Richard Jewell - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Richard Jewell

Richard Jewell

132 Min.R
Twoja ocena: 0
1 4 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Richard Jewell online?

Wiele osób od dawna interesuje się Clintem Eastwoodem. Jest to nie tylko wspaniały aktor ale i reżyser. Richard Jewell to jego 38 film jako reżyser. Moim zdaniem to jedna z najciekawszych postaci kina. Mam kilku ulubionych reżyserów w tym Quentin Tarantino i ten, który wyreżyserował film Małgosia i Jaś. Jak wiecie film pokazuje nam postać Richarda. Odkąd był chłopcem dorastającym w Georgii, patrzył tylko na organy ścigania. To było jego największe marzenie.

Podczas gdy inne dzieci marzyły o zostaniu astronautami lub gwiazdami koszykówki, Richard chciał nosić odznakę. Oczywiście przez pewien czas to robił, dopóki nie został zwolniony. Od tego czasu jest ochroniarzem, który lubi, gdy ma pracę. Ale Richard zawsze wyobrażał sobie, że miał zrobić coś więcej ze swoim życiem. Nie wygląda jak  wysportowany policjant. Widać, że bohater ma nadwagę. Ale jego duży obwód jest połączony z niezrównanym entuzjazmem. W wolnych chwilach czyta instrukcje policyjne. Jest lepszym strzelcem niż ktokolwiek. Richard uważa, że ​​to tylko kwestia czasu, zanim znów otrzyma szansę na założenie prawdziwej odznaki policyjnej. Film jest bardzo ciekawy i przebija według mnie nawet film Dwóch papieży.

Lubicie tego typu historie?

W 1996 roku Richard Jewell (Paul Walter Hauser) był ochroniarzem w Atlancie, kiedy odkrył podejrzany plecak, który ostatecznie eksplodował, zabijając dwóch i raniąc wielu. Początkowa reklama sprawiła, że ​​ta skromna postać stała się gwiazdą ratującą życie, ponieważ liczba ofiar śmiertelnych mogła być wyższa. Ale kiedy rozeszła się wiadomość, że FBI uznało go za głównego podejrzanego, aspekty jego życia, które nie były tak przyjazne dla mediów nagle zostały zwrócone przeciwko niemu przez władze i media. Chodzi oczywiście o takie fakty jak nadwaga, mieszkanie z matką oraz próba zostania policjantem. To niestety coś co odwróciło jego życie o 180 stopni.

Kiedy więc Igrzyska Olimpijskie przybędą do Atlanty z ogromną potrzebą personelu ochrony, Richard myśli, że to może być jego bilet powrotny do gry. Może jest tylko ochroniarzem. Ale będzie najlepszy, jaki mógłby być. 27 lipca Richard zauważa plecak w Centennial Park w Atlancie, gdzie odbywają się nocne koncerty olimpijskie. Kiedy pokazuje to policji na scenie, okazuje się, że plecak jest pełny piwa lub innych przekąsek. Przy tak dużej liczbie odwiedzających w Atlancie, niektórzy z nich muszą zostawić swoje rzeczy. Policjanci uważają go za szalonego, dlatego, że pomyślał, że dzieci przyniosły bombę.

Richard Jewell od tej lepszej strony

Prezydent Piedmont College mówi im, że Richard miał kłopoty, kiedy pracował dla szkoły. Profesor FBI uważa, że ​​Richard pasuje do archetypu samotnego bombowca. Takiego sfrustrowanego, niedoszłego funkcjonariusza policji, który podkłada bombę, aby mógł ją później odkryć. Oczywiście potem zebrać wszystkie laury i gratulacje za jego bohaterstwo. Ale Shaw i Bennet nie są jedynymi, którzy szukają bombowca. Kathy Scruggs (Olivia Wilde), też chce go dorwać. Nie żeby nikt nie oczekiwał, że Eastwood przekształci bezpodstawną historię oskarżenia w pchający guziki triumf sentymentalizmu. Według mnie scenariusz jest trochę chaotyczny i wybaczam mu to tylko dlatego, że bardzo go lubię.

Richard Jewell
Richard Jewell
Richard Jewell
Richard Jewell
Oryginalny tytuł Richard Jewell
Ranking IMDb 7.7 3,099 głosów
Ranking TMDb 7.4 19 głosów

Reżyser

Obsada

Paul Walter Hauser isRichard Jewell
Richard Jewell
Sam Rockwell isWatson Bryant
Watson Bryant
Kathy Bates isBobi Jewell
Bobi Jewell
Jon Hamm isTom Shaw
Tom Shaw
Olivia Wilde isKathy Scruggs
Kathy Scruggs
Ian Gomez isAgent Dan Bennet
Agent Dan Bennet
Wayne Duvall isRichard Rackleff
Richard Rackleff
Dylan Kussman isBruce Hughes
Bruce Hughes
Mike Pniewski isBrandon Hamm
Brandon Hamm
Udostępniono9

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Święta nie na bogato
Bohemian Rhapsody
Polaroid
Powrót 2018
Przypływ wiary
Rocketman
Skazani na Shawshank
Babyteeth
Wilk z Wall Street
Złodziej i oszustka 2019
Ciche miejsce
Był sobie pies 2