Resistance 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PLNAPISY PLDUBBING PLNAPISY ENG
Resistance 2020

Resistance 2020

Mar. 27, 2020UK120 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Resistance 2020 online?

Marcel Marceau był najsłynniejszym mimem na świecie. W latach 1938–39, kiedy ma miejsce dramat Resistance online z czasów II wojny światowej, Marcel Mangel miał zaledwie 15 lat. Tak się składa, że ​​byłby to najbardziej ekscytujący rozdział w jego życiu. Podobnie jak objawienie, że niemądra ewangelistka kuchni francuskiej Julia Child pracowała dla amerykańskich operacji wywiadowczych podczas II wojny światowej. W filmie Resistance 2020 jest coś osobliwego i niemal komicznego w historycznym samorodku, na którym opiera się ta produkcja Jonathana Jakubowicza. Nie wiem dlaczego ostatnio spodobały mi się takie historyczne filmy. Są na drugim miejscu po thrillerach. A to tylko dlatego, że zachwycił mnie film Bagienna cisza. To sprawa oczywista bo jestem fanem Berlina.

Zanim stał się najbardziej znanym artystą mimów w historii Marcel Marceau pracował we francuskim ruchu oporu. Bohater fałszował paszporty i przemycał żydowskie dzieci przez granice. Robił to oczywiście po to, aby ocalić je przed nazistowskimi eksterminatorami. Ideały Marceau są kluczowe w filmie. Cały film Resistance szczęśliwie unika nowości, czyniąc z bohatera wiarygodnego człowieka wśród wielu w wojennej opowieści. Takiej, która dramatyzuje pytanie, które stało się pilne przez wiele ostatnich lat. To pytanie jest dobrze wszystkim znane, czyli jak najlepiej oprzeć się nienawiści. Czas wojny to był bardzo trudny czas dla wszystkich, a szczególnie właśnie dla Żydów. Powstało wiele filmów online właśnie o takiej tematyce. Polecam zrobić reaserch i obejrzeć kilka z nich.c

Ten dramat historyczny jest bardzo mocny

Na początku filmu Marcel określa się jako osoba, która nie nadaje się do pracy z dziećmi. Jednak, jak się okazuje, jest wyjątkowo odpowiedni do ich tego zadania. Jego improwizacja jest również atutem. Później, eskortując grupę dzieci do granicy pociągiem, spotyka się twarzą w twarz z niesławnym oficerem SS Klausem Barbie (Matthias Schweighöfer). To napięta scena, w której naprawdę można się bać. Powiem szczerze, że ta scena ostro mrozi krew w żyłach. Bohater pracuje w sklepie mięsnym ojca w Strasburgu, jednocześnie cicho realizując swoje ambicje jako aktor i artysta. Intelektualista posługuje się filozofią freudowską, aby uczynić się bardziej pożądanym dla kobiety, którą zamierza poślubić. To właśnie Emmy Clemence Poesy. Miłość w tamtych czasach była dużo bardziej romantyczna.

Marcel współpracuje z kuzynem Georgesem (Geza Rohrig) i bratem Alainem (Felix Moati), aby znaleźć dom dla dziesiątek niemieckich dzieci, których rodzice zostali zabici przez siły nazistowskie. Chce pomóc przenieść te dzieci do prowizorycznego sierocińca. Za wszelką cenę chce rozbawić te dzieci i podnieść je na duchu. To wszystko przez jego talent i zaangażowanie. Chociaż talenty mima i jego więź z dziećmi pozostają ważne przez cały czas, film nie próbuje nas oczarować. To akurat bardzo dobrze, bo to film historyczny, a nie komedia. Według mnie właśnie tak powinny wyglądać takie historie jak ta.

Resistance 2020
Resistance 2020
Oryginalny tytuł Resistance
Ranking IMDb 6.2 2,730 głosów
Ranking TMDb 7.7 26 głosów

Reżyser

Obsada

Ed Harris isGeorge S. Patton
George S. Patton
Géza Röhrig isGeorges Loinger
Georges Loinger
Udostępniono2
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nienawiść, którą dajesz
Smak pho
Nie otwieraj oczu
Sully
Kłamstewko
Żelazny most
Wyprawa Magellana 2019
Szarlatan 2020
Niebo o północy (2020)
The Legion 2020
Sybilla 2019
Złe wychowanie Cameron Post
×
Życzymy miłego seansu!