Przypływ wiary - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Przypływ wiary

Przypływ wiary

116 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.6 10 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Dla wierzących i nie wierzących

Historia skupia się na Joyce Smith (Chrissy Metz), prawdziwej wierzącej. Scenariusz Granta Nieporte oparty jest na prawdziwej książce Smitha z 2017 roku (napisanej z Ginger Kolbaba) The Impossible. Cudowna historia wiary matki i jej zmartwychwstanie, i tak, ten tytuł to coś więcej niż tylko spoiler. Oglądaj cały film Przypływ wiary lektor cda. Z drugiej strony, sam pomysł, że historia została napisana w pierwszej kolejności, to jest taki delikatny spoiler.

Jeśli w takich opowieściach o rzekomym uzdrowieniu przez wiarę jest mało miejsca na wątpliwości to jeszcze bardziej bolesna rzeczywistość nie ma tu cudownego zakończenia. Niestety bez Happy Endów. Trzeba przyznać, że ten film ma pytanie, dlaczego niektórzy ludzie żyją, ocaleni jakimś cudem. Podczas gdy inni, podobnie kochani i modlący się, umierają. Oczywiście nie dba o możliwą odpowiedź, ponieważ może to przeszkodzić w jego przekazie.

Wraz z mężem Brianem (Josh Lucas) Joyce wychowuje Johna (Marcel Ruiz), którego para przyjęła podczas podróży misyjnej do Gwatemali. W wieku 14 lat John bardziej interesuje się muzyką i przyjaciółmi niż matką, która oczekuje, że jej syn będzie się zachowywał i mówił tak, jakby nie był nastolatkiem. Film próbuje nadać Joyce’owi dziwny charakter. Na początku osądza rzeczy, które jej się nie podobają. Takie jak John Noble (Topher Grace), nowy pastor w jej kościele, a także jego włosy i wybory muzyczne do nabożeństw. W tle możemy usłyszeć rap. Pod koniec nie musi być osądzająca i apodyktyczna, ponieważ świat udowodnił, że rządzi się swoimi prawami.

W każdym razie John i kilku przyjaciół wpada do lodu na lokalnym jeziorze. Jest zanurzony na około 15 minut, zanim strażak Tommy Shine (Mike Colter), wierząc, że słyszy głos mówiący mu dokładnie, gdzie szukać, wyciąga chłopca z wody. Masz jedno odgadnięcie, gdzie Tommy, proklamowany ateista, jest ostatnio widziany w filmie. Jego nieuchronne nawrócenie traktowane jest po prostu jako nieuchronność.

Gdzie oglądać film Przypływ wiary online CDA?


Lekarze mówią, że John nie żyje, ale kiedy Joyce krzyczy na modlitwę obok ciała syna, serce chłopca zaczyna bić. Nadal nieprzytomny, udał się do szpitala ze specjalistą od tonięcia granym przez Dennisa Haysberta, który nie jest optymistą jeśli chodzi o szanse Johna. Joyce mówi lekarzowi, aby zrobił wszystko, co w jego mocy. Reszta filmu ma przewagę nad Johnem. Podczas gdy inne postacie, przede wszystkim Joyce, wygłaszają wykłady na temat znaczenia wiary i daremności wątpliwości.

Są też pewne ostre słowa dla każdego, kto ma trudności z zaakceptowaniem szerokości i głębi wiary matki. Wśród tych zbesztanych są lekarze, którzy dyskutują o stanie Johna,. Mówią o tym, gdy stoją obok dziecka. Przyjaciele i rodzice są w poczekalni i sugerują, że chłopiec może nie dać rady. Brian, który, co zrozumiałe, ma kłopoty z pomysłem spotkania się z jego synem. Jednak w umyśle filmu takie myśli i uczucia są tylko przeszkodami na drodze wiary.

Ten film nie chce, abyśmy uważali wiarę za koncepcję, która może dać ludziom siłę i nadzieję w czasach kłopotów. Zamiast tego chce nam powiedzieć, że konkretny rodzaj wiary jest tak silny, że może generować cuda i dlatego jest tak poprawny, że równie dobrze może być namacalną, niezaprzeczalną istotą. W opinii filmowców wątpliwość jest po prostu czymś, co w końcu musi być i okaże się błędne. Każda postać, która doświadcza tego uczucia w tej historii, jest postrzegana jako tchórz, lub słaba, lub błędna.

To dziwny, prawie wykluczający pogląd na to, jak ludzie reagują na trudności. Pogląd ten zapewnia jedynie współczucie tym, którzy mają ogromny rodzaj wiary. Dla wszystkich oferuje litość, pogardę lub zniecierpliwienie. Szkoda, że ​​ktoś nie wierzy tak silnie, jak główny bohater, pogardzając tym, że ktokolwiek zakwestionuje to przekonanie i niecierpliwość dla tych, którzy po prostu potrzebują prawdy.

Przypływ wiary
Przypływ wiary
Przypływ wiary
Przypływ wiary
Oryginalny tytuł Breakthrough
Ranking IMDb 5.7 2,868 głosów
Ranking TMDb 6.7 82 głosów

Reżyser

Obsada

Chrissy Metz isJoyce Smith
Joyce Smith
Topher Grace isPastor Jason Noble
Pastor Jason Noble
Mike Colter isTommy Shine
Tommy Shine
Josh Lucas isBrian Smith
Brian Smith
Rebecca Staab isCindy Reiger
Cindy Reiger
Lisa Durupt isPaula Noble
Paula Noble
Marcel Ruiz isJohn Smith
John Smith
Udostępniono68

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Osierocony Brooklyn
Nietykalni
Sully
Downton Abbey
Vox Lux
Sicario 2: Soldado
Zenek 2020
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Sztokholm 2019
Przemytnik 2018
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Zielona mila
×
Życzymy miłego seansu!