Psy 3: W imię zasad - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Psy 3: W imię zasad

Psy 3: W imię zasad

PG
Twoja ocena: 0
6.5 28 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Psy 3: W imię zasad online?

17 stycznia 2020 roku ukaże się najnowszy film Władysława Pasikowskiego, czyli Psy 3: W imię zasad. W obsadzie nie mogło zabraknąć Bogusława Lindy jako Franza Maurera. Kultowy bohater był w ostatnich latach za kratkami i teraz musi zmierzyć się z zupełnie nowym światem. Wydaje mi się, że będzie to hit tego roku. Oczywiście jeżeli chodzi o nasze rodzime produkcje. Bogusław Linda pokazał już klasę w filmie Pitbull. Nowe porządki. Zagrał też ciekawą śmieszną postać w filmie Planeta Singli 3. Aczkolwiek ja i tak czekam na Linde ale w roli Franza.

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca hitu Jack Strong, który został dobrze przyjęty przez publiczność. Cały film będzie wspierany przez Janusza Dorosiewicza, producenta hitu Psy 2: Ostatnia krew. Film oparty jest na jego własnym scenariuszu i wyreżyserowany przez Władysława Pasikowskiego. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki. Znany z filmu Drogówka. Natomiast za montaż odpowiedzialny jest Jarosław Kamiński. Brał udział w produkcji takich filmów jak Zimna wojna czy Jack Strong. Bartłomiej Bogacki jest odpowiedzialny za dźwięk, za scenerię Wojciech Żogała. Kostiumy należą do Małgorzaty Braszki, a za efekty specjalne odpowiadają Zuzanna Hencz i Marcin Drabiński. Można wywnioskować, dzieki tym nazwiskom, że film będzie wręcz idealny. Mam nadzieje, że fani się nie zawiodą, oczywiście ze mną na czele.

To będzie fantastyczna premiera 2020 roku

Tego lata rozpoczęto prace nad filmem Psy 3: W imię zasad. Wśród nich byli Bogusław Linda, słynny Franz Maurer i Cezary Pazura, który powrócił do swojego bohatera Waldka Morawca. Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański jako Damian i Tomasz Schuchardt jako Cegielski dołączyli do nich. Tymczasem nowy plakat z Bogusławem Lindą trafił nawet do sieci. Obsada jest bardzo ciekawa i cieszą mnie oczywiście główni bohaterowie, ale podoba mi się też lista nazwisk, które dołączyły do moich idoli.

Po 25 latach więzienia Franz Maurer opuszcza więzienie i wkracza do nowej Polski, w której nie ma już nic do zapamiętania. Kto i co czeka na człowieka, który nic nie zrobił w ostatnim ćwierćwieczu? Jak to będzie w świecie, w którym nie obowiązują stare zasady i lojalność? Dowiemy się, kiedy los ponownie połączy Franza i Waldka. To spotkanie zmieni wszystko i oby tak było, bo Psy to mój ulubiony polski film. Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos, Aleksandra Linda i Dominika Klźniak to będzie główna obsada. Podoba Wam się? Bo mi bardzo.

Czekacie tak samo ja ja na Psy 3?

cały film psy 3 w imię zasad cda zalukaj 300x169 - Psy 3: W imię zasad

Jak widać, odrodzenie legendarnej serii, wiele lat po premierze, nie dotyczy tylko Hollywood i tytułów takich jak Halloween, Gwiezdne Wojny czy Terminator. Lokalni twórcy wpadli na podobny pomysł i dzięki niemu fani kina akcji wkrótce będą mogli doświadczyć kontynuacji historii opowiedzianej w dwóch poprzednich częściach filmu Psy Władysława Pasikowskiego. Oczywiście w nadchodzącym filmie nie mogło zabraknąć głównej atrakcji, czyli Bogusława Lindy. Jestem przekonany, że film spełni nasze oczekiwania, nie tak jak filmy Patryka Vegi. Bo te jak wiecie to był jeden wielki niewypał.

Psy 3: W imię zasad
Oryginalny tytuł Psy 3: W imię zasad

Reżyser

Obsada

Bogusław Linda isFranz Maurer
Franz Maurer
Cezary Pazura isPodporucznik Waldemar Morawiec
Podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy"
Jan Frycz isPanicz
Panicz
Udostępniono286

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nieplanowane 2019
1917
Nazywam się Dolemite
Złe wychowanie Cameron Post
Hobbit: Niezwykła podróż
Tylko sprawiedliwość
Ad Astra
Nie ma nas w domu
Irlandczyk 2019
Dragon Ball Super: Broly
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Ojciec Chrzestny
×
Życzymy miłego seansu!