Ralph Demolka w internecie - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Ralph Demolka w internecie

Ralph Demolka w internecie

98 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.8 32 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Świetna bajka!

Po kilku niezdarnych scenach, które są bardzo śmieszne nadają bajce to coś. Film, który jest bardziej rozwinięty. Ralph Demolka w internecie to oczywiście kontynuacja ukochanego „Ralpha Demolki” z 2012 roku. Naprawdę nadaje się dla wszystkich i otwiera oczy dla dzieci i dorosłych. Oglądaj cały film Ralph Demolka cda. Staje się nawet rzadkim produktem hollywoodzkiej maszyny, która kwestionuje niektóre lekcje. Lekcje, które przyszły przed nią. Szczególnie w odniesieniu do mitu „Disney Princess”, ale także z dobrze wykonanym tematem, który oferuje bogatszą prawdę. Oferuje też dużo rozrywki rodzinnej.

Jako rodzic trzech dziewczynek zaufaj mi, kiedy powiem ci, że wiele filmów dla dzieci dotyczy integracji z ludźmi. Dotyczy też tworzenia zespołu, zatrzymania złego faceta, rozwiązania problemu itp. Nikt nie zaprzecza znaczenia budowania zespołu jako lekcji dla dzieci. Ale Ralph Demolka w internecie ośmiela się zachęcać dzieci nie tylko do bycia sobą, ale także do tego, by ich przyjaciele byli wierni swoim potrzebom. Twój znajomy nie musi być taki sam, jak ty, aby być swoim przyjacielem. To wiadomość, która jest bardzo dobrze powiązana z zabawną, sprytną jazdą.

W przeciwieństwie do Iniemamocni 2, który skompresował czas rzeczywisty, by stworzyć sequel, który pojawił się natychmiast po akcji pierwszego filmu. Sześć lat minęło w świecie Ralpha (John C. Reilly) i Vanellope (Sarah Silverman). Były złoczyńca jest zadowolony z rutyny pracy w arkadach Litwak. W ciągu dnia spędza czas z najlepszym przyjacielem. Dostają nawet trochę czasu na rekreację i pić piwo korzenne. Felix (Jack McBrayer) i Calhoun (Jane Lynch) również wrócili, ale to tylko do prologu, który rozwija się, gdy Litwak podłącza router WiFi. Szukając czegoś bardziej ryzykownego niż jej powtarzające się utwory w Sugar Rush, a także nowego koła do naprawienia jej zepsutej gry, Vanellope ściga się w mitycznym internecie, a Ralph idzie za nią.

Gdzie oglądać Ralph Demolka w internecie?

Tak jak pierwszy Ralph Demolka pozwolił na spójne odnoszenie się do świata gier zręcznościowych, tak wysłanie bohaterów do Internetu pozwala na regularny przepływ żartów dla dorosłych i dzieci. Projekt internetu wygląda tu trochę jak przyszłe miasta znajdujące się nad chmurami. Ci, którzy są wyczerpani brandingiem z prawdziwego biznesu w filmach rodzinnych, mogą chcieć odejść, ponieważ twórcy „Ralph” połączyli swoją rzeczywistość z naszą własną. Co zaowocowało licznymi ujęciami prawdziwych logo dla firm takich jak Amazon, eBay i Pinterest obok gotowych takie jak Knowsmore i przebojowa gra o nazwie Slaughter Race. Inspirowana grą GTA to wyścigowa animacja, która polega na tym, że Vanellope odkrywa, że ​​jej umiejętności zmarnują się w Sugar Rush. Może chce więcej swojego cyfrowego życia niż Ralph, a internet obiecuje nowe możliwości.

W Ralph Demolka w internecie tkwi wiele inteligentnych motywów. Motywów, które dzieci nie rozumieją w pełni, ale są otwarte na rozmowy z rodzicami. W przeciwieństwie do bezdusznych filmów o pozycjonowaniu produktu. Takich jak „Emotki. Film”. Pisarze zmagają się z koncepcją Internetu jako wzmacniacza, na dobre i na złe. 

Cały film Ralph Demolka w internecie online CDA

Oczywiście, dzieci pójdą na akcję i komedię, które są tutaj obfite. Nawet jeśli skrypt wydaje się, że mógł użyć trochę napięcia to i tak jest super. W większości bajka„Ralph Demolka w internecie” jest wnikliwa i zabawna. Zwłaszcza w fantastycznym wątku z udziałem Vanellope’a spotykającego Księżniczki Disneya. Czyli bohaterki filmów takich jak Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Pocahontas , Mała syrenka i wiele innych. Mówią jej, jak włamują się do pieśni, gdy są smutni, zazwyczaj patrząc na zbiornik wodny i jak często potrzebują mężczyzn, aby ich uratować. To niesamowicie dowcipna scena, która zmaga się ze spuścizną Disneya, gdy filmowcy mogli po prostu włożyć kolejny hołd dla firmy, która płaci rachunki.

„Ralph Breaks the Internet” działa najlepiej, gdy podejmuje takie ryzyko. Wielu filmowców rodzinnych uważa, że ​​musi podjąć jak najmniej ryzyka – oferując łatwo przyswajalną treść, którą rodzice mogą wykorzystać jako opiekunkę do dziecka, a nie narzędzie do nauczania. Ale cały film Ralph Demolka w internecie działa, ponieważ się nie rozpycha i nie upraszcza. W pierwszym filmie Ralph dowiedział się, że jest kimś więcej niż złym facetem. W tym dowiaduje się, że można chcieć różnorodności i wyróżniać się z tłumu. Gdyby więcej animatorów mogło nauczyć się tej samej lekcji co Ralph.

Ralph Demolka w internecie
Ralph Demolka w internecie
Ralph Demolka w internecie
Ralph Demolka w internecie
Ralph Demolka w internecie
Ralph Demolka w internecie
Oryginalny tytuł Ralph Breaks the Internet
Ranking IMDb 7.1 89,529 głosów
Ranking TMDb 7.2 2,746 głosów

Reżyser

Rich Moore
Reżyser

Obsada

John C. Reilly isRalph (voice)
Ralph (voice)
Sarah Silverman isVanellope (voice)
Vanellope (voice)
Gal Gadot isShank (voice)
Shank (voice)
Taraji P. Henson isYesss (voice)
Yesss (voice)
Jack McBrayer isFelix (voice)
Felix (voice)
Jane Lynch isCalhoun (voice)
Calhoun (voice)
Alan Tudyk isKnowsMore (voice)
KnowsMore (voice)
Alfred Molina isDouble Dan / Little Dan (voice)
Double Dan / Little Dan (voice)
Ed O'Neill isMr. Litwak (voice)
Mr. Litwak (voice)
Bill Hader isJ.P. Spamley (uncredited voice)
J.P. Spamley (uncredited voice)
Udostępniono16

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Deerskin
Selfie Dad
Dumbo
Nietykalni
Klaus 2019
Aniołki Charliego 2019
Historia małżeńska
Kłamstewko
Superman: Red Son
Truposze nie umierają
SpongeBob Film: Na ratunek
Zew krwi 2020
×
Życzymy miłego seansu!