Resistance 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Resistance 2020

Resistance 2020

120 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Resistance 2020 online?

Marcel Marceau był najsłynniejszym mimem na świecie. W latach 1938–39, kiedy ma miejsce dramat Resistance online z czasów II wojny światowej, Marcel Mangel miał zaledwie 15 lat. Tak się składa, że ​​byłby to najbardziej ekscytujący rozdział w jego życiu. Podobnie jak objawienie, że niemądra ewangelistka kuchni francuskiej Julia Child pracowała dla amerykańskich operacji wywiadowczych podczas II wojny światowej. W filmie Resistance 2020 jest coś osobliwego i niemal komicznego w historycznym samorodku, na którym opiera się ta produkcja Jonathana Jakubowicza. Nie wiem dlaczego ostatnio spodobały mi się takie historyczne filmy. Są na drugim miejscu po thrillerach. A to tylko dlatego, że zachwycił mnie film Bagienna cisza. To sprawa oczywista bo jestem fanem Berlina.

Zanim stał się najbardziej znanym artystą mimów w historii Marcel Marceau pracował we francuskim ruchu oporu. Bohater fałszował paszporty i przemycał żydowskie dzieci przez granice. Robił to oczywiście po to, aby ocalić je przed nazistowskimi eksterminatorami. Ideały Marceau są kluczowe w filmie. Cały film Resistance szczęśliwie unika nowości, czyniąc z bohatera wiarygodnego człowieka wśród wielu w wojennej opowieści. Takiej, która dramatyzuje pytanie, które stało się pilne przez wiele ostatnich lat. To pytanie jest dobrze wszystkim znane, czyli jak najlepiej oprzeć się nienawiści. Czas wojny to był bardzo trudny czas dla wszystkich, a szczególnie właśnie dla Żydów. Powstało wiele filmów online właśnie o takiej tematyce. Polecam zrobić reaserch i obejrzeć kilka z nich.c

Ten dramat historyczny jest bardzo mocny

Na początku filmu Marcel określa się jako osoba, która nie nadaje się do pracy z dziećmi. Jednak, jak się okazuje, jest wyjątkowo odpowiedni do ich tego zadania. Jego improwizacja jest również atutem. Później, eskortując grupę dzieci do granicy pociągiem, spotyka się twarzą w twarz z niesławnym oficerem SS Klausem Barbie (Matthias Schweighöfer). To napięta scena, w której naprawdę można się bać. Powiem szczerze, że ta scena ostro mrozi krew w żyłach. Bohater pracuje w sklepie mięsnym ojca w Strasburgu, jednocześnie cicho realizując swoje ambicje jako aktor i artysta. Intelektualista posługuje się filozofią freudowską, aby uczynić się bardziej pożądanym dla kobiety, którą zamierza poślubić. To właśnie Emmy Clemence Poesy. Miłość w tamtych czasach była dużo bardziej romantyczna.

Marcel współpracuje z kuzynem Georgesem (Geza Rohrig) i bratem Alainem (Felix Moati), aby znaleźć dom dla dziesiątek niemieckich dzieci, których rodzice zostali zabici przez siły nazistowskie. Chce pomóc przenieść te dzieci do prowizorycznego sierocińca. Za wszelką cenę chce rozbawić te dzieci i podnieść je na duchu. To wszystko przez jego talent i zaangażowanie. Chociaż talenty mima i jego więź z dziećmi pozostają ważne przez cały czas, film nie próbuje nas oczarować. To akurat bardzo dobrze, bo to film historyczny, a nie komedia. Według mnie właśnie tak powinny wyglądać takie historie jak ta.

Resistance 2020
Resistance 2020
Oryginalny tytuł Resistance
Ranking IMDb 5.9 1,019 głosów
Ranking TMDb 7.7 26 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Żelazny most
Mroczne wody
Witajcie w Marwen
365 dni
Green Book
Sztuka ścigania się w deszczu
Słodki koniec dnia
The Professor
Boże Ciało
Historia małżeńska
Van Gogh. U bram wieczności
Anioł w Ogniu