Rosyjska Piątka - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Rosyjska Piątka

Rosyjska Piątka

109 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Rosyjska Piątka online?

Tyutł brzmi jak thriller szpiegowski i tak jest przez przynajmniej część czasu jego działania. Dokument Joshuy Riehla opowiada o drużynie Detroit w latach 90. dzięki importowi rosyjskich hokeistów. Cały film Rosyjska Piątka spodoba się najbardziej hokejowym fanom Detroit. Reakcje, jakie film spotka w tym mieście są bardzo ciekawe. Film wplata wystarczająco dużo tematów społecznych, politycznych i osobistych, aby był interesujący nawet dla tych, którzy nie znają się na hokeju. W latach 80. zarówno miasto, jak i zespół były w bardzo złym stanie. Drużyna nie zdobyły mistrzostwa od 1955 roku i to wiązało się z ogromną falą krytyki. To trochę taka tajemnica jak w filmie Najświętsze serce. Tylko temat filmu jest zupełnie inny.

Rosyjska Piątka to najlepszy film o hokeju, jaki widziałem. Prawdziwa historia pięciu wybitnych rosyjskich hokeistów, którzy postawili na nogi wspaniały klub. W latach 80. żelazna kurtyna była nadal częścią krajobrazu geopolitycznego. W tamtych czasach nie do pomyślenia było, aby coś się kiedykolwiek zmieniło. To piękna opowieść o torbach z pieniędzmi, politycznej dezercji i ostatecznie o chwale Pucharu Stanleya. Fani w każdym wieku będą cieszyć się tym wspaniałym dokumentem. Tutaj przedstawiono historię hokeistów, natomiast Vega przedstawił świat piłki nożnej w swoim filmie Bad Boy 2020.

Rosyjski film sportowy

Losy drużyny zaczęły się zmieniać po tym, jak Devellano wpadł na pomysł, by wybrać rosyjskiego hokeistę Siergieja Fiodorowa w drafcie NHL w 1989 roku. Wiedział, że są dobrzy gracze w Europie, zwłaszcza w Rosji. Był to rzeczywiście ryzykowny ruch, zwłaszcza że nie było żadnej gwarancji, że Fiodorowi uda się nawet opuścić swój kraj. Devellano poprosił lokalnego reportera sportowego, który znał rosyjski, o nawiązanie kontaktu. Na szczęście udało się zawodnikowi dotrzeć do USA i dołączyć do zespołu. W końcu poszli za nim czterej rodacy. Mowa oczywiście o takich zawodnikach jak Władimir Konstantinow, Wiaczesław Fietisow, Wiaczesław Kozłow i Igor Łarionow. To właśnie ta słynna Rosyjska Piątka.

Rosyjska Piątka
Rosyjska Piątka
Oryginalny tytuł The Russian Five
Ranking IMDb 8.1 655 głosów
Ranking TMDb 7.8 5 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Najświętsze serce
Apollo 11
Marianne i Leonard: Słowa miłości
Andrés Iniesta, The Unexpected Hero
Ostatnia góra 2019
Zabawa w chowanego
Maddy 2020
Hakowanie świata 2019
Tylko Nie Mów Nikomu
I młodzi pozostaną
Diego Maradona
Made in Senegal