Rodzinka 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Rodzinka 2019

Rodzinka 2019

84 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Rodzinka 2019 online?

Rodzinka 2019 to prawdopodobnie najmniej przyciągający uwagę tytuł filmowy wszech czasów. Obsada w filmie delikatnie łagodzi problem. W filmie występują takie nazwiska jak Taylor Schilling, Brian Tyree Henry, Kate McKinnon. Mamy też nowicjusza, która miażdży swoją rolę. Gra jako prześladowana, społecznie niezręczna, ale ujmująca nastolatka Maddie. Już lepiej czasami obejrzeć film typu O psie, który wrócił do domu. Przynajmniej się nie zawiedziecie.

Kate wyróżnia się jako kierownicza w funduszu hedgingowym w New Jersey. Jednak społecznie jest niewypałem, współpracowników, mówiącym dokładnie to, co myśli. Nie zaważa na słowa. Jest szczera do bolu i to jest jej największy problem. Brat, którego ledwo zna (Eric Edelstein), prosi ją, aby opiekowała się 11-letnią siostrzenicą Maddie (Bryn Vale). Tutaj zacznie się typowa komedia, ale według mnie mało śmieszna. I to jest niestety najgorsze w tym filmie. Dlatego osobiście wolę kryminały i gorąco polecam film Nienawiść, którą dajesz. To trzymający w napięciu thriller kryminalny.

To ciekawa rodzinka

Kate (Taylor Schilling) jest oddaną ciotką Maddie, która tak bardzo koncentrowała się na karierze przez całe dorosłe życie, że nie wiedziała, co się dzieje w rodzinie. Praktycznie nie widzi nawet ojca, decydującego się na ciężką pracę w firmie, kontynuowanie wspinania się po drabinie, która, jak to określa, wymaga poświęcenia wszystkich czynników zewnętrznych. Mama jej brata jest jednak śmiertelnie chora i, mówiąc krótko, bez alternatywnych opcji. Czyli nie ma szans na magiczne uzdrowienie. To choroba nieuleczalna. Kate musi mieszkać w domu rodziny przez tydzień i opiekować się Maddie. Podczas gdy jej rodzice wyjeżdżają z miasta i radzą sobie z tragiczną sytuacją.

cały film rodzinka 2019 online cda zalukaj

Maddie (Bryn Vale) jest prześladowana przez wiele dziewczyn. Woli karate od lekcji baletu, na które nalega jej matka. Jak można się spodziewać, dręczące interwencje Kate i nowo nabyta empatia powodują, że jej praca cierpi, co jest drobnostką, gdy nagrodą jest ponowne połączenie się z jej obcym ojcem. Całkowicie dobroduszny i z garstką przyzwoitych żartów. Cały film Rodzinka 2019 byłaby bardziej interesująca, gdyby zamiast próbować przerobić Kate, po prostu przyznała, że ​​jej surowa szczerość i łagodne zaniedbanie były bardziej korzystne dla Maddie. Jednak jest jak jest, dlatego film jest po prostu słaby. 

Rodzinka 2019
Oryginalny tytuł Family
Ranking IMDb 6.2 739 głosów
Ranking TMDb 7.1 9 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Rodzeństwo Willoughby
Na ringu z rodziną
Na noże (Knives out)
Palm Springs
Bracia Sisters
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Doktor Dolittle 2020
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Wilk z Wall Street
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
6 Underground
×
Życzymy miłego seansu!