What's happening?

Resistance 2020 - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 259

Udostępniono2
Resistance 2020

Resistance 2020 - zalukaj online

Najlepszy sposób na stawienie oporu, to przeżycie.Mar. 27, 2020France120 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Resistance 2020 online?

Marcel Marceau był najsłynniejszym mimem na świecie. W latach 1938–39, kiedy ma miejsce dramat Resistance online z czasów II wojny światowej, Marcel Mangel miał zaledwie 15 lat. Tak się składa, że ​​byłby to najbardziej ekscytujący rozdział w jego życiu. Podobnie jak objawienie, że niemądra ewangelistka kuchni francuskiej Julia Child pracowała dla amerykańskich operacji wywiadowczych podczas II wojny światowej. W filmie Resistance 2020 jest coś osobliwego i niemal komicznego w historycznym samorodku, na którym opiera się ta produkcja Jonathana Jakubowicza. Nie wiem dlaczego ostatnio spodobały mi się takie historyczne filmy. Są na drugim miejscu po thrillerach. A to tylko dlatego, że zachwycił mnie film Bagienna cisza. To sprawa oczywista bo jestem fanem Berlina.

Zanim stał się najbardziej znanym artystą mimów w historii Marcel Marceau pracował we francuskim ruchu oporu. Bohater fałszował paszporty i przemycał żydowskie dzieci przez granice. Robił to oczywiście po to, aby ocalić je przed nazistowskimi eksterminatorami. Ideały Marceau są kluczowe w filmie. Cały film Resistance szczęśliwie unika nowości, czyniąc z bohatera wiarygodnego człowieka wśród wielu w wojennej opowieści. Takiej, która dramatyzuje pytanie, które stało się pilne przez wiele ostatnich lat. To pytanie jest dobrze wszystkim znane, czyli jak najlepiej oprzeć się nienawiści. Czas wojny to był bardzo trudny czas dla wszystkich, a szczególnie właśnie dla Żydów. Powstało wiele filmów online właśnie o takiej tematyce. Polecam zrobić reaserch i obejrzeć kilka z nich.c

Ten dramat historyczny jest bardzo mocny

Na początku filmu Marcel określa się jako osoba, która nie nadaje się do pracy z dziećmi. Jednak, jak się okazuje, jest wyjątkowo odpowiedni do ich tego zadania. Jego improwizacja jest również atutem. Później, eskortując grupę dzieci do granicy pociągiem, spotyka się twarzą w twarz z niesławnym oficerem SS Klausem Barbie (Matthias Schweighöfer). To napięta scena, w której naprawdę można się bać. Powiem szczerze, że ta scena ostro mrozi krew w żyłach. Bohater pracuje w sklepie mięsnym ojca w Strasburgu, jednocześnie cicho realizując swoje ambicje jako aktor i artysta. Intelektualista posługuje się filozofią freudowską, aby uczynić się bardziej pożądanym dla kobiety, którą zamierza poślubić. To właśnie Emmy Clemence Poesy. Miłość w tamtych czasach była dużo bardziej romantyczna.

Marcel współpracuje z kuzynem Georgesem (Geza Rohrig) i bratem Alainem (Felix Moati), aby znaleźć dom dla dziesiątek niemieckich dzieci, których rodzice zostali zabici przez siły nazistowskie. Chce pomóc przenieść te dzieci do prowizorycznego sierocińca. Za wszelką cenę chce rozbawić te dzieci i podnieść je na duchu. To wszystko przez jego talent i zaangażowanie. Chociaż talenty mima i jego więź z dziećmi pozostają ważne przez cały czas, film nie próbuje nas oczarować. To akurat bardzo dobrze, bo to film historyczny, a nie komedia. Według mnie właśnie tak powinny wyglądać takie historie jak ta.

Resistance 2020
Resistance 2020
Resistance 2020
Resistance 2020
Resistance 2020
Oryginalny tytuł Resistance
Ranking IMDb 6.4 7,031 głosów
Ranking TMDb 7 300 głosów

Opinie widzów na temat filmu Resistance 2020

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Resistance 2020 online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Resistance 2020 nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Resistance 2020 online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Resistance 2020 online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Resistance 2020 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Resistance 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono2