Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Sekretne życie zwierzaków domowych 2

Sekretne życie zwierzaków domowych 2

92 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.7 31 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać Sekretne życie zwierzaków domowych 2 online?

llumination Entertainment wydała nową przyczepę Sekretne życie zwierzaków domowych 2. Wydaje się, że film nie ma fabuły tak bardzo jak różne zwierzęta radzące sobie z różnymi nerwicami. Max (Patton Oswalt) martwi się o malucha rodzinnego, Liam natomiast Snowball (Kevin Hart) marzy o byciu superbohaterem. Również Harrison Ford głos psa, który daje ważne lekcje życia.

Nie ma znaczenia, co każdy z nas myśli o filmach Illumination Entertainment, ponieważ studio złamało kod, aby odnieść sukces. Ich filmy są natychmiast zapominane i rzadko ujmujące, ale robią śmieszną sumę pieniędzy. Nigdy nie wydali filmu, który zarobiłby mniej niż 100 milionów dolarów. Reszta ich filmów przekroczyła 200 milionów dolarów w kraju. Pierwszy Secret Life of Pets był największym hitem firmy na rynku krajowym. Rekord wynosił 368 milionów dolarów. Nie ma powodu, by sądzić, że sequel nie przekroczy 300 milionów dolarów. To, czy film jest rzeczywiście dobry, czy nie, nie ma znaczenia.

Zobacz zwiastun The Secret Life of Pets 2 poniżej. Film rozpoczyna się 7 czerwca i zawiera także głosy Tiffany Haddish, Erica Stonestreeta, Jenny Slate, Lake Bell, Hannibala Buressa, Nicka Krolla, Dany Carvey, Ellie Kemper, Pete Holmesa, Gartha Jenningsa i Bobby’ego Moynihana.

Oto oficjalne streszczenie:

Terrier Max (Patton Oswalt) radzi sobie z kilkoma poważnymi zmianami życiowymi. Jego właściciel (Ellie Kemper) jest teraz żonaty i ma malucha, Liama. Max jest tak zmartwiony, że chroni chłopca, że ​​rozwija tik nerwowy. Podczas rodzinnej wycieczki na farmę Max i mutt Duke (Eric Stonestreet) spotykają nietolerancyjne psie krowy, wrogie lisy i przerażającego indyka, z których wszystkie tylko podnoszą niepokój Maxa. Na szczęście Max otrzymuje pewne wskazówki od weterana psa hodowlanego Roostera (Harrison Ford, który zadebiutował w filmie animowanym), który popycha Maxa, by porzucił nerwice, znalazł wewnętrzną alfa i dał Liamowi trochę więcej wolności.

W międzyczasie, gdy jej właściciel jest nieobecny. Skubany Pomorski Gidget (Jenny Slate) próbuje uratować ulubioną zabawkę Maxa z zapakowanego w kotle mieszkania z niewielką pomocą jej kociej przyjaciółki, Chloe (Lake Bell), która odkryła radość kocimiętki.

A szalony, ale słodki króliczek Snowball (Kevin Hart) dostaje złudzeń co do wielkości, że jest prawdziwym superbohaterem. Po tym, jak jego właścicielka Molly zaczyna ubierać go w piżamę superbohatera. Ale kiedy Daisy (Tiffany Haddish), nieustraszona Shih Tzu, pojawia się. Prosi ona o pomoc Snowball w niebezpiecznej misji. Będzie musiał zdobyć odwagę, by stać się bohaterem, którego tylko udaje.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Oryginalny tytuł The Secret Life of Pets 2

Reżyser

Chris Renaud
Reżyser

Obsada

Patton Oswalt isMax (voice)
Max (voice)
Eric Stonestreet isDuke (voice)
Duke (voice)
Kevin Hart isSnowball (voice)
Snowball (voice)
Jenny Slate isGidget (voice)
Gidget (voice)
Ellie Kemper isKatie (voice)
Katie (voice)
Lake Bell isChloe (voice)
Chloe (voice)
Dana Carvey isPops (voice)
Pops (voice)
Hannibal Buress isBuddy (voice)
Buddy (voice)
Bobby Moynihan isMel (voice)
Mel (voice)
Albert Brooks isTiberius (voice)
Tiberius (voice)
Udostępniono40

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Dumbo
Sąsiedzi
Historia małżeńska
Kraina cudów
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Toy Story 4
Trolle 2
Turu. W pogoni za sławą
Batman: Hush
Chłopiec i wilk
Koty (Cats) 2019
Na ringu z rodziną