What's happening?

Ściema po polsku - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 32 Wyświetleń Report Error

  Ściema po polsku

  Ściema po polsku

  Jun. 11, 2021Polska
  Twoja ocena: 0
  7 1 głos

  Gdzie oglądać Ściema po polsku online?

  Dwóch tak zwanych biznesmenów i słynny komik postanawiają zarobić duże pieniądze i wejść na rynek filmowy. Wykonują casting, na którym pojawia się wiele kobiet marzących o sławie. W teorii zespół zaczyna kręcić film, a widzowie mogą śledzić te trudne zmagania. W zwiastunie znalazły się żałośne rzeczy. Dlatego według mnie cały film Ściema po polsku jest bardzo tandetny. Według mnie lepiej obejrzeć zupełnie coś innego online. Lepszą komedią jest film Druga połowa. Tutaj spotkamy nawet naszych sławnych piłkarzy.

  Zaprezentowany przed chwilą zwiastun filmu „Rzeczy po polsku” nie robi dobrego wrażenia, co wręcz nie wystarcza, bo są bardziej krytyczne i zdecydowane reakcje. Ze swojej strony dodam tylko, że film, który ma żartować ze skutecznej nieudolności twórców, jest niejako autoportretem. Aż trudno uwierzyć, że przygotowując taki film, ktoś pomyślałby, że to coś, co widz mógłby wziąć na serio. Nie wiem też, co motywuje twórców, którzy podejmują nie tylko te tematy, ale także formę, bo przy realizacji Ściema po polsku przyjęto te same schematy działania, które wcześniej nie działały. Wydaje mi się, że mogli to zrobić dużo lepiej.

  Ściema po polsku online bez limitu

  Co w tym przypadku oznacza „po polsku”? Oczywiście wszystko sprowadza się do oszukiwania, gry na ślepo, bez przygotowania i umiejętności, z pseudo-aktorami i zespołem, który nie ma pojęcia, co właściwie robią. Chcesz zrobić film, zrób to, po prostu musisz umieć wycisnąć kit. Nie sposób zignorować sposobu, w jaki przy tej okazji jest przedstawiany kobietom. Wszyscy zostali aresztowani pod stereotypową narracją „blacharza”. To kobiety bawią się przed kamerą, by dostać rolę, oszukują je dla wielkiej sławy. Kobiety ubrali tanio i skąpo, poplamione brązową mazią, powiększone usta też okazały się obowiązkowe. Jeśli stylizacje nawiązywały do ​​kołobrzeskiego festiwalu w 94 roku, to prawie się udało. Jestem ciekaw czy Wam spodoba się ta komedia online.

  Nie jest to odosobniony przypadek, ponieważ byliśmy świadkami tego typu spektakli ze wspólnym mianownikiem. Patryk Vega robił filmy na jedno kopyto od dłuższego czasu. Być może początki tej ścieżki, jak Służby specjalne były całkiem dobre. Natomiast nie pozwalały obrazić redundancją na poziomie produkcyjnym, ale patrząc na film Bad Boy” wiedziałem, że patrzę na film Patryka Vegi. Wszystko dla tych samych ujęć, kadrowania i efektów, co nagrania z drona, których jest stosunkowo dużo. Myślałem, że gorszych filmów niż te, które się ostatnio pojawiły już nie będzie. Nic bardziej mylnego!

  Film online jest bardzo słaby jak na komedię

  Podejście do tego typu produkcji jak do filmów nagranych na taśmie nie jest niesprawiedliwe, przynajmniej moim zdaniem, bo inne tytuły nie powstają w tak krótkim czasie, a także sceny z kinowego ekranu to nie wszystko, co zostało nakręcone. Na pewno wolę obejrzeć piąty sezon serialu Dziewczyny nad wyraz (The Bold Type). To co zobaczyłem w tym filmie online jest po prostu żałosne.

  Nie chodzi o to, że Polska nie robi dobrych filmów czy seriali. Jest ich naprawdę dużo iz każdym rokiem coraz więcej. Niestety, są też dość regularne korony, jak „Ściemy po polsku”, które zapewne przyciągną do teatrów liczną publiczność, a przy niektórych będzie nawet niezła zabawa. Każdy może mieć inne poczucie humoru, ale powinniśmy przestać udawać, że potrzebujemy kilku takich filmów rocznie. Czasami chodzimy tam z ciekawości, ale czy można zakochać się w reklamach, które zapewniają niekończącą się zabawę? Opinie krytyków dla filmu są gorzej niż słabsze. Jestem ciekawy czy film szybko wypadnie z kin.

  Oryginalny tytuł Ściema po polsku
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Ściema po polsku online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Ściema po polsku online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Ściema po polsku online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Ściema po polsku na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono0

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Dzień na tak
  Hotel Transylwania 3
  Taxi 5
  Moxie (2021)
  Był sobie bałwan (2020)
  Śmierć nadejdzie dziś 2
  Baranek Shaun Film. Farmageddon
  Pokochaj, poślub, powtórz
  Doktor Dolittle 2020
  Bad Trip 2020
  Magic Camp
  W jak morderstwo