What's happening?

Psychobitch ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 349

Psychobitch

Psychobitch online

Jan. 11, 2019Norway109 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Gdzie oglądać cały film Psychobitch online?

Na początku Psychobitch jest scena, w której widzimy Mariusa (Jonas Tildemann) po ukończeniu szkoły średniej. Chłopak jest chwalony przez ojca i nauczycieli za swoją niby dojrzałość. Scena przedstawia postać dobrego chłopca, który desperacko pragnie nie być związany z jakimkolwiek śladem plugawej, nieczystej ludzkości. Reżyser nie stroni od tego aby pokazać oddawanie moczu czy kału. Niektórych może to bardzo obrzydzić i tak właśnie było w moim przypadku. Jednak wolałem czas, w którym pisałem recenzję do filmu Dolina Bogów. Tam nie było tak obrzydliwych scen jak tutaj.

Paryska firma Indie Sales nabyła norweski dramat Martina Lunda, czyli cały film Psychobitch. To trzeci film fabularny tego reżysera, który zadebiutował w lokalnym hicie Twigson Ties the Knot, a następnie w Mężczyzna prawie idealny. Ten ostatni zgarnął dwie nagrody na Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach.  Udało mu się zgarnąć nagrodę za najlepszy film oraz najlepszego aktora. Lund wyreżyserował także udany serial telewizyjny The Game, który był emitowany w ponad 40 krajach. To już coś czym naprawdę można się pochwalić. Akcja filmu rozgrywa się w małym mieście Gjøvik w Norwegii.  Trochę przypomina mi to rosyjską produkcję Kwas (Kislota). Ale tylko pod kilkoma względami.

To obłędny romans i dramat w jednym

Frida (Elli Rhiannon Müller Osbourne) łamie wszystkie zasady, wprowadza chaos. Wpakowuje się w ciągłe kłopoty w szkole. Kiedy Marius pracuje razem z  Fridą w grupie analitycznej, przyciąganie przeciwieństw wydaje się nieuniknione, nawet jeśli, podobnie jak w przypadku romansów filmowych, po drodze będzie wiele przeszkód. Zwłaszcza kiedy pojawia się zazdrość o inną dziewczynę, a tak się właśnie dzieje. Mariusowi bardzo podoba się popularna dziewczyna o imieniu Lea (Saara Sipila-Kristofferson). W filmie występują także Jonas Tidemann i Henrik Rafaelsen. Podsumowując, cały film Psychobitch to bardzo wrażliwy obraz nordyckiego dorastania. To coś w stylu serialu Skam.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dość konwencjonalny romans nastolatków, który osiąga punkt kulminacyjny w klasycznej scenie balu podczas oficjalnego tańca szkolnego. Jak wiecie takie takie rzeczy zdarzają się prawie u każdego. Każdy z nas przeżył ten pierwszy taniec na szkolnym balu z dziewczyną, która bardzo nam się podobała. To było niesamowite uczucie zagubionego, zauroczonego nastolatka. Do tej pory wielu z nas pewnie dobrze pamięta właśnie ten pierwszy taniec.

Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Oryginalny tytuł Psychobitch
Ranking IMDb 7.0 468 głosów
Ranking TMDb 6.9 15 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Psychobitch online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Psychobitch online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Psychobitch nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Psychobitch na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono1