Rodzina Addamsów 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Rodzina Addamsów 2019

Rodzina Addamsów 2019

105 Min.PG
Twoja ocena: 0
4.6 5 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Rodzina Addamsów 2019 online?

Są przerażające, są straszne, są zupełnie fajne i zbliżają się do naszych kin. Otóż 11 października 2019 roku pojawi się nowa wersja filmu animowanego Rodzina Addamsów. Po to, aby zachwycić pokolenia fanów, nowych i starych, ich ujmująco chorobliwą wizją amerykańskiego życia rodzinnego. W tym roku coraz częściej spotykamy się z nowymi wersjami filmów ze starych czasów. Najpierw pojawił się film Hellboy 2019. Zdecydowanie zachwycił fanów oraz mnie.

Kolejnym remakiem był oczywiście Aladyn 2019 z Willem Smithem jako dżinem. Film całkiem dobry, aczkolwiek według mnie brakuje w nim tych klimatów ze starożytnej persji. Następnie pojawił się oczywiście kolejny klasyk. Jest to cały film Król Lew 2019. Moim zdaniem doskonały remake filmu Disneya z 1994 roku.

Po raz pierwszy film Rodzina Addamsów pojawi się w formie animowanej. Będzie bardzo przypominać ich wygląd, kiedy po raz pierwszy pojawili się w komiksach Charlesa Addamsa w latach 30. XX wieku. Popularne wcześniejsze adaptacje telewizyjne i filmowe Rodziny Addamsów były na po prost super. W tym serial telewizyjny, który trwał od 1964 do 1966 roku oraz dwa filmy Rodziny Addamsów z Anjelicą Huston i Christiną Ricci w 1991 i 1993 roku. Rok 2019 to czas pierwszego animowanego filmu. Zapowiada się ciekawie.

Krótki opis obsady głosowej

Grace Moretz, która gra od dziecka, pożyczy swój głos Wednesday Addams, ponurej nastoletniej córce Gomeza i Morticii. Córce, która hoduje pająki jako zwierzęta domowe i uważa ścięcie lalek za zabawę. Oscar Isaac da głos dla Gomeza Addamsa, ekscentrycznego patriarchę rodziny Addamsów. Bohatera, który jest również oddany swojej żonie i dzieciom. Oprócz rodziny Addamsów, najnowsze osiągnięcia Izaaka obejmują film Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie.

cały film Rodzina Addamsów 2019 online cda zalukaj

Rok 2019 będzie ważnym rokiem w karierze Finna Wolfharda. Nie tylko głos d;a Pugsleya Addamsa, jedynego sprawiającego kłopoty syna Gomeza i Morticji, ale można go zobaczyć w trzecim sezonie Stranger Things od Netflixa. We wrześniu powtórzy swoją rolę młodego Richiego w rozdziale drugim. No to czekamy na efekty tej pracy. Nick Kroll wystąpi jako wujek Fester. Kroll łamie obowiązki aktorskie dla Netflix, aby zagrać wuja Festera. Czyli łysego i beczułkowatego członka rodziny, który może tajemniczo wytwarzać prąd. Bette Midler jako Babcia. Bohaterka udzieli głosu dla Babci Addams. Jest to starsza wiedźma, która wie, jak wymieszać miksturę lub z łatwością przekazać czyjeś szczęście.

No to mamy klasyk

Gomez, Morticia, Wednesday, Pugsley, Uncle Fester i Grandmama wrócili i są gotowi na duży ekran. Widzimy ich już w pierwszym zwiastunie filmu Rodzina Addamsów 2019. Film animowany komputerowo, oparty na słynnym komiksie rysownika Charlesa Addams pochodzi od reżyserów filmu Sausage Party, czyli Conrada Vernona i Grega Tiernana.  Zawiera obsadę gwiazdorską, w skład której wchodzą Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloe Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll, Allison Janney, Bette Midler. Skład obsady pokazuje, że ta animowana wersja będzie perełką kin na całym świecie.

Cały film Rodzina Addamsów 2019 podąża za najbardziej makabryczną rodziną w Ameryce, gdy wymyślają sposób na uniknięcie chciwego gospodarza telewizyjnego, który pragnie zmienić swoje życie w serial telewizyjny reality show. Gospodarz pojawia się w trakcie przygotowań rodziny do wielkiej uroczystości z przedłużonymi krewnymi. Izaak wyraża Gomeza, a Theron wciela się w Morticie. Mieszanka wybuchowa. Czekamy z niecierpliwością.

Dla aktora Izaaka film Rodzina Addamsów 2019 oznacza jego największą jak dotąd rolę głosową. Theron ma doświadczenie z gatunkiem animacji, wyrażając małpę w filmie animowanym Kubo i dwie struny. Theron pełnił również rolę narratora filmu animowanego Astro Boy z 2009 roku. Poprzednie role głosowe Isaaca obejmują główną rolę w Homecoming, który później został zaadaptowany do serii Amazon z Julią Roberts.

Rodzina Addamsów 2019
Oryginalny tytuł The Addams Family

Reżyser

Obsada

Oscar Isaac isGomez Addams (voice)
Gomez Addams (voice)
Charlize Theron isMorticia Addams (voice)
Morticia Addams (voice)
Chloë Grace Moretz isWednesday Addams (voice)
Wednesday Addams (voice)
Finn Wolfhard isPugsley Addams (voice)
Pugsley Addams (voice)
Nick Kroll isUncle Fester (voice)
Uncle Fester (voice)
Bette Midler isGrandmama (voice)
Grandmama (voice)
Allison Janney isMargaux Needler (voice)
Margaux Needler (voice)
Elsie Fisher isParker Needler (voice)
Parker Needler (voice)
Aimee Garcia isDenise (voice)
Denise (voice)
Karen Gillan isAbigail Addams (voice)
Abigail Addams (voice)
Udostępniono7

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gołąbeczki
Trolle 2
Emma 2020
Sztuka ścigania się w deszczu
Zjazd (Downhill) 2020
Spragnieni życia
Yesterday 2019
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Dwóch papieży
Mój przyjaciel Ufik
Jumanji: Następny poziom
Szkoła melanżu