What's happening?

Scooby-Doo: Wesołego Halloween! - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL

ONLINE HD 5153 Wyświetleń Report Error

  Scooby-Doo: Wesołego Halloween!

  Scooby-Doo: Wesołego Halloween!

  Oct. 06, 2020USA76 Min.Not Rated
  Twoja ocena: 0
  10 2 głosy

  Reżyser

  Obsada

  Frank Welker isScooby-Doo / Fred Jones (voice)
  Scooby-Doo / Fred Jones (voice)
  Grey DeLisle isDaphne Blake (voice)
  Daphne Blake (voice)
  Matthew Lillard isShaggy Rogers (voice)
  Shaggy Rogers (voice)
  Kate Micucci isVelma Dinkley (voice)
  Velma Dinkley (voice)
  Cassandra Peterson isElvira (voice)
  Elvira (voice)
  Bill Nye isHimself (voice)
  Himself (voice)
  Dwight Schultz isJonathan Crane (Scarecrow) (voice)
  Jonathan Crane (Scarecrow) (voice)
  Kamali Minter isMichelle (Voice)
  Michelle (Voice)
  Bumper Robinson isMike (Voice)
  Mike (Voice)
  David Herman isSheriff / Cutler Tot (Voice)
  Sheriff / Cutler Tot (Voice)

  Gdzie oglądać cały film Scooby-Doo: Wesołego Halloween! online?

  Przestawiamy Wam ponownie wspaniały, animowany gang. Gang, w skład którego wchodzą Scooby, Kudłaty, Velma, Daphne i Fred. Jak wiecie oni są profesjonalistami w rozwiązywaniu problemów i zagadek. Według nich nie ma czegoś takiego jak potwory. Wszystko ma po prostu logiczne wytłumaczenie. Więc kiedy kilka dyni zamieni się w złowrogie latarnie i zniszczy miasto Crystal Cove to znaczy, że coś jest nie tak. A to wszystko dzieje się z rąk diabolicznego doktora Jonathana Crane’a, znanego również jako Strach na Wróble. Velma, czyli mózg grupy z pewnością znajdzie naukowe wyjaśnienie, w jaki sposób dynie nagle latają, terroryzują obywateli i atakują wszystko dookoła. To właśnie film Scooby-Doo: Wesołego Halloween! Nie ma na co czekać, zapraszamy do oglądania.

  To kolejny kawałek z serii Scooby-Doo. Można powiedzieć, że to kolejna pełnometrażowa tajemnica. Tym razem to noc Halloween. Taka produkcja już nie wzbudzi u mnie żadnego strachu, ale młodszym widzom już może. Pamiętam jak oglądałem tę bajkę jako dziecko. Bałem się praktycznie tak samo bardzo jak przy serialu Gęsia Skórka. Na pewno pamiętacie taki tytuł, który leciał wtedy na stacji Jetix. Rodzice zabraniali oglądać, ale kiedy wychodzili z domu, od razu włączałem telewizor na ten program. Seriale online też są bardzo ciekawą opcją na zimne i samotne wieczory. 

  No to zaczynami najstraszniejszą noc w roku

  Scooby Doo Wesołego Halloween cały film online cda hd

  Jedynym problemem jest to, że Velma nie może znaleźć żadnej teorii naukowej stojącej za tymi nawiedzonymi wydarzeniami. Chociaż kusi ją, by samodzielnie rozwiązać tę zagadkę, będzie musiała polegać na słynnym naukowcu. Oczywiście będzie też musiała polegać na swoich przyjaciołach, aby dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się w Halloween. Gang Mystery Inc. pomaga ratować obywateli, rozwiać strach i rozwiązywać tajemnice wokół Crystal Cove. Emanują też pewnością siebie i są odważni w przerażających sytuacjach. Velma przeprasza Scooby’ego i Kudłatego za to, że im nie wierzy, i mówi swoim przyjaciołom, że polega na nich bardziej niż na własnym umyśle i badaniach naukowych. Velma postanawia ocalić złoczyńcę własnym kosztem.

  Ciekawą animacją, która ostatnio się pojawiła jest film Był sobie bałwan. Konsekwentna animacja przez cały ten czas, ale czuje się pozbawiony życia. Nie czuję tej energii, jaką przyniosły niegdyś klasyki serii. Nie spodziewam się takiego samego wpływu, zwłaszcza teraz, gdy jestem starszy. To ma wszystkie cechy filmu z lat 90., a Bill Nye, Elvira i Matthew Lillard pojawiają się na różnych stanowiskach. Jednak nie jest to wystarczające, a cienka warstwa uroku prezentowana na początku filmu zużywa się niezwykle cienko i niezwykle szybko. Cały film Scooby-Doo: Wesołego Halloween online jednak ma w sobie to coś. To coś, co przypomniało mi o dzieciństwie. 

  Scooby-Doo: Wesołego Halloween! dostępny w jakości HD

  cały film Scooby Doo Wesołego Halloween 2020 cda hd

  Bill Nye ratuje Scooby’ego i gang, dając im zaawansowaną technicznie furgonetkę do walki z dyniami. Strach na wróble to niesławny złoczyńca i uciekinier z Arkham Asylum. Powinniście kojarzyć to miejsce z DC Comics. To gość poszukiwany za zbrodnie w całych Stanach Zjednoczonych. Przysięga pogrążyć Crystal Cove w strachu w tę magiczną noc. Mieszkańcy krzyczą i uciekają ze strachu, gdy dynie rozbijają i niszczą miasto, podpalając ich domy i samochody. Kilka budynków i samochodów eksploduje. Te same dynie zjadają niewinnych cywilów, a następnie przybierają tożsamość ludzi, których konsumują. Fabuła jest trochę dziwna, szczególnie, że mają to oglądać dzieci.

  Scooby-Doo: Wesołego Halloween zapewnił mi jednak niesamowitą rozrywkę. To równie dobra propozycja, jak w przypadku tych pełnometrażowych kreskówek. Szczególnie do tych, do których mam sentyment. A jest kilka takich tytułów na mojej liście. Z animowanych rzeczy to na pewno takie tytuły jak Król Szamanów, Rycerze z Zodiaku, Dragon Ball czy Pokemon. Oczywiście większość tych bajek pochodzi ze wschodu. No ale to oni robią najlepsze anime na świecie. Moim zdaniem spokojnie mogą konkurować z Disneyem, czy Pixarem. Przynajmniej takie jest moje zdanie i będę się go trzymał.

  Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
  Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
  Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
  Oryginalny tytuł Happy Halloween Scooby-Doo!
  Ranking IMDb 6.6 450 głosów
  Ranking TMDb 8.1 55 głosów
  Udostępniono1

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Niedobrani (Long Shot)
  Wyprawa na Księżyc (2020)
  Zabójczy rejs
  Magic Camp
  Auta 3
  Święta nie na bogato
  Szkoła melanżu
  Tajni i fajni
  Truposze nie umierają
  Nietykalni
  Jumanji: Następny poziom
  Doktor Dolittle 2020