Rodzeństwo Willoughby - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Rodzeństwo Willoughby

Rodzeństwo Willoughby

92 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Rodzeństwo Willoughby online?

Spider-Man: Uniwersum stał się pierwszym filmem innym niż ten od Pixar, Disney, czy Dreamworks, który zdobył Oscara. Oczywiście chodzi o Oskara od 2011 roku za najlepszy film animowany.  Kraina Lodu 2 niestety nie poradziła sobie z konkurencją. Netflix wślizgnął się z do tego grona dwoma swoimi oryginałami. To bardzo ciekawe bo konkurencja będzie teraz jeszcze ciekawsza. Dlatego właśnie film Rodzeństwo Willoughby może podbić animowany rynek. Choć Toy Story 4 mogło ostatecznie wygrać to ten fakt się nie udał. Jestem fanem filmów animowanych dlatego też patrzę na to zupełnie inaczej.

Netflix wykonał animowaną adaptację hołdu Lowry’ego, a wynik jest niesamowicie kolorowy. Z pewnością nie jest to kreskówka, którą każde dziecko wyobrażałoby sobie podczas czytania tej książki. Cały film online zachwycił nawet krytyków filmowych. Reżyser i współautor Kris Pearn przyjmują zaskakujące, a jednocześnie bardziej satysfakcjonujące podejście do filmów animowanych. Z tego względu tę animację ogląda się tak dobrze i mówię to z pozycji dorosłej osoby. Dzieci zapewne będą bawić się przy tym jeszcze lepiej.  Tego jestem pewny bo film Rodzeństwo Willoughby nadaje się idealnie na niedzielne, rodzinne popołudnie.

Najlepsza rozrywka dla całej rodziny

Ta najnowsza produkcja jest kolejnym dowodem na to, że Netflix dokonuje znacznej inwestycji w animowane treści. Jest to mieszanka sztuczek, ale jest tu wystarczająco dużo energii i wyobraźni. Fabuła jest ciekawa, mamy jasny przekaz dla najmłodszych. Historia opowiedziana z dużą prędkością, przygoda, która przywołuje wszystko, od rodziny Addamsów, przez sam dom, przez serię niefortunnych wydarzeń. W skład obsady głosowej wchodzą tacy aktorzy jak Will Forte, Maya Rudolph, czy Alessia Cara. Jak widać po tych nazwiskach Netflix nie ogranicza swojego budżetu do minimum. Oczywiście ta obsada występuje tylko w oryginalnej wersji językowej. Na razie nie mam pojęcia kto pojawi się w polskim dubbingu tego filmu online. Moim zdaniem to idealny czas aby móc zagłębiać się właśnie w takie, przyjemne dla oka produkcje.

Rodzeństwo Willoughby
Rodzeństwo Willoughby
Rodzeństwo Willoughby
Rodzeństwo Willoughby
Rodzeństwo Willoughby
Oryginalny tytuł The Willoughbys
Ranking TMDb 10 2 głosów

Reżyser

Kris Pearn
Reżyser

Obsada

Will Forte isTim Willoughby (voice)
Tim Willoughby (voice)
Maya Rudolph isNanny (voice)
Nanny (voice)
Alessia Cara isJane Willoughby (voice)
Jane Willoughby (voice)
Terry Crews isCommander Melanoff (voice)
Commander Melanoff (voice)
Martin Short isThe Father (voice)
The Father (voice)
Jane Krakowski isThe Mother (voice)
The Mother (voice)
Seán Cullen isBarnaby Twins (voice)
Barnaby Twins (voice)
Ricky Gervais isThe Cat (voice)
The Cat (voice)
Fiona Toth isTravel Agent (voice)
Travel Agent (voice)
Islie Hirvonen isPerfect Daughter (voice)
Perfect Daughter (voice)
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Śledztwo Spensera
Spragnieni życia
Emma 2020
Zakochany kundel 2019
Sąsiedzi 2
Król Lew 2019
Klaus 2019
Na bank się uda
Zew krwi 2020
Iron Sky. Inwazja
Listy do M. 3
Deerskin