What's happening?

Przynęta 2019 - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 183

Przynęta 2019

Przynęta 2019 - online

Jan. 24, 2019United Kingdom102 Min.R
Twoja ocena: 0
2.3 3 głosy

Reżyser

Obsada

Na szczęście to nie przynęta na ryby

Typowy styczniowy film został osierocony przez studio z niewielką wiarą w jego potencjał zarobkowy. Film został wygnany na postmiejski odpoczynek filmowy, w którym bardziej ryzykowne napięcia mogą swobodnie rozkwitać bez przyciągania zbytniej uwagi publicznej. Ogólnie tak jak film Zakonnica CDA. Są też ślady stycznia pod koniec sierpnia, po tym, jak letni sezon filmowy zapadł w dech w piersiach. Cały film Przynęta 2019 pierwotnie miała trafić na premierę nagród we wrześniu, a następnie posunęła się naprzód o miesiąc z powodów nieodgadnionych dla tych zewnętrznych dystrybutorów.

Wreszcie przeniósł się ponownie do należnego mu miejsca odpoczynku pod koniec stycznia. To zdecydowanie nie jest film dla mnie. Obejrzałem go tylko po to, aby móc go Wam zrecenzować. Jeżeli miałbym wybór to wybrałbym oczywiście film Szybcy i Wściekli: Hobbs i Shaw CDA. Jeszcze zanim przejdę do sedna i fabuły powiem kilka słow o innym filmie. Mianowicie o filmie z Clintem Eastwoodem. Mowa oczywiście o całym filmie Przemytnik 2018 lektor CDA. Jest arcydziełem w każdej możliwej sekundzie filmu. Gorąco zachęcam do obejrzenia.

Gdzie oglądać cały film Przynęta 2019 online lektor CDA?

Styczniowy film wyróżnia się nie tylko brakami, ale i pewnością siebie i pomysłowością. Cały film Przynęta 2019 został napisany, wyreżyserowany i wyprodukowany przez Stevena Knighta. Reżysera który udowodnił, że jest kompetentny we wszystkich trzech dyscyplinach. Jako jednorazowy pisarz Davida Cronenberga, twórcy solidnego Locke’a z 2014 roku, a także twórca takich seriali jak Peaky Blinders i Taboo. Najwyraźniej przekonany o własnej błyskotliwości, Knight posłużył się wystarczającą pozycją przemysłową, by parować ludzi, którym na ogół powierzono zadanie utrzymywania idei takich jak film Przynęta 2019. 

Pewnego dnia szykowna blondynka z przeszłości Dilla przychodzi przez drzwi jedynego baru na wyspie. Jest to aktorka Karen Anne Hathaway, jego były i matka nastoletniego syna pary, od której Dill się rozstał. Karen jest teraz nieszczęśliwie żonata z mężczyzną przez którego opuściła Dilla, czyli Franka Zariakasa. Jej obecny mąż można powiedzieć, że znęca się nad nią psychicznie. Nie przebiera w swoich słowach. W miarę jak film się rozkręca to Karen śledzi Dilla, by zaproponować mu niesmaczną propozycję. Zabierz Franka na łódź, udawaj, że to wyprawa na ryby, zalej go alkoholem i pchnij go za burtę, aby rekiny go pożarły. Jeśli to zrobi, zapłaci mu 10 milionów dolarów. Taki majątek? Ciekawe ilu z Was by się na to zgodziło.

Wolicie filmy z lektorem czy napisami?

Niewielka podatkowa afrykańska wyspa podwaja się dla Plymouth, odizolowanej społeczności nadmorskiej ukrytej w Florida Keys, gdzie szorstki Baker Dill (Matthew McConaughey) zamieszkał. Tam, skąd pochodzi, wydaje się tajemnicą nawet dla niego, nawiedzone spojrzenie w naszych oczach jest jedyną wskazówką na niewypowiedziane ciemne czasy. Odsuwa swoje dni od wypraw na wyprawy wędkarskie. Robi dodatkowe nowe blizny na swoich pośladkach. Pośladki, które są więcej czasu na ekranie niż niektórzy z ludzkich aktorów wspierających. Film według mnie jest bardzo słaby. Nie ma porównania do serialów, które reżyser nakręcił. Aczkolwiek niektórym z Was może się spodobać. Kto nie ryzykuje, szampana nie pije.

Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Przynęta 2019
Oryginalny tytuł Serenity
Ranking IMDb 5.4 39,739 głosów
Ranking TMDb 5.4 1,259 głosów

Opinie widzów na temat filmu Przynęta 2019

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Przynęta 2019 online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Przynęta 2019 nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Przynęta 2019 online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Przynęta 2019 online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Przynęta 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Przynęta 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono25