What's happening?

Resistance 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Resistance 2020

Resistance 2020

Mar. 27, 2020UK120 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Resistance 2020 online?

Marcel Marceau był najsłynniejszym mimem na świecie. W latach 1938–39, kiedy ma miejsce dramat Resistance online z czasów II wojny światowej, Marcel Mangel miał zaledwie 15 lat. Tak się składa, że ​​byłby to najbardziej ekscytujący rozdział w jego życiu. Podobnie jak objawienie, że niemądra ewangelistka kuchni francuskiej Julia Child pracowała dla amerykańskich operacji wywiadowczych podczas II wojny światowej. W filmie Resistance 2020 jest coś osobliwego i niemal komicznego w historycznym samorodku, na którym opiera się ta produkcja Jonathana Jakubowicza. Nie wiem dlaczego ostatnio spodobały mi się takie historyczne filmy. Są na drugim miejscu po thrillerach. A to tylko dlatego, że zachwycił mnie film Bagienna cisza. To sprawa oczywista bo jestem fanem Berlina.

Zanim stał się najbardziej znanym artystą mimów w historii Marcel Marceau pracował we francuskim ruchu oporu. Bohater fałszował paszporty i przemycał żydowskie dzieci przez granice. Robił to oczywiście po to, aby ocalić je przed nazistowskimi eksterminatorami. Ideały Marceau są kluczowe w filmie. Cały film Resistance szczęśliwie unika nowości, czyniąc z bohatera wiarygodnego człowieka wśród wielu w wojennej opowieści. Takiej, która dramatyzuje pytanie, które stało się pilne przez wiele ostatnich lat. To pytanie jest dobrze wszystkim znane, czyli jak najlepiej oprzeć się nienawiści. Czas wojny to był bardzo trudny czas dla wszystkich, a szczególnie właśnie dla Żydów. Powstało wiele filmów online właśnie o takiej tematyce. Polecam zrobić reaserch i obejrzeć kilka z nich.c

Ten dramat historyczny jest bardzo mocny

Na początku filmu Marcel określa się jako osoba, która nie nadaje się do pracy z dziećmi. Jednak, jak się okazuje, jest wyjątkowo odpowiedni do ich tego zadania. Jego improwizacja jest również atutem. Później, eskortując grupę dzieci do granicy pociągiem, spotyka się twarzą w twarz z niesławnym oficerem SS Klausem Barbie (Matthias Schweighöfer). To napięta scena, w której naprawdę można się bać. Powiem szczerze, że ta scena ostro mrozi krew w żyłach. Bohater pracuje w sklepie mięsnym ojca w Strasburgu, jednocześnie cicho realizując swoje ambicje jako aktor i artysta. Intelektualista posługuje się filozofią freudowską, aby uczynić się bardziej pożądanym dla kobiety, którą zamierza poślubić. To właśnie Emmy Clemence Poesy. Miłość w tamtych czasach była dużo bardziej romantyczna.

Marcel współpracuje z kuzynem Georgesem (Geza Rohrig) i bratem Alainem (Felix Moati), aby znaleźć dom dla dziesiątek niemieckich dzieci, których rodzice zostali zabici przez siły nazistowskie. Chce pomóc przenieść te dzieci do prowizorycznego sierocińca. Za wszelką cenę chce rozbawić te dzieci i podnieść je na duchu. To wszystko przez jego talent i zaangażowanie. Chociaż talenty mima i jego więź z dziećmi pozostają ważne przez cały czas, film nie próbuje nas oczarować. To akurat bardzo dobrze, bo to film historyczny, a nie komedia. Według mnie właśnie tak powinny wyglądać takie historie jak ta.

Resistance 2020
Resistance 2020
Oryginalny tytuł Resistance
Ranking IMDb 6.2 2,730 głosów
Ranking TMDb 7.7 26 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Resistance 2020 online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Resistance 2020 online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Resistance 2020 online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Resistance 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gundala 2019
Ból i blask
Biały tygrys
Sokół z masłem orzechowym
Skazani na siebie
Relic 2020
Malcolm i Marie (2021)
2067
Zielona mila
Młody Ahmed
Pod powierzchnią 2020
Dziewczyny z Dubaju