Sala samobójców. Hejter - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter

130 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Sala samobójców Hejter online?

Cały film Sala samobójców Hejter online to druga część filmu z 2011 roku, który został nagrodzony Srebrnym Lwem. Tym razem Jan Komasa stworzył cyber thriller. Przypomina to taką nowoczesną wersję Romea i Julii, w której miłość staje się nienawiścią. Film pojawi się w kinach już w marcu. Wszyscy zastanawiają się, czy ma szansę na taki sukces jak Polityka. Cały film online jest wynikiem twórczej współpracy Jana Komasy i scenarzysty Mateusza Pacewicza. Myślę, że ich współpraca zaowocuje dobrą produkcją. To oczywiście najnowsze dzieło nominowanego do Oscara Jana Komasy, który niestety przegrał statuetkę z filmem Parasite. Można było się tego spodziewać, aczkolwiek to i tak wielkie wyróżnienie.

Pewnie wszyscy z Was już widzieli plakat do filmu Sala samobójców Hejter. Jego autorką jest Olka Sadzińska, która była także odpowiedzialna za projekt plakatu pierwszego filmu Komasy z 2011 roku. W głównej roli widzimy Macieja Musiałowskiego, znanego z serialu Druga szansa. Towarzyszyć mu będą tacy aktorzy jak Agata Kulesza, a także Maciej Stuhr, który zagrał idealnie w serialu Belfer. Pewnie dlatego zobaczymy go w tym filmie, bo idealnie nadaje się do świata nastolatków i ich problemów. Chciałbym go też zobaczyć w roli komediowej np w filmie Swingersi online ale to niestety niemożliwe. Obok nich zobaczymy jeszcze Vanessę Aleksander, Julię Wieniawę, Danutę Steńkę, Jacka Komana i Adama Gradowskiego. Taka obsada może robić wrażenie i mam nadzieje, że dzięki niej ten film będzie ciekawszy.

Czy to będzie kolejna dobra produkcja Komasy?

Komasa pokazał nam w tym filmie jak można dotrzeć do kogoś w internecie. Niestety Internet to tak silne narzędzie, że można psychiczne znaczyć człowieka. Jak wiecie trolling w internecie to bardzo popularna kwestia. Powstały nawet specjalne undergroundowe firmy, które zajmują się tym na szeroką skalę. Można wręcz powiedzieć, że to przerażające. Takie są realie naszego świata i niektórzy wykorzystują siłę Internetu nie w taki sposób jak powinni. Dlatego Sala samobójców hejter online idealnie nam to wszystko obrazuje.

Film Sala samobójców. Hejter to świeże spojrzenie na ciemną stronę mediów społecznościowych. To ogromna refleksja na temat zagrożeń związanych z nienawiścią. Oficjalny zwiastun produkcji przynosi smak emocji, których widzowie mogą się spodziewać w kinie. Po dziewięciu latach nominowany do Oscara reżyser wraca do publiczności z kontynuacją słynnego dzieła. Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa na Uniwersytecie Warszawskim po plagiacie został wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal otrzymuje wsparcie finansowe od rodziny Krasuckich. To rodzice Gabi (Vanessa Aleksander), jego przyjaciółki z dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, chłopiec traci zaufanie i dobroć swoich dobroczyńców. Pełen gniewu i żalu planuje zemścić się na Krasuckich. Dodajmy, że jest bardzo zakochany w Gabi.

Wspaniałe podsumowanie Sali samobójców online

Wspaniała i jedyna okazja zemsty pojawia się, gdy dostaje pracę w agencji reklamowej, dając mu dostęp do najnowszych technologii i tajemnic elity stolicy. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna monitorować Krasuckiego, który aktywnie uczestniczy w kampanii politycznej kandydata na prezydenta stolicy. Tym kandydatem jest oczywiście wyżej wymieniony Paweł Rudnicki (Maciej Stuhr). Internetowy plan nienawiści wkrótce przybiera coraz bardziej realne formy, a droga do jego realizacji prowadzi przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej. Natomiast to co się tam stanie pozostaje zagadką. Jeżeli film będzie tak mocny jak pierwszy sezon Belfra to będzie coś pięknego. Jeżeli bardziej będzie przypominał sezon 2 to niestety będzie wielu niezadowolonych widzów. Czyli coś co w ostatnich latach zdarza się bardzo często w polskich produkcjach. Film online można znaleźć już praktycznie wszędzie.

Wracając do tego filmu ONLINE możemy pomyśleć jak uchronić naszych najbliższych przed takim zagrożeniem. Jak dokładnie edukować nasze dzieci i bliskich, żeby uważali w Internecie. To nie tak, żeby zakazać im zupełnie korzystania. Bez Internetu gospodarka by całkowicie upadła. Większość firm na nim bazuje, zresztą widać to idealnie w filmie Sala samobójców. Hejter online. Podoba mi się bardzo jak Komasa przedstawia i pokazuje swoje filmy. Nie zdziwię się jak i w tym roku dostanie nominację do Oskara za tę ciekawą produkcję. Natomiast pewnie ciężko będzie wygrać, ale cieszy fakt, że Polskie Filmy Online są już zauważane na światowym rynku.

 

Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Oryginalny tytuł Sala samobójców. Hejter
Ranking IMDb 7.1 753 głosów
Ranking TMDb 7.4 14 głosów

Reżyser

Jan Komasa
Reżyser

Obsada

Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Tajemnica anioła
Blackbird 2020
The Parting Glass
Godzilla II: Król potworów
Zaśnij (Awoken) 2019
Świąteczny rycerz
Szybcy i Wściekli 8
Kwiaty miłości 2019
Słodki koniec dnia
Polar 2019
Nieplanowane 2019
Untogether 2019