What's happening?

Richard Jewell ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 293

Richard Jewell

Richard Jewell online

Dec. 13, 2019USA132 Min.R
Twoja ocena: 10
2.2 9 głosów

Reżyser

Obsada

Paul Walter Hauser isRichard Jewell
Richard Jewell
Sam Rockwell isWatson Bryant
Watson Bryant
Kathy Bates isBobi Jewell
Bobi Jewell
Jon Hamm isTom Shaw
Tom Shaw
Olivia Wilde isKathy Scruggs
Kathy Scruggs
Ian Gomez isAgent Dan Bennet
Agent Dan Bennet
Wayne Duvall isRichard Rackleff
Richard Rackleff
Dylan Kussman isBruce Hughes
Bruce Hughes
Mike Pniewski isBrandon Hamm
Brandon Hamm

Gdzie oglądać cały film Richard Jewell online?

Wiele osób od dawna interesuje się Clintem Eastwoodem. Jest to nie tylko wspaniały aktor ale i reżyser. Richard Jewell to jego 38 film jako reżyser. Moim zdaniem to jedna z najciekawszych postaci kina. Mam kilku ulubionych reżyserów w tym Quentin Tarantino i ten, który wyreżyserował film Małgosia i Jaś. Jak wiecie film pokazuje nam postać Richarda. Odkąd był chłopcem dorastającym w Georgii, patrzył tylko na organy ścigania. To było jego największe marzenie.

Podczas gdy inne dzieci marzyły o zostaniu astronautami lub gwiazdami koszykówki, Richard chciał nosić odznakę. Oczywiście przez pewien czas to robił, dopóki nie został zwolniony. Od tego czasu jest ochroniarzem, który lubi, gdy ma pracę. Ale Richard zawsze wyobrażał sobie, że miał zrobić coś więcej ze swoim życiem. Nie wygląda jak  wysportowany policjant. Widać, że bohater ma nadwagę. Ale jego duży obwód jest połączony z niezrównanym entuzjazmem. W wolnych chwilach czyta instrukcje policyjne. Jest lepszym strzelcem niż ktokolwiek. Richard uważa, że ​​to tylko kwestia czasu, zanim znów otrzyma szansę na założenie prawdziwej odznaki policyjnej. Film jest bardzo ciekawy i przebija według mnie nawet film Dwóch papieży.

Lubicie tego typu historie?

W 1996 roku Richard Jewell (Paul Walter Hauser) był ochroniarzem w Atlancie, kiedy odkrył podejrzany plecak, który ostatecznie eksplodował, zabijając dwóch i raniąc wielu. Początkowa reklama sprawiła, że ​​ta skromna postać stała się gwiazdą ratującą życie, ponieważ liczba ofiar śmiertelnych mogła być wyższa. Ale kiedy rozeszła się wiadomość, że FBI uznało go za głównego podejrzanego, aspekty jego życia, które nie były tak przyjazne dla mediów nagle zostały zwrócone przeciwko niemu przez władze i media. Chodzi oczywiście o takie fakty jak nadwaga, mieszkanie z matką oraz próba zostania policjantem. To niestety coś co odwróciło jego życie o 180 stopni.

Kiedy więc Igrzyska Olimpijskie przybędą do Atlanty z ogromną potrzebą personelu ochrony, Richard myśli, że to może być jego bilet powrotny do gry. Może jest tylko ochroniarzem. Ale będzie najlepszy, jaki mógłby być. 27 lipca Richard zauważa plecak w Centennial Park w Atlancie, gdzie odbywają się nocne koncerty olimpijskie. Kiedy pokazuje to policji na scenie, okazuje się, że plecak jest pełny piwa lub innych przekąsek. Przy tak dużej liczbie odwiedzających w Atlancie, niektórzy z nich muszą zostawić swoje rzeczy. Policjanci uważają go za szalonego, dlatego, że pomyślał, że dzieci przyniosły bombę.

Richard Jewell od tej lepszej strony

Prezydent Piedmont College mówi im, że Richard miał kłopoty, kiedy pracował dla szkoły. Profesor FBI uważa, że ​​Richard pasuje do archetypu samotnego bombowca. Takiego sfrustrowanego, niedoszłego funkcjonariusza policji, który podkłada bombę, aby mógł ją później odkryć. Oczywiście potem zebrać wszystkie laury i gratulacje za jego bohaterstwo. Ale Shaw i Bennet nie są jedynymi, którzy szukają bombowca. Kathy Scruggs (Olivia Wilde), też chce go dorwać. Nie żeby nikt nie oczekiwał, że Eastwood przekształci bezpodstawną historię oskarżenia w pchający guziki triumf sentymentalizmu. Według mnie scenariusz jest trochę chaotyczny i wybaczam mu to tylko dlatego, że bardzo go lubię.

Richard Jewell
Richard Jewell
Richard Jewell
Richard Jewell
Oryginalny tytuł Richard Jewell
Ranking IMDb 7.5 48,845 głosów
Ranking TMDb 7.4 19 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Richard Jewell online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Richard Jewell online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Richard Jewell nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Richard Jewell na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono10