What's happening?

Randki od święta (Holidate) - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Randki od święta (Holidate)

Randki od święta (Holidate)

Oct. 28, 2020USAPG
Twoja ocena: 0
5 3 głosy

Gdzie oglądać cały film Randki od święta (Holidate) online?

randki od święta cały film online cda hd

Może się wydawać, że bohaterowie grający w filmie w Randki od święta (Holidate) mogą nie wiedzieć, że występują w komedii romantycznej. Sloane (Emma Roberts) i Jackson (Luke Bracey) ledwo zaczynają swoje pierwsze spotkanie i zakochują się w sobie od pierwszego spojrzenia. Niestety ale mogą się spotykać tylko i wyłącznie w wakacje. Dlatego właśnie ten film nosi taki tytuł. NA pewno pamiętacie swoje wakacyjne miłości i rozstania na koniec obozu. Później znów rok czekania, na ponowne spotkanie. Jednak ja nie jestem fanem tego typu komedii. Zdecydowanie wolę obejrzeć mocny thriller, czy horror. Ostatnio pojawiło się kilka nowych, ciekawych produkcji, takich jak Numer 32. To hiszpańska produkcja, która mrozi krew w żyłach.

Ta nowa oferta Netflix z Emmą Roberts i Luke’iem Bracey’em pojawiłą się niedawno na platformie. Sloane i Jackson to najnowsza para singli, którzy bardzo się lubią, ale znajdują powody, by nie być razem. Sloane ma złamane serce, a Jackson nie jest zaangażowany w to wszystko tak jak ona by chciała. Wszystko wychodzi zupełnie inaczej jak oboje by chcieli. Oznacza to, że spiskują, aby widywać się tylko na wakacjach. Przy tym wszystkim jeszcze nie uprawiać seksu. To jedyny plus, bo przynajmniej ich pożądanie nie będzie tak ogromne.

Wy też chodzicie na randki od święta?

holidate randki od święta online cda zalukaj

Od samego początku jest jasne, że Sloane i Jackson nienawidzą świąt, wakacji i urlopów. W końcu pierwsze słowa z ust Robertsa jakie padają to marudzenie na wakacje. Scenariusz Paulsena początkowo buduje niezbędny wymiar tej łagodnej postawy. Sloane i Jackson nie lubią wakacji, ponieważ dają tylko kolejną szansę ludziom na narzucenie im swoich dziwacznych oczekiwań. Wolą żyć spokojnie w swoim tempie. Nie lubią jak ktoś mówi im co mają robić. Typowa niezależna para. Cały film Randki od święta jest prosty. Od takiej produkcji nie da się wiele wymagać.

W tym filmie jest mnóstwo dialogów, które mogłyby być bardziej dopracowane przez autorów. Bracey i Roberts mają się dobrze. Inne postacie są znajome. Ale to tylko dzięki obsadzie. Pojawia się ciotka (Kristin Chenoweth), przyjaciel (Andrew Bachelor). Film Randki od święta (Holidate) jest warty obejrzenia jeżeli nie mamy już w swoim zanadrzu innych tytułów. To taki czaso-umilacz na zabicie samotnych, nudnych wieczorów.

Randki od święta (Holidate)
Randki od święta (Holidate)
Randki od święta (Holidate)
Randki od święta (Holidate)
Randki od święta (Holidate)
Oryginalny tytuł Holidate
Ranking TMDb 6.6 4 głosów
Udostępniono18

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kraina lodu 2 (Frozen 2)
Pochwyceni przez fale
Urwis
Grzeczni chłopcy
(Nie)znajomi 2019
Madame Claude
Lista priorytetów
Wyprawa Magellana 2019
W domu innego
Taxi 5
Chłopiec i wilk
Ibiza 2019