Rambo: Ostatnia krew - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Rambo: Ostatnia krew

Rambo: Ostatnia krew

PG
Twoja ocena: 0
8.7 15 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to zobaczymy jak tam Sylwek sobie poradzi

Jak Waszym zdaniem poradzi sobie tym razem Stallone? Rambo wspaniale zaprezentował się w klipie do piątego wpisu w serii akcji. Oczywiście mowa o całym filmie Rambo: Ostatnia krew. Niektóre ze zwiastunów szybko pokazały jak ciekawy będzie film. Niektóre niestety, za mało. Przez te wszystkie lata zachowałem moje tajemnice. Ale nadszedł czas, aby zmierzyć się z moją przeszłością. Nowy materiał filmowy, osadzony w jałowym krajobrazie obiecuje, że w filmie znajdzie się mnóstwo Stallone. Będzie sporo eksplozji, masywny nóż i łuk oraz strzały, aby pokonać wielu wrogów. Polecam też obejrzeć film Królowie Zbrodni 2019 CDA. Oczywiście jeżeli lubicie krwawe jadki.

Dla fanów Stallone będzie trochę dzikiej jazdy. Wczoraj sam włoski ogier podzielił się kulisami filmu Rambo: Ostatnia krew na Instagramie. Wpis, który zawierał spojrzenie na plan filmu i jeden brutalny zestaw akcji. W międzyczasie Sylvester wyruszył do Francji, by wziąć udział w 72. dorocznym festiwalu filmowym w Cannes, a podczas pobytu w nadmorskim mieście paryskim wziął udział w specjalnym wydarzeniu upamiętniającym jego długą, płodną karierę w Hollywood. Osoby biorące udział w imprezie otrzymały kilka zdjęć promocyjnych i niewydany zwiastun Rambo: Ostatnia krew, który trafił do Internetu w zeszłym tygodniu. Jeżeli lubicie takie filmy akcji to polecam obejrzeć też film John Wick 3 online CDA.

Cztery filmy Rambo zarobiły łącznie 728 milionów dolarów w światowej kasie kin. W rankingu, w którym prowadzi pierwszy film o Rambo. Trafił na pierwsze miejsce z dorobkiem 300 milionów dolarów. Pierwszy film powstał na podstawie powieści Davida Morrella z 1972 roku. Nazywa się Pierwsza krew. Jest to opowieść o weteranie wojny w Wietnamie i byłym żołnierzu sił specjalnych armii USA. Wojskowym, który jest ekspertem w dziedzinie uzbrojenia, walki wręcz i walki partyzanckiej.

Gdzie obejrzeć film Rambo: Ostatnia krew online CDA?

Podsumowując, może się okazać, że będzie to ostatnia seria filmów ze Stallone. Cały film Rambo: Ostatnia krew trafi do kin 20 września, czyli 37 lat po pierwszym filmie. Ze starszych produkcji, ciekawa jest też najważniejsza, czyli film, który miał remake w tym roku. Mowa oczywiście o Król Lew 2019 CDA. Opowieść skupia się na Rambo wjeżdżającym do Meksyku i na brutalnym kartelu, gdy córka jednego z jego przyjaciół zostaje porwana . Obsada w Rambo: Ostatnia krew to także Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta i Yvette Monreal. Adrian Goldberg reżyseruje scenariusz Stallone i Matthew Cirulnick. Stallone, który miał 36 lat, gdy premierę miał pierwszy film, będzie miał 73 lata w momencie premiery filmu. Jestem dobrej myśli, że staruszek sobie poradzi idealnie.

Po tym, jak film trafi na duży ekran, widzowie mogą spodziewać się dużej ilości krwi, choć Stallone podzielił się kilkoma szczegółami na temat fabuły i wygląda na to, że nie będzie to standardowy film akcji. Jak donosi Revenge of the Fans, wydaje się, że Rambo: Ostatnia krew będzie inny niż którykolwiek z wcześniejszych filmów. Jak wyjaśnia Sylvester, Rambo: Ostatnia krew dotyka tego, co dzieje się, gdy żołnierz wraca do domu i jak można czuć się nie na miejscu, gdy opuszczą pole bitwy. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

To może być za wcześnie, by powiedzieć, ale wygląda na to, że Rambo: Ostatnia krew zaoferuje fanom wiele do przeżycia. Od bardziej prowokujących momentów do brutalnych sekwencji akcji. Na szczęście nie będziemy musieli zbyt długo czekać, aby przekonać się, czy to się uda, ponieważ film trafi do kin 20 września. To już za niecałe dwa miesiące. Czekacie? Bo ja po prostu nie mogę się doczekać tej produkcji.

Rambo: Ostatnia krew
Rambo: Ostatnia krew
Rambo: Ostatnia krew
Oryginalny tytuł Rambo: Last Blood

Reżyser

Obsada

Udostępniono156

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Thor: Ragnarok
Gwiezdne Wojny: Część VI – Powrót Jedi
Deadpool
Enemy Lines 2020
The Rhythm Section
Yip Man 4
21 mostów
Dragon Ball Super: Broly
The Meg 2018
Seria Niezgodna: Wierna
Mission: Impossible – Fallout
Pełzająca śmierć (Crawl)