Rocketman - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Rocketman

Rocketman

PG
Twoja ocena: 0
10 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Jak to się zaczęło?

Po ukazaniu się biseksualisty w 1976 roku. A następnie jako gej w 1992 roku – Elton John jest ojedną z najbardziej widocznych gwiazd w kulturze zachodniej. Jest autorem licznych filmów animowanych. W tym Disney Król Lew 2019 CDA. Był bliskim powiernikiem członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Był pasowanym na rycerza przez wspomnianą rodzinę, a nawet zagrał wesele Donalda Trumpa w 2005 roku z Melanią. Wydaje się więc trochę surrealistyczne, że w 2019 r. Pojawiło się ręczne wykręcanie na temat tego, jak dziwaczny będzie oficjalnie usankcjonowany biograf, muzyk, Rocketman. A jednak jesteśmy tutaj. Nawet aktor, który gra Johna w filmie, Taron Egerton, zastanawia się, jak będzie wyglądał końcowy produkt.

To film studyjny. To Elton John. Musimy to mieć. Nie obchodzi mnie, jak dobrze film robi w Rosji. Egerton powiedział, że nie ma to żadnego znaczenia do brytyjskiego GQ. Co to jest dodatkowe 25 milionów dolarów w kasie? Co chcesz na to zrobić? Poświęć spanie w nocy, ponieważ rozwodniłeś całą rzecz? Komentarze pojawiają się po wątpliwym raporcie w Daily Mail, że w Paramount Pictures pojawiła się pewna wewnętrzna konsternacja nad tym, jak wiele scen seksualnych między Egertonem, jak Johnem, a byłym aktorem Gry o Tron (Game of Thrones) Richardem Maddenem, byłym kochankiem i menedżerem Johna Johnem Reid, żeby odejść w teatralnym cięciu.

Wszystko bez sensu

Paramount Pictures zażądało, aby reżyser Rocketman, Dexter Fletcher i producent Matthew Vaughn, wycięli 40-sekundową scenę, która pokazuje Egertona i Maddena wijących się na łóżku. Tak napisał Mail w swoim najlepszym brytyjskim tabloidowym blusterze. Wystawione są w pełni odsłonięte białe derriery, ale nagie eskapady są gustownie wykonane. Fletcher, reżyser, wskoczył na Twittera, by bagatelizować raport, podkreślając, że edycja nie została nawet zakończona. Widząc wiele spekulacji na temat filmu Rocketman napisał, że film jest jeszcze niedokończony, więc to tylko plotki. To jest i zawsze będzie bezkarna, muzyczna fantazja, którą Paramount i producenci z pasją wspierają i wierzą. Fletcher jest reżyserem, który wkroczył do produkcji Bohemian Rhapsody, gdy Bryan Singer odszedł z filmu w zacienionych okolicznościach. Singer otrzymał jednak jedyny kredyt na kierowanie.

No to czas na Rocketmena

Ze swojej strony Egerton powiedział GQ, że te sceny poszły całkiem daleko i czuł się zobowiązany, by się nie powstrzymywać. Cóż, zdjęcia, które nakręciliśmy, były dość wyraźne. Powiedział w rozmowie z magiem. To znaczy, dlatego stworzył właśnie taki film. Sceny te są niezwykle ważne, gdy masz ikonę tej wielkości, która oznacza tak wiele dla jednej społeczności. Elton John był takim zwykłym nosicielem. A dla mnie, zwłaszcza jako aktora heteroseksualnego, nie naciskać na kopertę tak daleko, jak tylko mogę, ani nie próbować sprawić, by szczere święto bycia gejem byłoby złe.

W ubiegłym miesiącu The Hollywood Reporter przedstawił również informacje z dwóch źródeł, że film będzie zawierał scenę intymną, a studio jest w porządku z filmem uzyskującym ocenę R. Więc w żargonie Daily Mail zakładamy, że obejmuje w pełni odsłonięty przekaz. Egerton dodał również, że ta scena jest bardzo ważna dla filmu, ponieważ przedstawia Johna tracącego dziewictwo, a tym samym pogodzenia się z jego seksualnością.

Rocketman
Oryginalny tytuł Rocketman

Reżyser

Obsada

Udostępniono10

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Synonimy 2019
Sully
Creed 2
Dogonić marzenia 2019
Ból i blask
Sybilla 2019
Raport 2019
Zieja 2020
Cóż za piękny dzień
Gorący temat
Dolina Bogów
Irlandczyk 2019