Salma w krainie dusz - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Salma w krainie dusz

Salma w krainie dusz

95 Min.PG
Twoja ocena: 10
6.2 16 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Ciekawa meksykańska produkcja

Cały film Salma w krainie dusz produkuje Estefani Gaona Gochicoa. Autor takich filmów jak Sugar Skulls i Once Upon a Time in Transylvania. Reżyseruje go Carlosa Gutierreza Medrano, który w swoim portfolio ma La Cuarta Compañía. W Meksyku animacja rozwija się w błyskawicznym tempie. Moim zdaniem film jest godnym uwagi i nie jedna z naszych pociech będzie zadowolona. Warto dodać, że takie latynoskie produkcje mają swój wspaniały klimat i nie jeden dorosły może się w nich zakochać. Chociaż moje serce skradła inna animacja, która pojawiła się w tym roku. Mowa oczywiście o filmie Rodzina Addamsów.

Kolejną produkcją, na którą czeka mnóstwo dorosłych i dzieci to Kraina lodu 2. Film pojawi się już niebawem na dużym ekranie i będziemy mogli zabrać swoje pociechy na ten film. Eksperci mówią, że będzie jeszcze lepsza niż pierwsza część. Czy tak będzie zobaczymy już niedługo i sami będziemy mogli to ocenić.

Gdzie oglądać cały film Salma w krainie dusz online?

Sprzedaż potwierdza potencjał eksportowy wybranych filmów animowanych. Są one również kolejnym znakiem reputacji CMG jako firmy, której sprzedaż animowanych funkcji może stanowić nie tylko uzupełnienie innych przychodów, ale raczej znaczące, choć wciąż mniejsze źródło finansowania niezależnych animowanych funkcji. Salma w krainie dusz wyprodukowany przez meksykańskie studio animacji Metacube Technology & Entertainment uzyskało licencję na najnowsze oferty poza Berlinem. Teraz na festiwalu w Cannes otrzymało licencję KLB dla Francji i Booxoo dla Korei Południowej. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Lepiej oglądać wersję oryginalną z napisami czy z dubbingiem polskim?

W meksykańskim mieście Santa Clara mieszka Salma, 16-letnia sierota, która nigdy nie spotkała biologicznych rodziców. Jedyną historią, którą słyszała przez całe życie, jest to, że ją porzucili. Salma większość swojego życia poświęciła na szukaniu wskazówek dotyczących tożsamości rodziców. Ich miejsca pobytu, nazwisk i innych informacji, które mogłyby pomóc. Niestety robi to bez powodzenia. Dzieje się tak dopóki nie odkryła specjalnej książki, która jest pełna opowieści o Santa Clara i historii ich ludzi. Dzięki tej nowej specjalnej książce Salma wyrusza w przygodę ze swoimi dwoma odważnymi, przybranymi braćmi, aby znaleźć brakujące powiązania z dziedzictwem swojej rodziny w nadziei, że w końcu uda im się poznać dawno zaginionych rodziców. Jej przybrani bracia nazywają się Jorge i Pedro.

Salma w krainie dusz
Oryginalny tytuł Día de muertos
Ranking IMDb 5.1 108 głosów
Ranking TMDb 6 1 głosów
Udostępniono36

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Jak wytresować smoka 3
Legion Samobójców: Piekielna Misja
Marona – psia opowieść
Wyprawa Magellana 2019
Playmobil: Film 2019
Superpies i Turbokot
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Naprzód 2020
Scooby-Doo! 2020
Baranek Shaun Film. Farmageddon
Turu. W pogoni za sławą
Superman: Red Son