Psychobitch - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Psychobitch

Psychobitch

109 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Psychobitch online?

Na początku Psychobitch jest scena, w której widzimy Mariusa (Jonas Tildemann) po ukończeniu szkoły średniej. Chłopak jest chwalony przez ojca i nauczycieli za swoją niby dojrzałość. Scena przedstawia postać dobrego chłopca, który desperacko pragnie nie być związany z jakimkolwiek śladem plugawej, nieczystej ludzkości. Reżyser nie stroni od tego aby pokazać oddawanie moczu czy kału. Niektórych może to bardzo obrzydzić i tak właśnie było w moim przypadku. Jednak wolałem czas, w którym pisałem recenzję do filmu Dolina Bogów. Tam nie było tak obrzydliwych scen jak tutaj.

Paryska firma Indie Sales nabyła norweski dramat Martina Lunda, czyli cały film Psychobitch. To trzeci film fabularny tego reżysera, który zadebiutował w lokalnym hicie Twigson Ties the Knot, a następnie w Mężczyzna prawie idealny. Ten ostatni zgarnął dwie nagrody na Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach.  Udało mu się zgarnąć nagrodę za najlepszy film oraz najlepszego aktora. Lund wyreżyserował także udany serial telewizyjny The Game, który był emitowany w ponad 40 krajach. To już coś czym naprawdę można się pochwalić. Akcja filmu rozgrywa się w małym mieście Gjøvik w Norwegii.  Trochę przypomina mi to rosyjską produkcję Kwas (Kislota). Ale tylko pod kilkoma względami.

To obłędny romans i dramat w jednym

Frida (Elli Rhiannon Müller Osbourne) łamie wszystkie zasady, wprowadza chaos. Wpakowuje się w ciągłe kłopoty w szkole. Kiedy Marius pracuje razem z  Fridą w grupie analitycznej, przyciąganie przeciwieństw wydaje się nieuniknione, nawet jeśli, podobnie jak w przypadku romansów filmowych, po drodze będzie wiele przeszkód. Zwłaszcza kiedy pojawia się zazdrość o inną dziewczynę, a tak się właśnie dzieje. Mariusowi bardzo podoba się popularna dziewczyna o imieniu Lea (Saara Sipila-Kristofferson). W filmie występują także Jonas Tidemann i Henrik Rafaelsen. Podsumowując, cały film Psychobitch to bardzo wrażliwy obraz nordyckiego dorastania. To coś w stylu serialu Skam.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to dość konwencjonalny romans nastolatków, który osiąga punkt kulminacyjny w klasycznej scenie balu podczas oficjalnego tańca szkolnego. Jak wiecie takie takie rzeczy zdarzają się prawie u każdego. Każdy z nas przeżył ten pierwszy taniec na szkolnym balu z dziewczyną, która bardzo nam się podobała. To było niesamowite uczucie zagubionego, zauroczonego nastolatka. Do tej pory wielu z nas pewnie dobrze pamięta właśnie ten pierwszy taniec.

Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Psychobitch
Oryginalny tytuł Psychobitch
Ranking IMDb 7.0 354 głosów
Ranking TMDb 6.9 15 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kursk 2018
W domu innego
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Polityka 2019
Eastern 2020
Nieplanowane 2019
Capone 2020
Wszystkie jasne miejsca
W śnieżną noc 2019
Brightburn: Syn ciemności
Ostatnie wakacje
Yesterday 2019