegh isPatrick Zariakas
Patrick Zariakas
Udostępniono15

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Obywatel Jones
Ucieczka z Pretorii 2020
Pewnego razu w Hollywood
Zbuntowana
Ukryta gra 2019
Dom strachów 2019
Brightburn: Syn ciemności
After 2019
Zaginione dziewczyny
Tenet 2020
Szybcy i Wściekli 7
The Lodge 2019