Rebelia 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Rebelia 2019

Rebelia 2019

109 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 5 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to trafili nam się rebelianci

Zagrzebany gdzieś pod wrakiem, w centrum Zniewolonego Państwa pulsuje sprytny film science-fiction, zgryźliwy, nieporęczny curio z mnóstwem umysłu, niekoniecznie spójny. Nakręcony ponad dwa lata temu i związany z harmonogramem wydawniczym. Jest to trudny projekt, który budzi niepokój, ze zdezorientowanym montażem i jasnymi problemami strukturalnymi. Problemami, które wskazują nam na trudną podróż na ekran. To frustrujące doświadczenie, ale warte zachodu, ponieważ wystarczy aby zamiast tego obejrzeć film, w który się zamienił. Porównał bym to do filmu Player One lektor CDA. Ale każdy ma swoje porównania.

Myślenie taki temat jest godne podziwu. Wykonanie jest dalekie od tego. Oto thriller o inwazji obcych, który w większości unika masowej zagłady i walki z ogniem. Coś na styl filmu Iron Sky. Inwazja lektor CDA. Zamiast tego historia podąża za ludźmi na ziemi, gdy przechodzą przez swoje procedury i ostatecznie wykonują skomplikowany plan podstępu, aby spróbować rozpocząć globalne powstanie przeciwko kosmitom. Występy obcych są rzadkie w filmie współscenarzysty i reżysera Ruperta Wyatta. Z drugiej strony emocje niemal każdego rodzaju są całkowicie nieobecne. Nie wiem czy to akurat dorba zagrywka.

Przedstawiono nam znajomy układ. Kosmici najechali Ziemię, co doprowadziło do zniszczenia i podziału. Ale w przeciwieństwie do większości podobnych filmów, które pojawiły się wcześniej, przedstawiamy pojęcie, co nastąpi później. Co jeśli obcy zostaną na Ziemi? A co, jeśli poczyniono niespokojne ustalenia z organami zarządzającymi Ziemią? A gdyby najeźdźcy byli teraz postrzegani jako główna siła ustawodawcza, której obecność doprowadziła do powstania statystycznie bezpieczniejszego społeczeństwa? To fascynująca zarozumiałość, która rodzi szereg intrygujących pytań, z których część odpowiada zręcznością. Jest wiele takich pytań, na które nikt nie zna odpowiedzi. Ciekawym zagadkowym filmem może być Joker 2019 CDA

Gdzie oglądać cały film Rebelia 2019 online CDA?

Scenariusz Wyatta i Erici Beeney rozpoczyna się od natychmiastowego i pośpiesznego wyjaśnienia inwazji obcych, z sekwencją, w której młodsze wersje dwóch bohaterów filmu są świadkami krwawych śmierci ich rodziców. Obcy zabili ich niemalże natychmiast swoimi działami laserowymi. Następnie przez montaż audio wiadomości. Rządy świata poddają się szybko po pierwszym, gwałtownym kontakcie z kosmitami, którzy latają na statkach podobnych do głazów i których opadające włosy zmieniają się w poszarpane pióra. Naprawdę dziwny widok.

Reżyser Rupert Wyatt, gdzieś między Dystryktem 9, a Nocą oczyszczenia skupia się na akcji w Chicago i tym, jak nowy porządek świata wpływa na miasto już zmagające się z przestępczością i nierównością gospodarczą. Jego liderem jest Gabriel, grany przez Ashton Sanders z Moonlight. Mieszka w jednej z biedniejszych dzielnic i pracuje w fabryce, której zadaniem jest wymazywanie danych z urządzeń cyfrowych. Urządzeń, które zostały zakazane. Jego brat Rafe (Jonathan Majors) prowadzi opór przeciwko państwu, ale po jego śmierci Gabriel zaczął po prostu uciekać. Strach przed obcymi może naprawdę kiepsko wpłynąć na psychikę.

Seria wiadomości tekstowych ze starego komputera wypełnia resztę. Obcy stali się światowym ustawodawcą. Niektóre części większych miast zostały zamknięte. Oznaczone po prostu jako miejsca niedostępne dla ludzi. Po to, aby ludzie mogli pracować w wielkich podziemnych tunelach, aby zbierać zasoby naturalne planety. Wygląda na to, że niektórzy przywódcy obcych żyją tam i działają, w przeciwnym razie konkluzja filmu jest jeszcze bardziej ograniczająca. 

Rebelia 2019
Rebelia 2019
Rebelia 2019
Rebelia 2019
Oryginalny tytuł Captive State
Ranking IMDb 6.5 36,269 głosów
Ranking TMDb 5.2 246 głosów

Reżyser

Rupert Wyatt
Reżyser

Obsada

Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Solid Gold
Kolor z przestworzy 2020
Nieoszlifowane diamenty
Rampage: Dzika furia
The Rhythm Section
Ad Astra
Służby Specjalne
Zbuntowana
Dom strachów 2019
Doom: Annihilation
Slender Man
Hotel Mumbaj